Хайде покажете си спалните - 4

  • 114 130
  • 816
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 7 947
Та говорехме за кръглите спални...

# 2
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 835
Не ми допадат кръгли спални. Никога не съм спала на кръгло легло. Страно ми се струва Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 564
Лошо няма, стига да ти е огромна стаята Simple Smile

# 4
  • Мнения: 580
Да ,наистина пространството трябва да е обширно ,иначе има опастност да стане претъпкано и несиметрично помещението.

# 5
  • varna
  • Мнения: 676
Здравейте и от мен!Честита нова тема!  bouquet

# 6
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
 Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 283
Монтираха ми спалнята, снимах я, нямам време да кача снимките. Скоро и това ще направя  Wink

# 8
  • Мнения: 301
Аз съм голям фен на кръглите спални,но съм кът с пространството  Sick
И все пак още несъм си избрала модел .Ще ми се да не е стандартното ръбовато легло
Следя ви с интерес   bouquet

# 9
  • Мнения: 206
Както всяка кръгла вещ , поставена в стаи с ъгли е нормално да има загуба на пространство. Mr. Green
Харесвам кръглите спални , но не разполагам с Бъкингамския дворец , така че ще пропусна темата засега.
Само като се сетя , че спалнята ми е малко над 9 м2  Rage

# 10
  • Мнения: 7 947
Монтираха ми спалнята, снимах я, нямам време да кача снимките. Скоро и това ще направя  Wink
сЪЖАЛЯВАМ ЗА СПАМА - АМА КАК НЕ ТЕ Е СРАМ ДА КАЧИШ "мОЯТА КУХНЯ" В ПОДПИСА СИ, ТОВА ПРОСТО НЕ Е ЧОВЕШКО, САМО ЛИГИ МИ ТЕКАТ, ОТКАКТО Я ПОГЛЕДНАХ  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 206
Монтираха ми спалнята, снимах я, нямам време да кача снимките. Скоро и това ще направя  Wink
сЪЖАЛЯВАМ ЗА СПАМА - АМА КАК НЕ ТЕ Е СРАМ ДА КАЧИШ "мОЯТА КУХНЯ" В ПОДПИСА СИ, ТОВА ПРОСТО НЕ Е ЧОВЕШКО, САМО ЛИГИ МИ ТЕКАТ, ОТКАКТО Я ПОГЛЕДНАХ  Mr. Green

Това направо е гавра с тези които още не са обядвали като мен ooooh!
Меко казано е нечовешко - всичко изглежда страхотно !!!

# 12
  • Мнения: 970
Монтираха ми спалнята, снимах я, нямам време да кача снимките. Скоро и това ще направя  Wink
сЪЖАЛЯВАМ ЗА СПАМА - АМА КАК НЕ ТЕ Е СРАМ ДА КАЧИШ "мОЯТА КУХНЯ" В ПОДПИСА СИ, ТОВА ПРОСТО НЕ Е ЧОВЕШКО, САМО ЛИГИ МИ ТЕКАТ, ОТКАКТО Я ПОГЛЕДНАХ  Mr. Green


 hahaha Апетита идва с гледането...и не само твойте лиги текат hahaha
И да не е само спам -бях дала свобода на въображението на майстора който ни прави спалнята и днес отидох да я видя-ДОБРЕ се е получило Peace снимки като ни дойде матрака че още го бавят Tired

# 13
  • Мнения: 301
Цитат
бях дала свобода на въображението на майстора който ни прави спалнята и днес отидох да я видя-ДОБРЕ се е получило  снимки като ни дойде матрака че още го бавят
Вече ме заинтригува !С нетърпение ще чакам снимките

# 14
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Записвам се да следя темата Embarassed

Пепика   удобно ли ще е да се преселя в твоята кухня Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт