ОСМИ КЛАС 2009/2010

  • 28 743
  • 367
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 828
За 3 дни?
Да не сте я пуснали бърза поръчка, че ние си пуснахме обикновена за 30 дена.
И при нас не са искали свидетели, само аз и детето.

# 16
  • Мнения: 7 162
Ето къде били всички.
Чакахте новата тема да се покажете.
Аз мислех,че повечето са на море.
Е, да се появи болшинството-тепърва предстои.

По принцип не обичам много животните.
Еле пък бездомните кучета.
Ако ме нападне само едно и сигурно ще изперкам.А пък три?
Съчувствам. Hug

Иначе личната карта стана за 30 дена.Може и по-бързо да е била готова,но ние си изчакахме да мине времето, да не ходим напразно.

# 17
  • Мнения: 2 829
ами--май бърза я пуснахме
обаче пари не са ни взимали

# 18
  • София
  • Мнения: 1 634
Благодаря момичета,..
Чудя се какво да правя! ,..
Имаме 2 глутници от по 5-6 кучета на място колкото футболно игрище! Едната глутница е до оградата на у-щето! #Crazy Е, не били и те агресивни и няма как да ги помръднат!

Мънки, двама пълнолетни свидетели, които декларират , че данните за детето са верни. Опитах се да обясня, че съм разведена и няма кого да доведа за втори свидетел, дамата зад гишето каза, че може да не е роднина даже  Thinking
Да, безплатна е тази карта

# 19
  • Мнения: 7 162
Мънки, двама пълнолетни свидетели, които декларират , че данните за детето са верни. ... дамата зад гишето каза, че може да не е роднина даже  Thinking

Значи няма проблем.
Хващат се двама произволни минувачи от улицата и се замолват да свидетелстват. Joy
Дано само да няма опашка от хора РУ-то, че може и да не се съгласят.

# 20
  • Мнения: 2 829
ами не са ни искали такива свидетели
минали сме метър Joy

# 21
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 610
Аз сега се обаждах в паспортната служба - искат детето с един родител.

# 22
  • Мнения: 7 162
ами не са ни искали такива свидетели
И на нас.

Това малко ми напомня на кандидатстването след 7-ми клас:Всяко гнездо (в случая РУ) с различни изисквания.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 634
Вероятно е различно , въпреки че няма логика! Затова казах за тези, които ще са в 5-то - двама свидетели Wink

ana_ , огледах се аз, ама не видях подходящ  Joy

Ха,. "гнездата",. Ми точно!  Joy

Момичета, пуснах тема за кучетата в клюкарника, .. дано някой там има повече опит и ми даде съвет!,.. Ужасена съм!,.. И ме е страх за детето ми - моето и всички в квартала!

# 24
  • Мнения: 156
Здравейте е от мен.
Не съм влизала 3-4 дни а ето нова тема.
И ние трябва да вадим лична карта, ама трябва да сменям постоянния адрес.
Lady-B , когато минаваш покрай бездомни кучета, никога не показвай ,че те е страх, дори не си го помисляй. Адреналинът, който се отделя при уплаха , кучетата го надушват и стават агресивни. Аз съм хапана от кучета 2 пъти, но откакто имам куче у дома въобще не ме е страх, от бездомните. Те са живи същества и усещат с каква нагласа си. Ако искаш да са ти приятели нищо ,че са глутница им хвърли някой път кокали или нещо за храна , стават милички и добри. Когато си позитивен към животните те го усещат, знам го от опит. Не се плаши от бездомните животни тях ги е страх повече от теб.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 634

Lady-B , когато минаваш покрай бездомни кучета, никога не показвай ,че те е страх, дори не си го помисляй. Адреналинът, който се отделя при уплаха , кучетата го надушват и стават агресивни. Аз съм хапана от кучета 2 пъти, но откакто имам куче у дома въобще не ме е страх, от бездомните. Те са живи същества и усещат с каква нагласа си. Ако искаш да са ти приятели нищо ,че са глутница им хвърли някой път кокали или нещо за храна , стават милички и добри. Когато си позитивен към животните те го усещат, знам го от опит. Не се плаши от бездомните животни тях ги е страх повече от теб.
Точно това е, че никога не ме е било страх от кучета и десетки пъти съм минавала покрай тези точно,..
Не знам какво стана! Недоумявам просто!
Но как да кажа на сина ми - не се страхувай, за да не ти скочат,..
Не знам откъде ще минава за спирката ,..

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 702
Здравейте в новата тема!

Lady-B, ужасно е това, което ти си и случило.
И мен много ме е страх, направо ги мразя, а като прочета нещо такова, още повече ги намразвам.  #Cussing out

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Здравейте и от мен в новата тема!
Скоро вадихме л.к., така че вече сме минали по тоя път.
- Двама свидетели и бележка за адресна регистрация искат, само ако детето няма издаден международен паспорт.
- Бързата поръчка е за 3 дни и ни посъветваха да поискаме бърза, т.к. за децата издаването на л.к. е безплатно.
- Присъствие на детето е необходимо при подаването на документи, а при получаването - не.

Това беше единственият ми безпроблемен сблъсък с администрацията, дано и при вас да е така. И да добавя - л.к. вадихме също в 5-то РПУ, но не ми трябваха никакви свидетели, защото детето имаше валиден паспорт, явно това е определящо.

# 28
  • Мнения: 2 829

- Двама свидетели и бележка за адресна регистрация искат, само ако детето няма издаден международен паспорт.


сигурно заради това не са искали свидетели
сина ми има издаден международен паспорт

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Да, в моя случай предпочитах да хвана свидетел вместо да се връщам до вкъщи за паспорта, който не носех, защото валеше ужасно, но отговорът беше, че това не е концерт по желание. Въпреки всичко очаквах повече тичане и разправии и бях доволна че не висях по никакви опашки.

Общи условия

Активация на акаунт