МАРТенско дете игриво - грее, като слънцето щастливо!

  • 9 068
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 267
Абе да ви питам на вашите бебета топли ли им са главичките  newsm78,аз когато и да го пипна Крис винаги му пари гавата,мерих Т,няма  Thinking,от какво може да е,телцето му е добре на пипане  Rolling Eyes
пак се притесних  Tired

# 271
  • Мнения: 288
Kikoikris,не само че му е топла главичката,ами следователно и много бързо се изпотява. ooooh! Като печка е,чак мен ме изпотява като го взема.А като заспи докато го нося или понякога заспива на рамото ми докато съм на компа,винаги за минути ме изпотява и мен където му е главичката.Споко. Wink Hug

# 272
  • Мнения: 267
Kikoikris,не само че му е топла главичката,ами следователно и много бързо се изпотява. ooooh! Като печка е,чак мен ме изпотява като го взема.А като заспи докато го нося или понякога заспива на рамото ми докато съм на компа,винаги за минути ме изпотява и мен където му е главичката.Споко. Wink Hug
Hug  bouquet

# 273
  • Мнения: 5
Благодаря за пожеланията за месечинката ни! Hug
Танче и Дума много целувки изпращаме и за вашите бебчета!   love001
Честити месечинки и на всички други бебоци!   bouquet
Днес малко поразходихме Мартичко, ходихме до Лабиринт, Зоната, нали си търсим мека мебел за новото жилище, но не си намерихме това, което желаем, ще продължаваме да оглеждаме, то търсим диван -  бордо, че цветовото решение в дневната ни е комбинация от праскова и бордо, но не е голям избора на този цвят та ще действаме май по поръчка.  Мартичко беше както винаги ужасно послушно дете, моного му хареса да зяпа от кенгурото, возихме се за първи път на ескалатор и в стъклен асансьор  Peace мнооого му хареса... Оглеждаше се в огромните огледала ... избираше и той мебелировката...Даже по едно време бяхме в такова добро настроение, че смеха ни ехтеше из огромните пространства в Лабиринт, имаше едно по-голяма детенце, което плачеше и майка му го питаше защо плаче, та аз реших Wink и на майтап попитах Марти защо се смее. Joy
То смях, смях, ама на края героите се умориха та си заспа така както си висеше в тати на кенгуруто, то дивани, легла бол там, та тати поседна на едно удобно диванче с Марти за малко, докато аз обикалях и разглеждах,  та си поспа детето. Wink
После ходихме на гости на баба , там си показахме всичките номера - смяхме се на глас, пяхме, бърборихме, правихме гимнастика, слушахме песнички ... то нали имаше публика,...дойдоха и братовчеда на мъжа ми, жена му, детенцето им...та стана весело. Peace
За лека нощ ето да ни видите как ще си изядем приятеля за игра - гъсеницата Франсоа, най-вече са ни вкусни крачетата, деликатес направо. Wink Laughing
http://martenichki.snimka.bg/baby/veche-s-m-na-5-meseca.396273.14217304

Последна редакция: нд, 16 авг 2009, 22:38 от dobro_nastroenie

# 274
  • Мнения: 10 016
Абе да ви питам на вашите бебета топли ли им са главичките  newsm78,аз когато и да го пипна Крис винаги му пари гавата,мерих Т,няма  Thinking,от какво може да е,телцето му е добре на пипане  Rolling Eyes
пак се притесних  Tired
Кикоикрис, добре че пусна тоя пост! От вчера съм със същите терзания. Днес съм му мерила температурата поне 5 пъти! Главичката му е много топла, термометъра показва 36,6. Веднъж показа 37. Вече си мислех че термостата ми не е наред. Май си е точно така. Thinking

Добро настроение, че той Марти бил синеок! Голям сладур с тази гъсеница!

