ФЕВРУАРЧЕ МНОГО ШАВА ВЕЧЕ, НИЩО ЧЕ Е ОЩЕ МАЛКО ЧОВЕЧЕ!!! (11)

  • 10 291
  • 302
  •   1
Отговори
# 255
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Star, 2 дена бях при мама и баба Laughing и затова се загубих, а иначе ме тресеше депресията, но взе да ми минава. Толкова подута се чувствам днес, че направо е ужас, като се качих на теглилката съм даже минус 1, но шкембето ми сигурно отива към 5-ти, 6-ти дано се нормализирам, че не знам! Аз все пак реших да отида на БХС, иначе ще го мисля до края защо не съм го направила. Спокойна нощ ви пожелавам!

# 256
  • Мнения: 4 187
Долу ръцете от Марио!

Добре,  добре  Whistling ! Сърцето ми плюс това е заето от Джонатан и Хенри  Mr. Green!





Dallcheto
, отишла си да те поглезят ,а  Flutter  ?  Не ми говори за килограми, че моята депресия ще се завърне  ooooh!.




# 257
  • До Балкана
  • Мнения: 100
ОоооОооо,  Shocked, Стар, създаваш ми настроение с тези господа. Благодаря ти мила! Blush

# 258
  • Мнения: 4 187
 Моля, моля, пак заповядай......  Mr. Green

# 259
  • Мнения: 45
И аз като ги гледам тия снимки и си мисля, че мъжа ще го огрее тази вечер  luvbed  Joy Joy Joy

# 260
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Нали, нали....!?  Blush Mr. Green

# 261
  • Мнения: 4 187
Оффф, на мен като ги гледам също ми идва настроение, но като си помисля за практиката  ooooh!. Дано съпругът не ме изгони скоро ... Стигнах до там, че използвах реплика на докторката , че плацентата ми е малко ниско, за оправдание за невъзможността да правим секс  Embarassed.
Изкарах 100 статии в нета , където пишеше, че секса е противопоказен . Е, да, но тя ни е близка и той и звънна  Mr. Green... Както и да е в крайна сметка, за сега се държи прилично

# 262
  • До Балкана
  • Мнения: 100

Специален поздрав за Стар!

# 263
  • Мнения: 4 187
Ооо, невероятна красота  Hug!

# 264
  • До Балкана
  • Мнения: 100
 Hug

# 265
  • Мнения: 307
За витамините аз пия О"мами.
Стар големи сладури са тия Wink
И аз си мислех че моето мъжле ще го огрее тази вечер,ама е като дойде вечерта нещо хич не ми се мисли за такова нещо Confused
Май аз ще съм втората изгонена скоро! Grinning
Лека нощ момичета!

# 266
  • Мнения: 339
Добро утро Mr. Green !
 Да не си помислите 4е съм много раннобудна ~ не мога да спя, напослед-к все се будя посред нощ и по4вам да кукам. Поне иz4етох трите страници дето сте иzписали.
 Аz пък ако си мисля zа секс или като се отваря дума в раzговор като тук хи4 не ми се иска, а и от раzни непоzнати готини лица не ми идва настроение. Като си гушна мъжа 4ак тогава  ми  се приисква, само дето трябва да по4акам още някой друг ден, но пък още ми държи влага от последния път на морето  Blush
 В4ера и днес се zанимавам да преглеждам , подреждам и сортирам бебешките дрехи останали от Стоян и малката му братов4едка и се хванах zа главата ooooh!. Имам три кашон4ета дрешки унисекс и едно zа моми4е  Whistling и то само zа първите три месеца. Мислех да си ги вzимам сега , но се откаzах,някой ще ми ги носи по натам. Направо не ми се мисли къде ще ги слагам. Ще трябва да се мисли zа отделен гардероб zа децата, горкия ми син се събира в един шкаф метър на метър (zаедно с 4аршафите Rolling Eyes)
 Ако zнаете само какви неща съм тръгнала да си нося Crazy неzнам как ще ги свалям 4антите от багажната лента. На вси4кото отгореще ни стоварват не във Виена, а в Братиславар, оба4е да си приzная нямам нищо против стига Иво да успее да ни вzеме направо от там, а не да се прека4вам на раzни автобуси с толкоz багажерии. Пък и така ще мога да раzгледам града ~ стискайте ми палци Simple Smile
 Хаиде стана време zа ставане Coffee

# 267
  • Мнения: 0
ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА!АЗ ОТ ЕДИН МЕСЕЦ НЕ МОГА ДА ОЗДРАВЕЯ.ВСЕ ЗАПУШЕН НОС ,ГЪРЛО ,  СХВАНАТОСТ.И КОЛДРЕКС МАКС ГРИП ПИХ  И НЯМА ОПРАВИЯ И НЯМА.ЗАПОЧНАХ ПОРАДИ ТАЗИ ПРИЧИНА ДА ПИЯ ЦЕНТРУМ МАТЕРНА, ФОЛИЕВАТА НЕ СЪМ Я СПРЯЛА.АМА ТО И ОКОЛО МЕН ВСЕ НЯКОЙ ЩЕ СЕ РАЗБОЛЕЕ Sick
АКО ИМАТЕ ИЛАЧИ ДАВАЙТЕ  bouquet

# 268
  • Мнения: 219
Shomire, ето едно линкче по въпроса http://www.biberonbg.com/info/nastinka_i_bremennost.htm
Мед и лимон,  Цитросепт, чайове. Цитросепта се ползва и за гаргара, капки в носа, както и за вътрешна употреба. Аз съм на път да се разболея заради епидемия в работата и така ще се лекувам. Ще ходя при док след час и ако препоръча още нещо ще пиша  Hug
Лек ден на всички!   bouquet

# 269
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Добро утро и от мен.  kaffeetrmker_2

Стар много хубави снимки си пуснала  Simple Smile. И като заговорихте за секс, мен снощи най на края ме огря, няма да се оплаквам в близките дни.  Joy Joy Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт