1001 нощи - приказката , която остана в сърцата ни , започва отново - 97

  • 29 497
  • 437
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 31




Излез от живота ми вече, Онур...



Ти си мъртъв за Шехерезада вече, Онур...
И двамата прехвърлихме човешките граници, и ти, и аз...

# 46
  • Мнения: 31




Изобщо не ви подхожда, господин Керем.



Първи аз се влюбих в теб.
Стига..изобщо ли не се срамувате..

# 47
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
пенда, този поглед на Шех е толкова убиващ!!! Че не знам как Керем изобщо си помисли че може да имат нещо общо?!?? Shocked Joy hahaha

# 48
  • Мнения: 11 747
Ох, точно снощи гледах и за тази зелената рокля, също и за черната рокля, както и за чантата - човек убивам!  Crazy  Страшно елегантна, страшно!

# 49
  • Мнения: 0
ferina с тази поза на Джанка май се опитваш да ни стреснеш  Joy
явно съвместният им живот с Тарду е доста интересен и опасен

http://www.youtube.com/watch?v=S6P-nKHhMlo&feature=related

 box tooth

Пенда аз по скоро се опитвам да стресна себе си, та дано ми дойде малко акъла в главата  Joy Това клипче с Тарду не го бях гледала, но явно двамата са се събрали по интереси - театър, бойни изкуства  Joy  Joy  Joy и т. н. Сигурно в свобдното си време тренират взаимно  ooooh!

В този ред на мисли се сещам за случая, когато нападнали Джанан на улицата и сега ми е интересно кой кого всъщност е набил - май Джанка не се е дала лесно, по скоро тя е разпердушинила нападателите си прилагайки някоя хватка от каратето  hahaha  hahaha  hahahaГорките хорица другия път като решат да нападат някой първо да проверят дали "жертвата" им не владее някое бойно изкуство  Joy  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 0
   Пенда, поклон и на тебе за хубавите снимки.
   Корделия, здравей, добре пристигнала! И аз много се кефя на святкащите пронизващи Шехеразадини очи! Тя си ми е любимка!
   А и смятам, че Берг я играе много успешно. Въобще не съм съгласна с някои изказвания, че имало скованост в изпълнението и. Тя самата Шех е доста сдържана в поведението си, както вече съм писала и Берг просто добре влиза в ролята си. Като се вземе предвид, че в хода на филма играе всъщност и доста сложен характер, понякога с твърде противоречиви черти, мисля че се справя отлично.
   Целувки на всички.

# 51
  • Мнения: 0
Много бойна си е Фюска  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 0
Красавица  Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 0
Интервю Джейда - Тарду

 

# 54
  • Мнения: 0
Моменти от заснемане на отделни сцени

# 55
# 56
  • Мнения: 0
Войната за Бурак е в ход  Joy

# 57
# 58
  • Мнения: 0
Дядо и внучка  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 378
Я ми кажете някой има ли Халит за приятел в Facebook,много кисне този човек там аз се като вляза и той е на линия,дали е истинския как мислите?Малко ме съмнява ама да питам аз.

Общи условия

Активация на акаунт