LaRedoute.fr - 128 - Всичко за поръчката!

  • 32 005
  • 766
  •   2
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
На коя дата си поръчала?

# 31
  • Мнения: 160
Поръчката ми е от 27.07.

# 32
  • София
  • Мнения: 210
Искам да питам палтенцето от 3 евро в пералня ли го перете, на колко градуса и пускате ли му центрофуга?

# 33
  • Мнения: 4 546
а зимен панталон да препоръчате? че нещо не мога да се ориентирам в дебелината  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 5 790
Момичета помагайте. Поръчах хлебопекарната заедно с кутията с игрите и един колан. Разделиха ми поръчката на 2: Машината+кутията и отделно колана. Миналия понеделник си получих кутията и колана в отделни пратки, но машината все още я няма. Във фактурата, която беше на кашона с кутията с игрите бяха и двата артикула /игрите и хлебопекарната/, но си пишеше срещу номера на пратката, че са два кашона. В пощата ми дадоха обаче само един. Проверявам, но до днес няма нищо новопристигнало. Писах на редуците за липсващ артикул, но и от тях нямам отговор вече седмица. Дайте ми съвет какво да правя?

Как да ти помогнем?
Винаги идват отделно. Просто чакай, ще дойде.
Нищо не е липсващо, преди да минат 7 седмици.

# 35
  • София
  • Мнения: 13
запис

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 22
стига с тия запис първите пет страници са само запис
има едно бутонче извести ползвайте го моля

# 37
  • Мнения: 160
Момичета помагайте. Поръчах хлебопекарната заедно с кутията с игрите и един колан. Разделиха ми поръчката на 2: Машината+кутията и отделно колана. Миналия понеделник си получих кутията и колана в отделни пратки, но машината все още я няма. Във фактурата, която беше на кашона с кутията с игрите бяха и двата артикула /игрите и хлебопекарната/, но си пишеше срещу номера на пратката, че са два кашона. В пощата ми дадоха обаче само един. Проверявам, но до днес няма нищо новопристигнало. Писах на редуците за липсващ артикул, но и от тях нямам отговор вече седмица. Дайте ми съвет какво да правя?

Как да ти помогнем?
Винаги идват отделно. Просто чакай, ще дойде.
Нищо не е липсващо, преди да минат 7 седмици.
Кутията с игрите и хлебопекарната трябва да са в една пратка, а дойде само кутията. Според мен това си е точно липсващ артикул в пратката.

# 38
  • София
  • Мнения: 13
Момичета имам питане?
Попълних бланката за неполучена поръчка и я изпратих ,но по мейла и към момента нямам отговор/изпратена е на 13.08-вечерта/,въпроса ми е колко време след това получавате отговор или каквото трябва ?
Извинете ме за тъпите въпроси Embarassed

# 39
# 40
  • София
  • Мнения: 695
didi_to

Хлебопекарната идва отделно. Не се тревожи, ще дойде отделно. По-често ходи да проверяваш в поща или митница -  тя е тежка към 7,5кг е.

# 41
# 42
  • Мнения: 1 685
Поръчах хлебопекарната заедно с кутията с игрите и един колан.
И аз поръчах кутията с хлебопекарната.В една пратка са ми уж.Чакам ги още.
Кутията хубава ли е, че аз я пуснах на по-високата цена?

# 43
  • София
  • Мнения: 4 578
Поръчах хлебопекарната заедно с кутията с игрите и един колан.
И аз поръчах кутията с хлебопекарната.В една пратка са ми уж.Чакам ги още.
Кутията хубава ли е, че аз я пуснах на по-високата цена?
Може ли линк към кутията? Имаше и едни чаши за шампанско, с шарени дръжки, ако някой ги намира, че не знам къде да ги търся... Embarassed

# 44
  • Мнения: 17
Поръчах хлебопекарната заедно с кутията с игрите и един колан.
И аз поръчах кутията с хлебопекарната.В една пратка са ми уж.Чакам ги още.
Кутията хубава ли е, че аз я пуснах на по-високата цена?
Може ли линк към кутията? Имаше и едни чаши за шампанско, с шарени дръжки, ако някой ги намира, че не знам къде да ги търся... Embarassed
http://www.laredoute.fr/vente-bouquet-de-6-flutes-dans-leur-seau … &numberpage=3  Peace

Общи условия

Активация на акаунт