# 275
  • Мнения: 5
Deziderata ами синеочко е Мартичко, аз много исках да е със сините очи на тати, ама хич не ми се вярваше, нали аз съм с тъмни, но ей го на hahaha, ама то при мъжа ми сините очи се предават по мъжка линия та и нас не ни пропусна. Laughing
Споко и аз се включвам в отбора и Марти е все топъл, потен, и когато се храним и ли гушкаме и сме кожа до кожа, ръката ми сатва мокра ...то и с тези буйни коси.  Аз следях доста често температурата, но на тези дигиталните хич им нямам доверие...та ползвах и живачен ама много бавно става, че я меря под мишничката. По едно време се бях вманиачила, понякога ми е показвал 37.1 и 2, но то и от претопляне се получава, моята педи ми каза, че до 38 температурата не опасна при бебетата, а 37.1 и 2 е нормално и от тогава спрях да я меря и да се притеснявам излишно. По скоро следа  други смптоми - кашляне, хрема и прочие ако ми се стори топличък. Peace

# 276
  • Мнения: 288
Не може да бъде,аз ли съм първа тази сутрин?  Shocked
В действителност така си изглеждам в момента Shocked,защото такава нощ изкарахме... ooooh! Не спря да се подхвърля из леглото Алекс,едно мрънкане.Въобще не сме спали.Само дето той ей сега  заспа след едно разнасяне и успокояване 1 час,а аз се наливам с кафе. Crazy
Направо ще се гръмна. tooth #Sniper
Ето и за вас малко.Ставайте,стига сте спали! smile3534

# 277
  • София
  • Мнения: 1
 На патерица да честитя рождения ден на Кикоимери (може и без Кико)! Жива и здрава да си, бойна жено! Simple Smile
 Честито и на месечинковците! Добро настроение, и аз мислех, че Марти е по-тъмен и преди ми приличаше повече на теб, но сега... Жив и здрав да е и да му дадеш на детето да хапне някакво друго месце, стига е ял гъсеници. Laughing Не че Илийчо не яде носа на динозавъра (това по повод, дето някой питаше с какво го храня- с носове на динозаври). Laughing Laughing
 Апропо, вчера се опитах да му дам пюре със заешко месо, ама за ужас на баща си, който е 100%-ов хищник, Маймунето така му се намръщи на това месо... Той, дето досега пюре не е отказал, изяде само две лъжички с отвращение и край. Баща му каза, щото съм му била давала гадно пюре, вместо направо да си му дам на детето кебапче. Laughing Laughing Е, няма да го изхвърля пюрето, щото и без това е със златни кюлчета вътре при тази цена. Замразих го във формички за сладки и ще го мешам с другите пюрета. Омесено го яде.
 Окич, това приспособление ми изглежда готино, ама много скъпо бе. Че то палатките, дето спят по двама души вътре са по-евтини. Е, вярно по-удобно е за носене и разгъване от палатка, ама са се уляли с цената (за съжаление е такава и по чуждите сайтове). На другите места пишат, че е за деца до 2 години (може и да са различни продукти, ама май не са).  Пък и лично за мен има един пробем- по-удобно е за деца, дето заспиват сами. Илийката ако го сложа да се приспива вътре, освен да го намеря след пет минути омотан и пленен в мрежите и всичко останало... Ех, трябва пак да се срещнем с Калин, белким поприхване от него благ нрав (Таня, ами ако освен лазенето Бибата прихване и от артистичния рев, а?).
 Бодливка, тези гадни случки обикновено служат, за да ни напомнят колко хубав е живота и да му се радваме. Дано никога не се повтаря! Simple Smile
 Скъсах е от писане и пак ще забравя нещо. А-а-а, да, Натсти, благодаря за бурканчетата и да те питам ти защо си се оженила в прогимназията бе, девойко? Ми, изглеждаш по-малка от сина ми, а бебе гледаш. Grinning

# 278
  • Мнения: 222
Привет и от нас  Hug
Ей, мойто дзвер откак има зъб е станал жив дявол  ooooh! Преди си спеше нощно време, верно след 1ч при мен, ама пак спеше... а сега  #Crazy луда гъба ме прави. Иска цицата да му е все в устата, та да си чеше венеца. Спи и джвака  ooooh! Като си я изтегля и веднага се почва един мрънкалявеж...ужас ви казвам. Изгърбила съм се и кръста така ме боли. Та в тая връзка - към мамите с болежки - как се справяте-мажете ли се с нещо?

# 279
  • Мнения: 361
добро утро.

Дребното спи на 2ро ниво на леглото и сега и е много странно какви са тези решетки. Будна е от 7ч и не иска да заспи, а на мен ми се затварят очите. Ама то кой ли ме пита?! Rolling Eyes

Хейде от нас  Hug

# 280
  • Мнения: 69
здравейте от нас wavey ния бяхме малко на гости и малко на село,но си починахме добре,на Тео също се отрази добре Crazy

честити месечинки,честити рожденни дни,честити именни дни,всичко на патерици.

гледам доста бебчета вече се сдобиват със зъбки  tooth  да са им белички и здравички Grinning

гледах снимките от срещата,Илийката доста напредва,браво на детето smile3501

имам едно въпросче,крачета на децата,под коляното,кривички ли са ви,нашите май доста са изкривени,дали защото са ни по-слабички краката и се забелязваповече ли newsm78 днес сме на консултация и ще видим доки к'во ще каже Thinking

и да почерпя (също на патерица) мойто зверче е вече на числото 5 Mr. Green

# 281
  • Мнения: 1 187
АлЕкС-мама мерси за кафенцето,имах нужда! А ти гледай да се шмугнеш след обяда ако заспи-лягай и ти!Аз поне така правя,иначе децата ще гледат една истеричка-пък аз съм такова "ангелче"..  Mr. Green

baby_moni  Hug

Бодливка, тези гадни случки обикновено служат, за да ни напомнят колко хубав е живота и да му се радваме. Дано никога не се повтаря! Simple Smile

Именно! yes За това не съм си мазала белезите с нищо-да ми напомнят колко е кратък живота,и за какви глупости понякога се ядосвам! Naughty

Цвети и мен ме боли таза,ама само с масажи се оправям(добре че е мъжлето де) питай в кърмаческия за мазила,аз не кърмя но не се и мажа,започнах упражнения иначе буквално не мога да се надигна сутрин-като някоя бабичка! Crossing Arms

dobro_nastroenie хубави мебели на сносни цени има в Зоната.От там е и нашия диван в хола.Има го в албума да добиеш представа-струва под 800 лв! Peace Zona For Home

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 09:17 от БОДЛИВКА

# 282
# 283
  • София
  • Мнения: 5 787
Привет!
И ние сме в отбора на мрънкащите нощем  Crazy Tired А също и в този на топлите глави  Laughing
Марти е бонбон  Heart Eyes
Бодливка, и аз си помислих че може да е годишнина от това. Много страшно звучи, особено щом си била бременна, Дари е геройче. Правите ли курбан?
В Зоната аз съм виждала само скъпотии  Rolling Eyes 800лв звучи добре  Simple Smile
Даниелка  Hug Hug Hug
Роси,  Heart Eyes  Hug За доставката ни до Банкя - имах късмет, че баща ми беше свободен тогава.  Blush И аз се надявам да стана редовна на люлинските срещи  Hug Като видях в Календара онзи ден, че Алекс на Десикв има рд помислих дали е твоят племенник, явно съм познала, да ви е жив и здрав!   bouquet

# 284
  • Мнения: 660
Добро утро  от нас!

Снощи тъкмо тръгнах да пиша и Косьо поля клавиатурата с чай. Shocked Та имаше намокрени няколко букви и вместо написаните отгоре, излизаха къде други букви къде съвсем различни неща.... Embarassed Та не успях да пиша, сега май е изсъхнало, та ще опитам да се изкажа и аз. Peace

Честито на всички месечинковци от дати 16 и 17! Дано са малките послушковци на мам и тати.

Бодливка, дано всичко лошо е останало зад гърбовете ви и от сега натам само здраве и радостни моменти.  bouquet

Дума, благодаря за инфото за кошниците. Днес се прибираме в Студентски град и ще засиля любимия до Кауфланд още утре. Peace

Днес пък ще минем през Айко, дано да има одеала за пикник, защото като гледах как всички бебоци обичат на земята - ще е супер да има е едно, на което да си играя Рая в двора.

Танче, завидях на кумата ти...за подаръка де, но пък ти благодаря за хубавата идея за подарък. Практичен и удобовен.

И накрая да се похваля, че Рая за първи път от 2 месеца спа през цялата нощ в кревата си, с едно дребно прибуждане към 3 часа и съм като нов човек, без да ме боли гръб, кръст и т.н.

Някой беше писал за топлите главички на бебета - и ние сме с топла главица и отдавна. Мъж ми най-редовно ме кара да и меря температурата, но няма само глъвичката и е топла.

dobro_nastroenie, ние правихме поръчка нашите мебели в хола. На нас дивана ни е в комбинация със столовете в столавата и двете маси са еднакви. Всичко излизе на прилични цени, затова ти препоръчвам фирмата - Краси 99, ако не се лъжа. Ние ги поръчахме в АРОН, Младост, щото ни е по-близо, но май имат офис и в Люлин. Peace

Общи условия

Активация на акаунт