анкета

  • 1 335
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Има ли значение възрастта за доброто съжитеслтво между половинките и при вас как е ? Дайте интересни примери с познати и случки, които са ви известни  !    bouquet

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Според мен няма абсолютно никакво значение  Simple Smile

# 2
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
И аз не мисля, че има. Стига да се обичат, какво значение има възрастта. Освен в очите на някои хора с предразсъдъци от миналия век...

# 3
  • Мнения: 1 907
Всичките ми гаджета са били доста по-големи от мен. С бившият ми мъж имаме 15 години разлика, с настоящият-12...Не знам дали това е правилният вариант, но така гласувах.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 182
Навремето много се пазех от по-млади гаджета, чуствах се стара с тях. Но ей на случи се, че мъжът ми е няколко месеца по-млад.
Не мисля, че има някакво значение възрастта, значение има конкретният човек.

# 5
  • Мнения: 1 517
Понякога има значение, друг път - не чак толкова.
Всъщност значение имат не толкова самите години, колкото манталитета, ако мога така да се изразя.
Има хора, които на 25 вее са..."презрели", има и такива, които на 45 все още ги хапят калинките.
Според мен до 15 г. разлика не е кой знае колко, но от там нагоре вече си е множко и в един момент няма начин да не окаже някакво влияние на връзката.
Когато жената примерно е на 35, а мъжът е вече на 55-60...не може толкова голяма разлика да не оказва някакво влияние.

# 6
  • Мнения: 857
За мен, перфектната разлика е 12 години, в полза на мъжа.
По-добре е, когато мъжът е по-голям.
Може би след определена възраст е по-добре да е по-млад  Wink.

# 7
  • Мнения: 6 618
Някак си от най-съществено значение ми се виждат любовта и сходството/допълването в характерите .

# 8
  • Мнения: 1 800
Няма абсолютно никакво зна4ение, но зависи от 4овека, може да е на 20 и да е по-зрял и отговорен от някой инфантил на 40.
Мъжа ми е 6 години по-млад от мен, балансираме се  идеално, разбираме се прекрасно.

# 9
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
мъжът трябва да е по-голям с поне 8-9г. , най добре 10-15. виж за любовника е друго - поне с 10 г. по- млад Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 907
Въх,трябва да си търся в близките училища някой 16 годишен жребец  Mr. Green

# 11
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Въх,трябва да си търся в близките училища някой 16 годишен жребец  Mr. Green

ако визираш мен..млаааада си още за любовник - като стигнеш  30-35 - няма да е вече ученик - виж за студенти - лошо няма, но не забравяй, че мъжът с главно М трябва да е доооста по- голям, за да стигат - парите-де- и за жена и за студент Naughty

# 12
  • Мнения: 1 907
Да, бе, аз първата част съм я изпълнила-12 години ни е разликата с мъжо  Whistling

# 13
  • Мнения: 165
мъжът трябва да е по-голям с поне 8-9г. , най добре 10-15. виж за любовника е друго - поне с 10 г. по- млад Mr. Green
Подкрепям!  Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 7 190
Надали има такава зависимост.
Не гласувах.

Общи условия

Активация на акаунт