ПЛЕВЕН - 114

  • 14 950
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 189
И мен така ме бяха осведомили преди време.
Интересно ми е,като нямам брак трябва ли и бащата да вади такава бележка? newsm78
Голяма бюрокрация.
Съгласна съм с плащането на данъците,но защо погнаха майките с децата?А тези с лимузините,дето ги водят за инвалиди? #Cussing out
Деси,баща ми е безкрайно щастлив.Може някой път на биричка да го разпиташ,те с майка ми са на принципа на Мечо Пух-колкото повече-толкова повече bowuu hahaha
Иначе по тия магазини не съм влизала,но утре ще проверя.Искам/доколкото знам такава е традицията/ кръстника й да я облече в нови бели дрешки.
Сега ще ровя да търся как е точно традицията,защото искам да си я спазя Crossing Arms

Предлагам срещата да започне от обяд-за тези,които са ангажирани по вечерно време,и да продължи във вечерна за ангажираните през деня,и накрая ако трябва ще пием кафе с тези,които са осъмнали Laughing Mr. Green

# 286
  • Мнения: 2 070
Дикси, долу зад Освобождение се ходи, до Национал, не тук на центъра, мисля, че има свод за количките, но и да няма - стъпалата май не са много  newsm78

# 287
  • Мнения: 1 951
Дикси, долу зад Освобождение се ходи, до Национал, не тук на центъра, мисля, че има свод за количките, но и да няма - стъпалата май не са много  newsm78
Точно за там си мислех, а че не е НАП, не знам...хич не съм в час с тези учреждения  Embarassed

# 288
  • Мнения: 248
А мога ли аз да извадя такава бележка и за мъжа ми или трябва двамата да ходим. Оф, аман от бюрокрация.

# 289
  • Мнения: 1 196
И аз не съм разбрала, това за платените данъци само при първоначално записване ли е? Да не ми искат и на мен сега, като ще е вече в предучилищна    newsm78

# 290
  • Мнения: 2 556
Тина, ами те данъците се плащат всяка година, сигурно пак ще го искат

# 291
  • Мнения: 5 026
А мога ли аз да извадя такава бележка и за мъжа ми или трябва двамата да ходим. Оф, аман от бюрокрация.
Може, аз извадих и за двама ни.

Дали може да се влиза с количка в НАП-а?
Може,ама от страната на Аз бебето, щото е строителна площадка там и са оставили само рампата за минаване. На 11 гише се попълва заявление какво искаш и т.н....Ааа, преди това плащаш такса на някоя от касите за колко дни искаш да ти извадят бележката за задълженията.


Нова тема

Последна редакция: вт, 18 авг 2009, 16:09 от Atrakcia

# 292
  • Germania-Pleven
  • Мнения: 39
Здравейте и от мен.Нямате проблеми за почерпка на срещата,само да се прибера в Плевен.

# 293
  • Мнения: 87
Вече има Плевен 115 пиши в него за да не се почувстваш тук самотна.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт