добър ушен лекар в София

  • 6 050
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Може би темата е стара или известна, но съм нова и в сайта и в София и търся добър ушен лекар в София. Става дума за съпругът ми, който от от една седмица е болки в ухото а от вчера има и шум и му се вие свят. Знае ли някой телефон на лекар, който като му се обадя да ни приеме днес  не да вися по поликлиники с часове???

# 1
  • софия
  • Мнения: 757
исках да предложа Френгов от Транспортна болница, но там се чака. Не става с предварително записани часове

# 2
  • Мнения: 27 524
Не се чака много, но Френгов до 7-ми септемрви е в отпуск.
Добри са в МВР болница, проф. Бенчев например. Иначе пак в Транспортна са добри - проф. Едрев, Василев, Заяков.
В нета има телефони.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 812
В МВР б-ца съм водила дъщеря ми при д-р Петров. Но и при него се чака доста.

Уши, нос, гърло - гр. София

# 4
  • Мнения: 4
Д-р Фурнаджиев  е добър ушен и е отоневролог. Има частен кабинет на Руски паметник  но работи само следобед, много е добър и подготвен и не са му скъпи прегледите. Ако му се обадите и в събота  преглежда, дори само за един пациент идва, така беше с мен. Има страница в Интернет. Телефона му е 0888 250046

# 5
  • Мнения: 59
Ако още не сте отишли, препоръчвам проф.Кунев-УНГ хирург в ИСУЛ, частен преглед в клиника Вита - 50лв.Пусни Кънчо Кунев на Гугъл и излизат координати. Спасил е много човешки животи, включително и моят. Успех. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт