Август, слънце и море, а МАРТенчето все расте, расте (9)

  • 10 049
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 856
диди, стискам, всичко ще е наред  Hug
миличка, моля ти се успокой се. Няма страшно всичко ще бъде наред. Това е спазъм на мускулите, не е нищо свързано с бебчо. Казвам ти го като професионалист защото съм инструктор по пилатес  и дори да не си браменна при подобен род резки движения може да се получи болка. Това е един вид свиване и отпускане на мускулите казано най-просто. Притесненията могат само да ти навредят. Всичко е наред споко   love001
има ли пилатес за бременни?

Момичета, аз съвсем изкукуригах и си поръчах хороскоп за настоящата ми бременност, при тази скарлет от вчерашния сайт. На врачки не вярвам, обаче имам доверие на астрологичните прогнози, когато са направени от човек, който разбира. Та въпросната жена ми каза много верни неща, на момент наистина имах чувството, че съм на врачка. За бременността ми каза, че Марс минава през Луната сега затова имало проблеми с износването, а по-интереснното е, че ми каза, че имам сложно разположение на планети в периода 26 август-16 октомври и тогава трябва да се пазя много. Като я попитах това значи ли да не се връщам на работа, тя каза, че ако съм и дъщеря направо ще ми забрани. Каза, че ще родя една-две седмици преди термин и 98 процента ще е момче, защото имам много мъжки планети в пети дом, само Юпитер май бил женска, откъдето идват двата процента...разбира се, ако докторът ми каже, че всичко е наред, си започвам работа, защото това стоене вкъщи не ми действа добре на психиката. Преди като можех да се движа не спирахме с Никола, все някаква програма си измисляхме и ни беше супер, но сега си е скука...а и през повечето време детето не е при мен...не ми се смейте, споделих, защото дори аз останах учудена колко неща ми "позна" само по датата и часа на раждане

# 46
  • Мнения: 54
И аз съм им много благодарна на всичките, защото понякога като има някой окол теб, който само те шашка само си вредиш. На мен ми е първа бременност и много се притеснявам но един вътрешен глас ми казва че това дете ще се роди живо и здраво, дори знам че няма да е прословутия термин 22,03 имам си вътрешно усещане. Явно ми е писано да мина и през това неразположение. Нямам търпение утре да звънна на доктора да го питам за резултатите, а и разбрах че дори да има риск биели инжекции и карали бременните да лежа, а и при мен не е чак толкова сложно и стряскащо........стискайте ми палци моля вииии

Да, и аз съм го чувала ,че на ФМ в 12 седмица, в някои случаи може да се види пола. Дано .....

# 47
  • Мнения: 1 768
марисса , колко парички ти поиска тази астроложка ? Ще ти тегля ушите - погледнах аз какво е писала тя във форума и ми стана доста бързо ясна , но щом те влече .... Аз съм си правила личен хороскоп преди години , но той няма нищо общо с ясновидството , а ти точно това казваш  Rolling Eyes Я се вземи в ръце и живей спокойно , че те хормоните ни подлудяват достатъчно , пък ти и с гадателки се занимаваш  LaughingГушкам те и се надявам да си по-добре  Praynig Hug

# 48
  • Мнения: 521
Олееее искам и аз да разбера за пола на 26ти на ФМ-то! Ама малко съмнително ми се вижда...   Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

eniq не се притеснявай за тази болка, на мене също ми се случва. Но това е мускулна болка, няма нищо общо с бебето. То си е наред!  Hug

марисса аз и на астроложки не вярвам, но пък като те е предупредила и ако можеш да се пазиш в периода, за който е споменала, няма да навреди да я послушаш. За свое лично успокоение, ако не друго.

didipeicheva хич да не ги слушаш тези със страшните истории и да не се шашкаш! Някои хора много обичат да разказват страшни истории и колкото по-често ги разказват толкова по-страшни ги правят. Хич не ги слушай и като ти говорят ги спирай. Само това ти липсва да се шашкаш!

# 49
  • Мнения: 14
Tink това относно пола в 12 дедмица на ФМ е съвсем реална възможност.
Всички органи до тогава ще са оформени, имай на предвид че на ФМ се гледа една гънка която по принцип е доста по-мамка от един полов орган.
 на мен миналата година при ФМ ми каза че ще е момче и при анмиоцинтезата се потвърди също а това е генетично изследване и при него се виждат Х и У хромозомите.

марисса вече съжалявам че пуснах този сайт вчера целта ми въобще не беше свързана с астрологичните гадания а с клипчето с бебешоците. МНОГО СЕ ИЗВИНЯВАМ.

didipeicheva и аз бихте посъветвала да избягваш да влизаш във форуми със страшни истории, защото само могат да ти навредят и да се шаштисаш. Аз самата знам колко по леко ми беше преди 13 години когато хал хабер си нямах какво става, какво ме чака а и тогава нямаше такива изследвания . Аз самата се регистрирах в Ж.К чак в седмия месец а до тогава бях ходила само 2 пъти даже общо за цялата бременост на гинеколог бях стъпила 5 пъти преди да вляза да раждам. И се чуствах прекрасно и си се наслаждавах на всяко ново усещане. Такаче стига шашкане. И момичета не всяко свиване на мускул е признак че нещо не е наред. Мускули се свиват и разпускат и когато не си бременен. Схващания и спазми се получават и при продължително заседяване затова се препоръчва много движение , ОСОБЕННО ХОДЕНЕТО ПЕШ.

# 50
  • Мнения: 1 856
маринех, в кой форум си я чела. Като казах, че ми звучи като ясновидка имах предвид, че много точни неща ми каза. А, че хормоните ми бушуват особено днес е така  Laughing 50 лв взе

Тинк, и мъжът ми като теб - не вярва на астролози, но като му казах какво ми е казала, отсече "никакво връщане на работа", а аз уж вярвам и не съм сигурна, че ще я послушам, ако доки даде зелена светлина

На сестра ми й казаха пола в 14-та гс, аз нали вече го знам, не тръпна в очакване  Laughing

Стелле, не се извинявай, ако ти попадне нещо друго подобно, давай насам  Laughing

# 51
  • Мнения: 521
Абе знаеш го ти.... На мене като бях на 14 една "астроложка" ми каза, че баща ми имал любовница и щал всеки момент да се разведе с майка ми.... Със седмици не можай да спя, такъв стрес, такова чудо... А най-смешното е, че много добре знаех и тогава и сега, че това са глупости! Обаче веднъж като ти кажат няква простотия и много трудно се преглъща. Сега, 17 години по-късно мама и тате са си все така обичливи и са като гербови марки, не можеш да ги разделиш един от друг нищо, че са на 60 и кусур години... Тая жена може някой ден да я издиря (астроложката) и да и вдигна един скандал, как ще ги разправя такива неща на впечатляващ се тийнеиджър!  #Cussing out

# 52
  • Мнения: 41
didipeicheva и аз бихте посъветвала да избягваш да влизаш във форуми със страшни истории, защото само могат да ти навредят и да се шаштисаш. Аз самата знам колко по леко ми беше преди 13 години когато хал хабер си нямах какво става, какво ме чака а и тогава нямаше такива изследвания . Аз самата се регистрирах в Ж.К чак в седмия месец а до тогава бях ходила само 2 пъти даже общо за цялата бременост на гинеколог бях стъпила 5 пъти преди да вляза да раждам. И се чуствах прекрасно и си се наслаждавах на всяко ново усещане. Такаче стига шашкане. И момичета не всяко свиване на мускул е признак че нещо не е наред. Мускули се свиват и разпускат и когато не си бременен. Схващания и спазми се получават и при продължително заседяване затова се препоръчва много движение , ОСОБЕННО ХОДЕНЕТО ПЕШ.


Оле колко добре си го казала това, наистина не трябва много да се втелясваме и да се оглеждаме за какво ли не. Аз вече съм решила само да се наслаждавам.

Относно Астрологичните пргнози, минаата година бях луднала и ходих при две астроложки, едната от които мн добра, много известна, дъра бъра, за миналото вярно ми позна... но за бъдещето и двете не познаха. Според тях щяла съм да се омъжа 2010-2011 година, а за деца дори по - нататък става въпрос, е омъжих се тази година, преди няма и 4 месеца. Толкова неща ми се случиха различни от това което ми "видяха" и двете и вече не вярвам и на най - добрите. Това е само за момента да се успокиш, като ти кажат че всичко ти е наред.

# 53
  • Мнения: 521
Тинк, и мъжът ми като теб - не вярва на астролози, но като му казах какво ми е казала, отсече "никакво връщане на работа", а аз уж вярвам и не съм сигурна, че ще я послушам, ако доки даде зелена светлина

Аз и да не ти беше казала астроложката така, пак щях да те посъветвам да не се връщаш на работа, ама тва щото съм станала от мързеливите... откак забременях не искам и да чуя за работа... А като си помисля, че трябва да рбаотя до коледа  ooooh! Затова на всички казвам ако имат възможност да не ходят! Ако аз не мога да не ходя поне те...  Joy

# 54
  • Мнения: 30
Вмъкни Цитат
Момичета, знаете ли че току що разбрах че позната с термин 2 седмици преди моя ще ходи при Мазнейкова, за да видят пола. Не бях чувала, че е възможнно толкова рано да се види  newsm78


Hiki Miki  аз с първото ходих в 12г.с. при Мазнейкова и ми позна ,че бебето е момче.Все пак това бвше преди 6години и видеозоните бяха по-стари.Така че според мен е напълно възможно да се познава пола на бебето толкова рано.

# 55
  • Мнения: 1 768
Ох марисса , и без да съм астролог мога да ти ги дрънкам , като за 50лв същите простотии. Зарежи и почивай и се глези. Hug
Аз при Мазнейкова пари да ми дават няма да стъпя , но това си е само мое мнение . Naughty

# 56
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Току що се връщам от преглед,записах се за ЖК.Всичко с бебето е наред,пораснало е отговаря на 12г.с.Лекаря каза сърцето тупка,вече има ръчички и крачета.Взема ми секрет за цитонамазка и микробиологично и утре сутринта на гладно и жадно да ми вземат кръв от вената и от пръста,добре че имам картонче с кръвната група иначе и за това трябваше да ходя.Успокоих се.За пола небързам още да знам,когато се види,всичко друго да е наред.

# 57
  • Мнения: 190
диди, стискам, всичко ще е наред  Hug
миличка, моля ти се успокой се. Няма страшно всичко ще бъде наред. Това е спазъм на мускулите, не е нищо свързано с бебчо. Казвам ти го като професионалист защото съм инструктор по пилатес  и дори да не си браменна при подобен род резки движения може да се получи болка. Това е един вид свиване и отпускане на мускулите казано най-просто. Притесненията могат само да ти навредят. Всичко е наред споко   love001
има ли пилатес за бременни?



ами няма отделни тренировки за бременни Simple Smile т.е поне аз нямам, защото нямам време да правя отделен курс тъй като това ми е занимание в свободното време. Но като цяло самия пилатес е един от спортовете най-много препоръчвани по време на бременност и упражненията, които се правят по никакъв начин не могат да навредят на бебока, а само да направят мама една красива бременна Simple Smile Аз лично смятам ако всичко е наред да продължа да си водя тренировките до последния ден преди да родя Simple Smile Имала съм и имам доста бременни и всички се чувстват изключително готино. Две от сладурани родиха нормално и ражданията им бяха изключително леки, дали е случайност или наистина пилатеса подпомага това да се случва не мога да кажа на 100 %, но аз лично се чувствах страхотно и преди / занимавам се с това от пет години/ и сега когато чакаме бебоче Simple Smile

# 58
  • Мнения: 521
Току що се връщам от преглед,записах се за ЖК.Всичко с бебето е наред,пораснало е отговаря на 12г.с.Лекаря каза сърцето тупка,вече има ръчички и крачета.Взема ми секрет за цитонамазка и микробиологично и утре сутринта на гладно и жадно да ми вземат кръв от вената и от пръста,добре че имам картонче с кръвната група иначе и за това трябваше да ходя.Успокоих се.За пола небързам още да знам,когато се види,всичко друго да е наред.

Браво! Пак хубави новини!  Hug

# 59
  • Мнения: 54
И аз немога да не ходя на работа и поне до края на Януари ще работя - живот и здраве де.

На астроложки и аз не вярвам, а като се сетя с 50лв колко неща бих си взела за яденееееееееее, а не няма да ги дам на астроложка Grinning Grinning Grinning

Айде Осмомартеските мами казаха че ще се записват на първа страница, а още ги няма записани. Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт