МАЙче гука и нарежда и в играчките се вглежда. Тема №12

  • 10 949
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Запис в новата страхотна темичка  Flutter
Макси днес става на цееели 3 месеца (на мама и тати голямото бебенце). По този случай сега ходихме двамата да търсим подарък (нали до първата годинка се купувало на всеки месец по нещо  Crazy и аз, разбира се, да се възползвам от случая).
Има един страахотен магазин в Бургаския Мол за детски дрехи - Okaidi се казва, където рядко се случва нещо да не ми хареса. Просто съм влюбеня в уникалните им дрешки. Вече харесахме и за есенно-зинмия сезон екипите ... само да видим колко ще порастне още за два-три месеца, че с тези темпове .... Макс вече е 7 кг и 63.5 см  Hug
Тук отново е супер жега, пече ли, пече това ми ти слънце ... а уж малко щеше да се захлажда  Thinking
Затова пък преди 2 часа ни разлюля и земетресение ... аз не го усетих де, но татито се обади по телефона да ни пита дали сме се изплашили .... и тъкмо по новините казаха, че е било около 5 по Рихтер по българското черноморие ...

Последна редакция: ср, 05 авг 2009, 13:17 от Maria-Chiara

# 16
  • София
  • Мнения: 6 151
Божее, виждам и мойто чедо в заглавната страничка! Благодарности   bouquet, аз докато се наканя да кача някоя по-така снимка, и Минолтичка поела инициативата!  Embarassed
Ние след вчерашния екшън и последвало дълго будуване вечерта спахме над 7 часа. Таквоз нещо досега не ни се беше случвало. Страничен ефект - рекордно количество при изцеждането след това...
Времето всъщност приятно ме разнообрази, понаспах се, поразхладихме се, посвърших вкъщи някои неща... Е, не обичам гръмотевици, обаче Иванчо въобще не им обърна внимание и си спа невъзмутимо.
Росита, и аз знам, че се случва да се удрят бебетата, ама ей го на, нашият го прие много присърце  Simple Smile Все се каня да ти кажа, че много ти се радвам на настроението на постовете, много са положителни и сте много сладки двете с бебка!
Ще използвам, че дребният се поразбуди, за да го храня.

# 17
  • Мнения: 66
При нас тоз земетръс много силен бил бре 4,7 по рихтер.. А мен така да ме е шупе, направо незнам как ще спя довечера. Не че мога да го спра като седя будна де.. ама шупето -голям страх.. А как ми се разтресе бюрото докат станааа,  децата голи аз също по гащи и сутиен.. Ако бях хукнала така голяма радост щеше да бъде hahaha .. и се чуваха някакви гадни звуци.. тътен.. сякъш имаше духове..  Shocked Прибрахме се обаче в майка ми, защото поне е на предпоследен етаж, а навън не е за хора.

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 15:27 от MINOLTICHKA

# 18
  • Мнения: 10
Запис и от нас.Благодарим  MINOLTICHKA  за хубавата темичка
Сега ще бягам на док да ми види резултатите от изследванията.Стискайте палци.
Лек и спокоен ден от нас.

# 19
  • Мнения: 83
maeva0959  и аз това казвам! То не стига че сме на една дата ами и ние имаме варненска кръв,татето ни е половин варненец.Сега ако ми и кажеш,че живеете близо до Колхозния пазар,няма да имам думи. На мен ми се искаше да ви изненадам със срещичка някъде към септември,но ето на издадох се  oops И сега като ви казах искам да си призная,че ще ми бъде много приятно да се запозная с всички варненки и бебчетата ви. Hug
idar   няма проблем Peace Само да спре да вали тези дни и ще се обадим,че Влади с  девойките на Бубчето и на Платина едва се справя  Laughing.Трябва ни подкрепление   Stuck Out Tongue Winking Eye
Леле мами от моренце как сте с това земетресение?Сигурно е било страшно.Ние тук ще се издавим от дъжд.УЖАС  newsm17 да спре да вали и да няма вече трусове!

# 20
  • Мнения: 849
много бърз запис и от нас. браво, Минолтичка, за поредната хубава темичка и честито за конкурса! снимката е страхотна, абсолютно си заслужава!
нас ни има в последния брой на сп. Кенгуру - http://kangaroo.roditeli.info/no1/prostojel/
хубав ден на всички!   bouquet

# 21
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
лято! благодаря за хубавите думи чак се засрамих  Embarassed
Maria-Chiara аз също на всяка месечинка на Евелин й купувам по нещо играчка,дрешка  newsm10
Честити 3-ти месечинки на Бебе Димитър на мама deliana,Бебе Белослава на мама Ваня1975,Бебе Максим на мама Maria-Chiara ,да са ви живи и здрави сладките мишлета и много радост да ви носят  Hug Hug Hug
Аз се ошетах но трябва и да сготвя а как ме мързииии  ooooh!,но няма начин Борислав довечера ще гледа Еви докато аз си пийвам коктейлче  smile3534,после на вечеря по женски голям кеф не съм го правила това от 4 месеца,е сигурно през 5-мин ще звъня тъй като не съм свикнала да се разделям с бебка но имам нужда от РЕЛАКС  smile3503
Ей софиянки ако знаете тук колко е приятно времето подухва ветрец ни дъжд ни облак Mr. Green.
Варненки и за вашето земетресение чух  newsm43 яхяйте метлите със софиянки  afwitch и сборен пункт Стара Загора  Hug

# 22
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
zaiobaio настръхнах от прочетеното  smile3518
Как една неточна диагноза може да причини най страшното за едно семейство очакващо с такава трепет и радост своите дечица?
Да са ти живи и здрави малките бамбини и дано никога по никакъв повод не усетиш тази разкъсваща болка  Hug Hug Hug
 
Бъдете Щастливи !!!

# 23
  • Мнения: 79
Зайо, прочетох статията и се върнах във времето, когато получи ужасната новина и още веднъж ти се възхищавам на смелостта и куража, въпреки отчаянието  Hug. Това само ме кара все повече да вярвам в чудеса, и че майчиния инстинкт никога не лъже. Ти си силен и прекрасен човек и съм сигурна, че твоите две съкровища ще бъдат така силни като майка си.

# 24
  • Мнения: 4
здравейте и от нас в това дъждовно, светкавично, гръмотевично и земетръсно време  Laughing май ще си стоим в къщи макар че аз съм навита за разходка с колата само мъжа ми да си приключи ангажиментите. лек и прохладен ден на всички

# 25
  • Мнения: 128
Аууу,отвратителен дъжд - не спря от снощи насам - и не мога и две крачки да направя с бебето. Sad А уж август нямаше да вали, да бе,да. Егати октомврийската гадост. Дано поне следобяд намалее, че ще се пръснем у дома!!!

# 26
  • Мнения: 501
Зайо,нека всичко лошо остане в миналото и прекрасните ти дечица да растат живи,здрави и много щастливи.А ти си много смела и силна майка  Hug
Дария вчера падна от спалнята.Тя спеше,а аз гледах тв,оставих я само за секунда излизайки от стаята чух страшен писък.Вдигнах я от земята и тя се успокои,заведохме я веднага при педиатърката.За щастие нищо и няма.Много се уплаших.Цялата треперех и ме беше страх да погледна има ли и нещо.Сега не спирам да се обвинявам,че съм била невнимателна.  Cry
Just_VANIA  аз си взех същия слинг още когато се роди.Тогава ми беше много удобен,но сега нещо не можем да се нагласим в него.Още няколко месеца и ще може да ги слагаме в седнало положение.Сигурно е по-удобно.

# 27
  • Мнения: 30
Набързо да се оплача,че Сияна е с червено гърло и отново с колики. newsm45 От неделя слетобед едва днес се успокои,то беше рев,писъци.Тя реве и аз със нея докато бяхме пред дома надоки и разберем що пищи.Днес вече си хапва,гука,смее се все едно нищо й е нямало. newsm78А аз от притеснение смъкнах2 кг.,ама нали дивойчето е по-добре.Честито но всички месечинки,на Минолтичка също. Peace Как сте към Варна от труса?Сестра ми се обади,че били по това време в асансьора с децата и й омекнали краката.Аз ще бягам да си направя едно  food010 на спокойствие докато тати е в къщи.Лек ден на всички.П.С.  В София ги удави от дъжд , а ние пукаме от жега.Я пратете тоя дажд насам малко и нас да разхлади.  umbrella  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 28
  • Мнения: 128
Зайченце, не знам какво ти се е случило и къде е писано по въпроса в предходната темичка, но предполагам, че иде реч за проблем и преодоляване на проблем, и искрено се надявам ти и мацките да сте добре. Прегръщам те силно и пиши при първа възможност!

# 29
  • София
  • Мнения: 7
Скъпи Май-чета, влизам набързо за да благодаря на всички ви за подкрепата, Яна е по-добре, няма вече акита със слуз и кръв, но сега пък от неделя насам не е акала и започвам да се притеснявам отново...Нашата педиатърка каза, че явно сме изкарали някой стомашен вирус, но това с неакането няколко дена се повтаря, преди пак имахме такъв период, чудя се на какво се дължи.
Бани, благодаря ти за линка към бибероните, само в Пигис хаус ли ги има? Ние пробвахме какви ли не, но Яна отказва всичките засега, вода не пие, а кърмата ми не винаги е много и постоянно се притеснявам да не се обезводни, пробвах и с лъжичка - всичко плюе навън.

Приятен следобяд от нас!  Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт