Scrapbooking & Cardmaking- 8

  • 41 070
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Русе
  • Мнения: 764
Despina , много ти благодаря за отговора! За съжаление няма тостерче да пробвам. В e-bay гледах такъв прибор за ембосинг на много сносни цени, но за съжаление не ги пращаха извън Англия. В сйта, от който си поръчах другите неща също има ще си помисля дали да не си поръчам. Ако пък правите скоро някаква обща поръчка може да се включа към вас.

# 676
  • Мнения: 236
Аз да докладвам-с опаковъчна хартия не става.Хартията е прекалено тънка,поена от разтвора и се набръчква.Ще пробвам с тапет тия дни,трябва да си купя.Кутиите ми трябват за опаковане на сувенири,т.е. понеже са ми ръчна изработка и нямат кутии трябва да им измисля нещо.Усещам как ще се изнервя накрая и ще ги зарежа тия кутии #Cussing out

# 677
  • Мнения: 917
Иве никакво отказване  и зарязване Naughty

Опаковъчната хартия що с лепило? Купуваш си една двойно залепяща лента от книжарницата. Лепиш я на картона, махаш фолиото и отгоре слагаш опаковъчната.

За дърветата ли са? Какви размери са ? С цветен картон не може ли?


п.п. ако някой получи нещо от мен, моля да ми пише  Rolling Eyes

# 678
  • Мнения: 7 091
Иве, защо направо не пробваш със самозалепващо фолио? Извинявам се, не прочетох дали някой го е препоръчал това вече. Имам проблеми с нета и едвам отварям форума Sad Този постинг ми отне 1 час да публикувам. Sad
Аз имам много работи да покажа, но не мога да ги кача в нета Sad. Тази седмица ще сменяме доставчика на Интернет, като успея да ги кача ще пусна линкове.
Спорна работа на всички!

# 679
  • Варна
  • Мнения: 5 560
Първо за подаръците. Остана ми да събера адресите на arabela (съжалявам но моите хора унищожиха плика, преди да успея да препиша адреса), pinkie и исайкова. Също така очаквам да предложите как да добавим Creative. Идеята да се сложи последна вече не е актуална, защото valary вече се е разбрала с arabela.

~Magi_TM~ , а ти ги питай. Много търговци се съгласяват да пратят въпреки, че не пише.


Това е моята първа картичка след повече от месец прекъсване.


 

# 680
  • Мнения: 0
Здравейте дами!
Най-сетне мога да се похваля със снимка на невероятната картичка, която получих! Благодаря ти от сърце Ели, тази картичка е една от наи-специалните, които някога съм получавала! Ето я и нея : http://www.flickr.com/photos/angel_nel/4009281512/
Имам и още с какво да се похваля Simple Smile Тази тук е от приятеля ми по случай нашия празник : http://www.flickr.com/photos/angel_nel/4008516477/ . Много приятна изненада ми направи и наистина оценявам труда му   Heart Eyes !
И последно една картичка от мен : http://www.flickr.com/photos/angel_nel/4009281308/
Деси картичката ти е толкова есенна, напълно на място!

# 681
  • Мнения: 155
~Magi_TM~ , тази година на изложението Регало имаше една фирма вносител на щуротиики /печати, тампони, пудри, 3Д стикери и т.н/ Имаше и специален сушоар - въртят ми се накакви 20-30 лева  newsm78 , но може и да греша. Ще се разтърся за визитката им така или иначе, защото ме побъркахте с вашите творения и ще наръчваааам  #Cussing out .
 I N ако ще ги продаваш в магазина си, може и с прозрачно фолио, връзваш една красива панделка и готово. Поне аз така правя с моите. С кутиите е трудна работа, защото както знаеш всяко дръвче излиза с различен размер. Повярвай ми, пробвала съм.
 Сори за спама  Embarassed .

# 682
  • Мнения: 1 065
Е, браво на всички! Че напоследък само си говорехме май  Grinning. То не че ще покажа нещо де.
angel_nel, картичката, която си получила, наистина е много специална! Твоята картичка е много хубава, добре си се позабавлявала с моливите гледам  Laughing. Впечатлена съм и от жеста на приятеля ти.
Despina, достойно завръщане, много ми хареса. Чудесни цветове!
~Magi_TM~, аз моите пудри ги пека във фурната. Включвам я на 200- 220 градуса някъде на инфрачервен реотан и подлагам участъка на разстояние 7- 10 сантиметра. Държа с ръка, но става бързо и не е имало проблеми.
Нана, много е сладка картичката ти.
Рали, не съм сигурна къде точно видях линк с твоите последни творения, но да кажа, че много ми харесаха. Чудесно си съчетала украсата  Grinning.
Дано не пропуснах някого.

# 683
  • Мнения: 16
А, точно от същата фирма (Романтика, мисля се казваше, и аз имах техни координати, трябва се разтърся) съм се снабдявала с разни нещица, включително и със специалните спрейове за декупаж на салфетки, пънчове и пр., но мисля, че тя все още няма магазин в Бг. Имаше шоурум преди няколко месеца, тук в София, но не съм сигурна дали собственика все още го поддържа. Иначе тази фирма снабдява и Слънчоглед, и фирмата на Орфано, и още няколко магазинчета в София. Единствената връзка за поръчка беше чрез мейл и то, ако собственика си е в България.

# 684
  • Русе
  • Мнения: 764
Despina , благодаря ти за разяснението! Ще го знам за напред.  Simple Smile
eriana , ще съм ти много благодаряна ако намериш координатите. А цената, ако наистина е такава супер.
chiges , благодаря ти и на теб за предложението! Като сподели това се замислих дали няма да стане на добре загрят котлон?! Thinking Ще взема да пробвам.
Тъй като за сега не се справих с ембосинга, снощи се пробвах да направя картичка с някой от новите печати. Ето резултата:  http://elinorg.snimka.bg/hobby/hobi.415670.15407249
Мислех си, че с надпис би изглеждала по-добре. Как мислите?

# 685
  • Мнения: 236
Г-жа Шуши,да не съм те пропуснала в нашата тема newsm78Да за това ми трябват.Виж за цветен картон не бях сетила,нито за самозалепващо тиксо.По принцип не се отказвам лесно ,но някак не ми идва отръки това с кутиите.
Ериана,аз в магазина така си ги опаковам,като теб.Но има някой капризи,където искат и кутия ooooh!Та за това се порових да видя няма ли нещо да измисля.

# 686
  • Варна
  • Мнения: 5 560
eriana, за първи път чувам за тази фирма. Ще ми бъде интересно да науча повече.
angel_nel, и трите картички са много хубави. А приятеля ти сам ли я е правил? Впечатлена съм.
~Magi_TM~, добре се е получила картичката и наистина носи един надпис например от двете страни.
I_N, аз по принцип съм привърженик на ръчно направеното, но пък няма ли от къде да купиш готови кутийки на едро.

# 687
  • Мнения: 917
Иве, не си ме пропуснала, само в тази тема съм  Laughing
Трябва да си измислиш размер за кутиите, за да ти е по-лесно.
Ако дървото тежи, кашон си е най-добре, защото кутия само от картон, може да не издържи тежестта.
Даже си представих , кашона с прозорец, за да се вижда дървото.  Crazy
Много обичам кутии, така че, давай размер, да разпарчетосам един кашон  Joy

Деси, честита ти картичка! Време беше  Grinning Мога да ти помогна с един адрес  Laughing

Нелка, браво и на теб и на приятеля ти.  Grinning 

И аз искам повече инфо за фирмата.

# 688
  • Мнения: 0
Леле , момичета само няколко дни ме нямаше и сте напълнили темата с красоти.Прекрасни картички сте сътворили , а bilba прекрасни украшения.
Нана картичките ти стават все по хубави и похубави.
А колкото до фирмата собственика няма да се връща в България , а тук няма кой да поеме нещата.Може би продължава да снабдява магазините но наедро.Магазинчето му в София е затворено , само гласовата поща е включена на телефона и не отговаря на съобщенията , който му оставих.

# 689
  • Мнения: 1 860
 На бързо да дръпна една хвалба и аз: http://natknat.blogspot.com/2009/10/wcmd.html  Арт мама...Heart Eyes

 По късно ще ви спретна един дълъг пост.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт