ФЕВРУАРЧЕ МНОГО ШАВА ВЕЧЕ, НИЩО ЧЕ Е ОЩЕ МАЛКО ЧОВЕЧЕ!!! (11)

  • 10 281
  • 302
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 0
РАЛИПО  bouquet
И СПОРЕД МЕН ТОВА СИ Е ЧИСТА ЕПИДЕМИЯ Rolling Eyes
ЧЕТОХ ,ЧЕ НА БРЕМЕННИТЕ ЖЕНИ ИМУННАТА Е ПО-СЛАБА,А МОЯТА ПО ПРИНЦИП СИ Е,ЯВНО И ЗА ТОВА БОЛЕДУВАМ ПО ДЪЛГО ОТ ОСТАНАЛИТЕ.

# 271
  • До Балкана
  • Мнения: 100

Добро утро и от мен и хайде на масата, който има настроение за това! Успешен ден ви желая!

# 272
  • Мнения: 112
Добрютро, драги  Hug Hug Hug

Голямо мерсаж на Далчето за кайвето и закуската - взимам си newsm64

Ралипо, Шаомире дръжте се, милички, че започва сезона на настинките. И аз съм със запушен нос от 2/3 дни, но устисквам положението за момента. Утре съм на преглед за бъбреците само, че с тях вече трудно ги изтрайвам - дано новините не са кофти, че  вечее newsm77

А секса, хмм, дами, както се казва - Секса е мираж при нас - и двамата го сънуваме, ама всеки в неговата половина на леглото smile3555

Поздрав, момичета - нещо свежо, което да ви зареди с положителна енергия за деня Wink   261uu

http://www.youtube.com/watch?v=UuDNJB3SG04

# 273
  • Мнения: 307
Добро утро и от мен!
Рали, Shomire оздравявайте по-бързо!
Рали чакаме новини от доки!
Благодаря за закуската и кафенцето.
Мен днес ме е обзело едно гадно настроение Sad

# 274
  • Мнения: 41
Привет и от мен.

Далчето, благодаря за хубавата закусчица.
Рали, Shomire, не се давайте на вирусчето. Дано ви подмине.

Нещо тези дни нямам настроение за писане, но ви чета редовно. По въпроса за секса, при нас хич го няма. Никакво желание от моя страна.
В неделя ходих до магазин за бременни Миа. Има интересни дрешки. Ходих и до Хиполенд, да си сверя часовника кое горе-долу колко струва и да ориентирам таткото, че тойм милия е много зле. Хич не ги разбира тези работи.

Хубав ден от мен!

# 275
  • Мнения: 112
Лемони, как за цените в Миа?

# 276
  • Мнения: 45
Добро утро, момичета   food010 Аз още не мога да се събудя и се излежавам  smile3524

# 277
  • Мнения: 40
Добро утро, дами! Simple Smile

Благодарности на Dallcheto за закуската, на Memoria за поздравчето и на Star за храната за душата. Много "сгодни момци", StarLaughing То как да не му се доправи секс на човек, като ги гледа?! Аз до 3-тия месец хич не се давах на мъжлето, ама сега малко съм му отпуснала края през последните 2 седмици. Отчетохме се няколко пъти, човещинка все пак, и на двамата ни се иска... Пък и много ми е жал да го мъча така...  Sad
Относно настинките- и аз съм с перманентно запушен нос, и синузит имам. Витамини пих до края на 13-та седмица- Центрум Матерна, но после гинеколожката каза да ги спирам. Не ги предписвала през лятото, когато имало толкова много плодове и зеленчуци, откъдето да си ги набавиш.
Ralipo, Shomire, бързо оздравяване, милички!  Hug
Puhtar, я се усмихни! Wink Нали знаеш, че ако ти се усмихнеш на живота, той просто няма как да не ти отвърне със същото?!
Слънчев и усмихнат ден на всички кандидат-мами!  Hug

# 278
  • София
  • Мнения: 209
Добро утро Simple Smile
Хубава закуска и песен за започване на деня.
Около мен доста хора са с някакъв гаден вирус с повръщане и диария. Пазете се доколкото е възможно Wink.
За секса и при нас е мираж Sad. Аз нямам никакво ама никакво желание.
Memoria, дано всичко е наред и да се почувстваш по-добре.
Ние вчера си измислихме имена. Две женски и едно мъжко. Няма да го кръщаваме на никого. Няма да има разочаровани или изненадани от страна на семействата ни. Никои не държи на тези неща Simple Smile. Аз вчера взех, че си сложих очилата с диоптър и ..О, чудо..главата ми мина.  doh можеше и по-рано да се сетя.
Приятен и успешен да ви е деня Wink

# 279
  • Мнения: 41
Memoria, панталоните са 45-55 лв. Имаше хубави нещица. В момента има намаление на миналите колекции.

# 280
  • София
  • Мнения: 6
В неделя ходих до магазин за бременни Миа. Има интересни дрешки. Ходих и до Хиполенд, да си сверя часовника кое горе-долу колко струва и да ориентирам таткото, че тойм милия е много зле. Хич не ги разбира тези работи.


Би ли ми казала къде се намира този магазин Миа, аз ходих до Русе и от там си купих едни дънки с ластик, 4е корема много ми порасна и нямам панталони, с роклите не съм много на ти Simple Smile 

Пазете се много от настинки, ако трябва си купете маски за лице и с тях стойте докато ви кашлят какво толкова . По добре с маска отколкото болни  Hug Това е идея само  Rolling Eyes

За секса гледам си пишете  Heart Eyes аз не 4е се хваля и да не се урочасам  Praynig , но много лека бременност карам и си е както преди, редовен и понякога много ми се прави   Blush

Ами за сега толкова. Хубав ден и мн усмивки  Hug

# 281
  • Мнения: 0

Здравейте!

Вчера почивах и имах да свърша някои работи, включително и да мина на преглед.
Да ви кажа за Окръжна болница. Моят доктор работи там, при него раждах първия път, сега живот и здраве - пак. За гинекологичното отделение - наистина са направили страхотен ремонт. Телевизията, в която работи даже направи репортаж по молба на моя доктор. И той ми каза, че най-вероятно ще раждам и в ремонтирано родилно отделение, т.е. и там почва ремонт.

Сега за прегледа ми вчера - всичко е наред. Само ми каза, че имам стегната матка и ми даде пия някакви прахчета, за да "може бебето да се храни пълноценно". Някоя от вас да знае какво точно е стегната матка?

# 282
  • Мнения: 41
Би ли ми казала къде се намира този магазин Миа, аз ходих до Русе и от там си купих едни дънки с ластик, 4е корема много ми порасна и нямам панталони, с роклите не съм много на ти Simple Smile 

http://www.mia-bg.net/contact.php

Ето сайта, тук има част от моделите, както и цени.

# 283
  • Мнения: 98
Ел П Simple Smile сподели за имената ако искаш  Hug

# 284
  • София
  • Мнения: 209
За мъжко избрахме да я Ясен. А за женско - Божидара ( иска таткото) или Карина мисля аз Laughing. Аз харесвам Калина, но Таткото познавал разни Калини и все неприятни били Joy глупости ама айде. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт