Scrapbooking & Cardmaking- 8

  • 41 016
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 155
Тази пролет ми казаха, че имат само склад в София и че ако искам нещо, първо трябва да се обадя по телефона, за да ми го отворят. Много късно се прибрах тази вечер от работа /едва преди половин час/, имам и още два много тежки дни, но ще се опитам да намеря малко време да се разтърся. Скоро пренареждах нещата си и сега не знам кое къде е. Аз лично говорих с една изключително приятна дама, която ми отдели много време да ми обясни и покаже всичко.

# 691
  • Русе
  • Мнения: 764
Благодаря, Despina ! И аз така я виждах. Ето:
http://elinorg.snimka.bg/hobby/hobi.415670.15422224
 Надписа не знаех по какъв друг начин да го сложа, не ми се искаше да е на ръка.
Ембосинга пробвах да нагрея на котлона и се получи. http://elinorg.snimka.bg/hobby/hobi.415670.15422234

eriana , когато имаш време.  Hug

# 692
  • Мнения: 0
Здравейте дами , изрових мейла на фирмата
   romantica@email.bg
tel: 0877928455
 може да нападате

# 693
  • Мнения: 44
Здравейте дами , изрових мейла на фирмата
   romantica@email.bg
tel: 0877928455
 може да нападате

Aз няма да нападам /да не стреснем хората/, но някой ако получи отговор да каже  Grinning

Нана, радвам се, че си получила картичката и че ти е харесала! Направена е с много приятни чувства, специално за теб  Hug Беше много мило да я видя в блога ти - изглежда ми по-различна, все едно не съм я правила аз  Wink

Деси, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве, творческо вдъхновение и да имаш възможност да отделяш повече време за себе си и хобитата, които ти носят удоволствие   bouquet /По-добре късно, отколкото никога  Laughing/

П.П. Промених си малко името /отново/, защото има във форума още една мама със същия ник - да не стават обърквания. Но както гласи една стара поговорка: "Вълкът козината си мени, но нрава - не"  Wink

# 694
  • Мнения: 893
Аз продължавам със спама. Ето я рамката, направена с продукти от Рачето. На живо изглежда малко по-добре, общо взето глитера скри мацаниците ми отдолу  Grinning
Деспина, за такъв вид стикери ли говореше?
Момичета, търся подобни, за да мога да направя още рамки, ако някой хареса някакви и може да ми ги изпрати, ще съм му благодарна (ще му пратя паричките на сметката).

# 695
  • Мнения: 12
devilkin, рамката е страхотна:) ще споделиш ли как я направи?

Нана, картичката е страхотна. Признавам аз съм фен на традиционните коледни цветове, червено и златно, но вече малко се уморих от тях. Затова и тази година правя картички и в други цветове.

Деси, картичката е хубава, а идеята за декупаж върху картон от тези кърпички ще ми влезе в употреба.

Аз опитах нови сувенири и малко картичките са на заден план. Снощи тъкмо извадих пак хартиите и реших, че трябва, и аз да направя нещо ессенно- минах заради базара директно на коледни, пропускайки сезона с любимите ми цветове- жълто, оранжево, канелено, кафяво. Разпечатах си дори картинки с тези цветове. Но не успях. Сина ми е основен помощник, щом аз съм на масата и той е. Дори си има свои материали- и успя да разлее забелител на масата и пода. Зарязах картичките и хванах парцала. Пробвах усърдно с почти всичко, дори и одеколона на мъжа ми, докато не се сетих за лакочистител. Е с него се почисти. Но вече не ми се правеха картички. А довечера сме на рожден ден на момченцето за което правих картичката със самолета. Така, че нещо ново най-вероятно в понеделник.

# 696
  • Мнения: 893
bilba, нищо особено и ако правя серийно производство ще станат доста бързо. Рамката беше розова и мега дефектна, позашкурих я леко. След това с четка нанесох светла акрилна боя, но стоеше грозно. Отгоре минах с тампон с бяла акрилна, ама понеже нямах търпение синьото не беше изсъхнало напълно и се размаза  Mr. Green след това я намазах с ц20 и я поръсих с глитерчето (тоя път изчаках да стегне лепилото) и после напръсках с акрилен спрей, два пъти. И накрая стикерчето и готово. На живо глитра изглежда почти като сняг  Grinning (въпреки че не обичам лъскави неща, тоя глитер много ми харесва). Всъщност не съм сигурна, че това е точния термин за продукта...

# 697
  • Мнения: 7 091
Девилкин, страшно ми хареса рамката! Чудесно се е получила!  bouquet

# 698
  • Варна
  • Мнения: 5 537
~Magi_TM~, добре се е получило. А ембосинга е станал супер. Не смея да правя на котлон, защото не съм много чевръста.
alneon, аз не смея да нападам никого.
devilkin, рамката е супер. Не не са такива стикерите. По-скоро са лепенки.

Моята днешна картичка

# 699
  • Мнения: 16
devilkin, страхотна рамка! А този снежко е супер симпатичен  Simple Smile. И това е стикер? (Ако правилно съм разбрала.) На мен ми прилича на дървена фигурка.

Despina, бързо влизаш в ритъм!  Heart Eyes  Simple Smile Да продължаваш да ни радваш в същия дух!
Неприятната част на тези 3Д картички (поне за мен) е изрязването. Особено, ако има стъбълца, листенца и прочие, прочие засукани детайлчета. Обаче резултатът е .. Един!

А аз да внеса смут в редиците на коледните картички  Mr. Green с малко пролетен полъх  Mr. Green

# 700
  • Мнения: 7 091
И от мен нещо...Още не съм почнала картичките, ама направих доста други неща:
http://artcraft.anniesartbook.com/2009/10/im-back-with-lot-of-stuff-in-bag.html

# 701
  • Мнения: 1 860
 И от мен нещо тази вечер : http://natknat.blogspot.com/2009/10/mushroom-fairy.html

 Ани, страхотни са както винаги! Къщичката е супер сладурска!  Hug

 Криейтив, какви са тези пролетни настроения? Някой е влюбен ми се струва... Whistling

Ще се пръсна: http://nanacool.snimka.bg/details/copics.426724.15440360.big  Sick Утре ще преправям. не съм написала правилно "обясня"  Embarassed

Последна редакция: пт, 16 окт 2009, 06:06 от nana_cool

# 702
  • Мнения: 13
Moмичета, минавам за да дам признаци на живот,
заровила съм се мъниста и творя бижута,
надявам се другата седмица и аз да се похваля с нова картичка  Mr. Green

Отново сте сътворили красоти  Hug страхотни сте   bouquet

# 703
  • Мнения: 12
не издържах и снощи направих картичка. Ето я:

http://picasaweb.google.bg/biliana.markova/dQjyTK02#5393177405044085634

Деси, много хубава картичка, и аз като Creative не се заемам с 3D защото изрязването ми е най- трудната част, и не режа много правилно. При една такава картичка всички грешки ще се видят веднага.

~Magi_TM~ ембосинга е много красив.

Нана, картичката е красива, както винаги. И ето ти обяснение за правописната грешка- нали го е писало дете, те пишат с правописни грешки.

Creative нарциса е хубав, но аз искам букет от такива, а не само един.

Ани, чакам да видя и картичките.

Дано не съм изпуснала някой- бързам да взема малкия от детската градина, обещала съм днес да е пръв!

Приятен weekend, дано да се усмихне малко слънце, че тук ще ни отнесе дъжда.

# 704
  • Мнения: 44
Здравейте! Аз отново имам проблеми с компютъра - непрекъснато се самоизключва  Sad Затова хем съм на линия, хем не съм...

Билба, получих снежинките! Много, много ти благодаря  Hug Hug Hug Картичката ти е много хубава - за пореден път ме изумяваш!

Ани, страхотни кутийки - кучешката и на мен ми е фаворит  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт