Приятели на Безбог и Добринище!

  • 22 540
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Като картички са снимките. Комплименти.
Радвам се, че сте си изкарали добре.
Благодаря.

# 46
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Херка, наистина чудни снимки-картички си спретнала. Поздравления  Hug
Радвам се и аз, че сте изкарали добре.
Просто хората в него район са много грижовни и добри стопани.

# 47
  • Мнения: 856
Препоръчвам също като заведение Рибарника
Страхотна обстановка,много вкусна риба Crazy
Съгласна съм с написаното, само искам да добавя да си поглеждате сметките, защото нашата беше надписана с 8 лв. Бих предположила, че е случайно, но на клиентите до нас сметката също не беше смената много вярно  Confused Накрая сервитьорката дори не се извини  ooooh!

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
http://slavigeorgiev.multiply.com/photos/album/25/Dobrini6te  още малко снимки. Просто нямам време да кача всички на веднъж.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 100
Хайде и аз да се запиша в клуба на феновете.Спря ми дъха,когато се качих на Безбог.Девствена природа и красота.Цялата компания се влюбихме в това място.
За рибарника един глас и от мен. Страхотно беше. Сметката не ни беше надписана. проверих я добре. В Добринище механа"Македония"много ни хареса. Обстановка,кухня, обслужване на ниво.   Hug

# 50
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Препоръчвам също като заведение Рибарника
Страхотна обстановка,много вкусна риба Crazy
Съгласна съм с написаното, само искам да добавя да си поглеждате сметките, защото нашата беше надписана с 8 лв. Бих предположила, че е случайно, но на клиентите до нас сметката също не беше смената много вярно  Confused Накрая сервитьорката дори не се извини  ooooh!


Последният път поискахме сметката, девойката отиде да я донесе, а ние се сетихме че искаме още една кока-кола. Като се върна с листчето и казахме за безалкохолното, а тя каза, че не можело, щото ни била приключила сметката...намало как да стане и т.н....  Shocked Почна се тъп разговор, за това как да ни донесе напитката, мъжът ми накарая й предложи с химикалка да й допише и да й сметне новият тотал  Joy
Не сме проверявали дали е била надписана сметката, досега не ни се е случвало, но това момиче ни удиви!  newsm78
По принцип, старият собственик (сега заведението е под наем) ни беше приятел и винаги сме били посрещани много добре, и винаги сме си тръгвали доволни, затова и се връщаме де....  Peace

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Все млади момичета и момчета са сега,не ни е била надписвана сметката.Даже мъж ми специално пита колко хващат килото риба и като провери после в сметката и горе долу на око колко тежеше рибота си съвпадна точно.Смятам да се върна там,хареса ми!

# 52
  • Мнения: 856
Все млади момичета и момчета са сега,не ни е била надписвана сметката.Даже мъж ми специално пита колко хващат килото риба и като провери после в сметката и горе долу на око колко тежеше рибота си съвпадна точно.Смятам да се върна там,хареса ми!
Ние се загледахме в сметката, точно защото искахме да видим колко са излезли 2-те пъстърви. Бяха 0.640 кг, което си е нормално и написаната за тях сума беше ОК (~13 лв.). Проблема дойде от това, че от общата сума оставаха към 25 лв. за 2 бири и 2 гарнитури, което е напълно нереално.
Мястото наистина е хубаво и за разлика от други рибарниците, където риболова се рекламира като атракция, но всъщност няма риба, там  имаше много пъстърви и няколко души си напълниха кофичките, докато ние обядвахме. Така че си стува да се отиде, но не е лошо накрая да се поглежда и сметката, особено щом персонала е нов  Peace

Последна редакция: нд, 27 сеп 2009, 14:12 от Mur

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Малко да се оплача Mr. Green
Така,както бях много доволна от Македонска среща,така останах втрещена Shocked
Преди 5 дни бяхме там и още нямаха нито резервации,нито готова оферта за Нова година
Сега се обаждаме да видиме готови ли са с оферта и те ни казват: Ами още август месец всичко е платено и резервирано за Нова година Shocked
А коверта за вечерта на самата Нова година  е 150лв и включвал яденето и съвсем малко пиене Crazy
И тогава и сега говорихме с един същ човек-управителката,която е и собственичка Shocked Незнам ние ли сме малоумни или се опитват да ни правят на такива
Между другото,разхождайки се питахме и в една къща,на която имаше табела,че се дава цялата под наем за Нова година колко ще е на вечер и ни казаха само спане 200лв Crazy
Сори,ама тъпото село си е тъпо село Tired

# 54
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
chocha - навсякъде си трябват връзки  Mr. Green

# 55
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
chocha - навсякъде си трябват връзки  Mr. Green

Абсолютно!!!  Peace
Точно за тази кръчма и това място ти гарантирам, че е само с 'връзки'.
Местата се пазят за близки, редовни клиенти...

# 56
  • Мнения: 3 215
Добринище е град  Peace

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
това не му пречи да изглежда като село

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
chocha - навсякъде си трябват връзки  Mr. Green

Абсолютно!!!  Peace
Точно за тази кръчма и това място ти гарантирам, че е само с 'връзки'.
Местата се пазят за близки, редовни клиенти...
Можеха просто да го кажат още преди 5 дни,когато ги попитахме на място,а не да ми обясняват как ще ни се обадят щом са готови с офертата
Няма да седна да рИва  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 3 215
Като е тъпо, защо искаш да празнуваш НГ там, само не разбрах  Laughing

П.п. Уточнявам, че нито съм местна, нито имам резервация за Македония за НГ  Peace

Общи условия

Активация на акаунт