ПЛЕВЕН - 114

  • 14 954
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 262
Чай за кърмачки имаше под Стоматологията, на ъгъла на "Неофит Рилски" и "Иван Вазов", в едно малко магазинче за диетични храни. По някой аптеки, но става с търсене, няма го постоянно.
Някой ще предложи ли нещо за среща? Аз се изкушавам да предложа "Будапеща", но винаги когато е там срещата все нещо става и не мога да дойда.

# 256
  • Мнения: 2 070
Аз съм ЗА

# 257
  • Мнения: 1 953
Будапеща, Спиди, Шапка........

# 258
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Последно на коя дата ще бъде срещата? newsm78

# 259
  • Мнения: 1 196
И аз съм ЗА Будапеща   Hug

# 260
  • Мнения: 1 953
Будапеща, е ОК. Ама навън, нали?

# 261
  • Мнения: 189
Ей ме на и мен Party
Не съм ви чела-не дочаках нета,засърбяха ме пръстите и се прибрах bowuu
Гледам-не съм пропуснала срещата.Само уточнете,моля за кога и къде ще бъде мероприятието,че докато ви изчета и хвана края може и да я пропусна.
Хриси направи тен на село-нямаше изкарване от басейна.Голям бесняк е станала.И вече се пуска сама и стъпва Party hahaha.НО за питка ще изчакам малко.
Сега "точа" снимките,пък като ги кача нейне из нета ще ви ги покажа.
Отивам да простирам и да спя.
Стелче,ние минахме през склада на онзи мъж,но една продавачка ни шашна,че траела само 10дни и не посмях да купя.Няма такова нещо,нали? newsm78
Казвай ако трае да купувам утре и да почвам,че не сме правили нищичко Blush Mr. Green

# 262
  • Мнения: 1 953
Като гледам най-много са за 20-ти. Останалите, които сте гласували за другите дати, 20-ти никак ли не ви устройва?

# 263
  • Germania-Pleven
  • Мнения: 39
Здравейте момичета.Ще ме приемете ли и мен във вашата компания,тъй като и аз съм от Плевен,но живея в Атина.Какво да ви кажа за мен-аз скоро станах мама на една прекрасна госпожица кочто е почти на 4 месеца.Да ви кажа честно често ви чета,но трудно се решавам да пиша,но много ми е приятно да чета за деца и за проблемите около тях тъй като и мене ме чакат съшите неща.Много неща научих от вас като детски заведения,лекари и т.н.От 10 години съм в Атина и в Плевен се прибирам само за август месец и много неща са ми чужди,а ми предстои пътуване до Плевен с по дълъг престой там.

# 264
  • Мнения: 14
takuzmanova следи къде ще е срещата и се отбии. По стара традиция последните във форума плащат сметката. Тогава се гласува какво да се прави с тях  Thinking

Да ти е здрава и весела госпожицата  Wink

# 265
  • Мнения: 2 070
Хохо, Бойко и Милена затова не са идвали на форумска среща, още не са плащали сметката, само замазват положението по градинките с еко-кукуруз  Mr. Green

Будапеща - градината - 20ти - 19ч? Да не ни е жега а?  newsm78

# 266
  • Мнения: 189
Аз ли не съм в час,ама Будапеща и градина ли има? newsm78.Ще обърна внимание като мина днес Blush
Мераклии за кафенце? Praynig
ДеЩо,уникални снимки Laughing Heart Eyes
Номадка,ей ме,душко,ами ти кога ще ми се появиш на хоризонта? Thinking

# 267
  • Мнения: 2 070
Косе, аз съм на козметик, ще водя и Яна на зъболекар, ако Ели не спи може да мина през Градската след 11, ако си там ще се видим
Тъкмо да се разберем за слинговете, ако не - по-късно по скайп

# 268
  • Мнения: 1 953
takuzmanova следи къде ще е срещата и се отбии. По стара традиция последните във форума плащат сметката. Тогава се гласува какво да се прави с тях  Thinking

Така, така...ДеЩо ми е взела думите от устата  Laughing

Будапеща - градината - 20ти - 19ч? Да не ни е жега а?  newsm78
19.00 не е ли рано? Лято е все пак  Grinning

Музе, за да я видиш трябва да влезеш вътре и да минеш отзад.

Здравей,  takuzmanova !  Hug

# 269
  • Мнения: 189
Ето малко снимки от ваканцията  ни:
http://www.album.bg/sweetheart_bg/images/16752517/
Дикси,така е-като имам бедна банкетна култура Laughing Mr. GreenНоооо,има време-ще се науча и аз Peace

Общи условия

Активация на акаунт