Как тренирах-11

  • 23 447
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 678
40 мин вело Peace

# 31
  • Мнения: 358
40 мин. тичане Peace

# 32
  • Мнения: 4 678
..браво....аз ще карам само на кардио..защото ръката не ми е минала Mr. Green

# 33
  • Мнения: 452
40мин велоергометърче и 170 пресички

# 34
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
Поци, кажи кво яде де!!!  Mr. Green Laughing Wink

# 35
  • Мнения: 4 678
Поци, кажи кво яде де!!!  Mr. Green Laughing Wink
..хе..кво ядох..днес патувах..върнах се от Варна Mr. Green
..сутринта..сока на 2 лимона..овесени ядки..2 банана...в колата..кола и протеинови блокчета..като се прибрах..пържола с зеленчуци..това е  до 12 ч Mr. Green
...после..орехи +2 моркова..в 16 ч.....2 ябълки+пилешка пържола с извара..над вечер..18 ч....дроб на скара....преди малко...23 ч....100 гр сирене..маслено.. с риба
....сега като го пиша..пак огладнях..и ще хапна......едно пилешко бутче Mr. Green

# 36
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584

Това за протеиновите блокчета ли се отнася!!!

# 37
  • Мнения: 4 678

Това за протеиновите блокчета ли се отнася!!!
..да Laughing

# 38
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
Аз днес почивам, все пак нали мускулите се нуждаят от възстановяване!!  Laughing
Иначе закусих един белтък сварен и две печени кюфтета от тиквички /без брашно са/ , изпих и един айрян. Сега мариновах пилешки бон  филенца и се стягам за обяд!!!

Поци, я кажи когато реши човек малко да поглези душичката с нещо сладичко например тортичка или сладоледче,  Embarassed кога е добре да се хапва - в ден в който се тренира или в който се почива??? И ако е в тренировъчен ден - преди или след тренировка???   bouquet

# 39
  • Мнения: 4 678
Аз днес почивам, все пак нали мускулите се нуждаят от възстановяване!!  Laughing
Иначе закусих един белтък сварен и две печени кюфтета от тиквички /без брашно са/ , изпих и един айрян. Сега мариновах пилешки бон  филенца и се стягам за обяд!!!

Поци, я кажи когато реши човек малко да поглези душичката с нещо сладичко например тортичка или сладоледче,  Embarassed кога е добре да се хапва - в ден в който се тренира или в който се почива??? И ако е в тренировъчен ден - преди или след тренировка???   bouquet
..добре де е преди обяд..може и след тренировка...тогава метаболизма е засилен..и гори всичко Mr. Green

# 40
  • Мнения: 4 678
40 мин вело Peace

# 41
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
Аз днес не съм тренирала, за сметка на това пък си хапнах. На обяд - пилешки бонфиленца и салата домати и печени чушки!!! Сега за вечеря ще хапна домати с извара!!!

# 42
  • Мнения: 4 678
Аз днес не съм тренирала, за сметка на това пък си хапнах. На обяд - пилешки бонфиленца и салата домати и печени чушки!!! Сега за вечеря ще хапна домати с извара!!!
...супер Hug
..аз днес на какво съм Thinking..станах към 10..и преинсталирах компа+сока на 2 лимона+овесени+мед и какао Mr. Green
..после на обяд 5 кИфтета с картофено пюре..салата от домати..
..по-късно..2 ябълки...1 банан......2 моркова.../ще забравя нещо/ Laughing..кардио..
..към 18 ч..таратор с риба..сега ..ще е пиле..ама ще пия една бира Hug Crazy..от време на време..може Laughing

# 43
  • Мнения: 452
Сутринта си направих пресичките и вечерта като се прибрах от раб. 30мин вело.
Пълна почивка вече Simple Smile
А за папкането ще се включа от утре Wink

# 44
  • Мнения: 19
Това с допълнението "... и какво ядох" към темата ми хареса  Hug
То уж всеки знае какво може и какво не, обаче...   

Общи условия

Активация на акаунт