Вижте този сайт...

  • 2 822
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 390
Ами 7-8 момичета като вземем по 1-2 чифта и сме готови. Като направим запитване за това, което искаме да поръчаме, ще ни дадат и конкретните цени - колкото повече неща, толкова по-ниски цени.  Peace Това разбирам аз поне...  newsm78

# 16
  • Мнения: 260
И аз си харесах чанта и обувки.Момичета имайте ме впредвид

# 17
  • Мнения: 592
Цените на чантите и потрфейлите са добри,дори и в първата колонка.
Имам подобен портфейл на Версаче,купуван от тук за 100 лв,а тези са по 14 долара.

Само май няма кой да ни направи общата поръчка.

# 18
  • Мнения: 3 390
Наистина си струват цените - мъжки обувки за няма и 40 долара, тук съм виждала по над 300 лв.  Mr. Green Каква ми е гаранцията, че в центъра на Благоевград /там май ги гледах/, не са същите ментета? Никаква.  Thinking
Все повече момичета набират интерес към темата. Когато някоя реши да се пробвама с обща поръчка, ще пише! Колкото сме повече, толкова по-добре...  Peace
Очилата също са по 12 долара и ми изглеждат доста прилични  Grinning
Аз съм си набелязала доста неща, но естествено, не мога да си позволя всичко, което съм избрала  Crazy

# 19
  • Мнения: 592
Наистина си струват цените.Лично аз не мога да си позволя оригинална чанта на Версаче за 3000 лв,така,че смело ще купувам реплики.

# 20
  • Мнения: 158
И аз си харесах разни нещица,дано се съберем за обща.....

# 21
  • София
  • Мнения: 2 006
Искам и аз  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 193
Я да разгледам и аз какво има тука.

# 23
  • Мнения: 522
Записвам се аско има обща поръчка

# 24
  • София
  • Мнения: 965
И аз съм за обща поръчка - и чанта си харесах ..и обувки...

# 25
  • Мнения: 3
А как стоят нещата с доставката безплатна ли е?

# 26
  • Мнения: 3 390
Да побутна - та дано някоя мацка-ортосия кандиса да се заеме  Flutter

# 27
  • Мнения: 2 081
Аз ще разгелам и бих се включила в обща поръчка .До колкото разбирам всички 12 чифта трябва да са една и съща марка,нали Wink И доставят ли до България изобщо  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 3 390
geri_koleva ,
аз доколкото разбирам, не е нужно да са от една марка. И да, доставят до БГ.  Peace
Но никоя веща в нет-пазаруването мацка не се включва, за да ни светне, а аз кое разбрала, кое - не  Mr. Green желание имам, ама до там  Whistling

# 29
  • Мнения: 2 081
Аз днес си писах с някой от сайта и ми каза че до България цените са с няколко $ по-скъпи например обувките Пума 8-12 чифта пише че са по 32$ а до България ще излязат по 40$ но не е голяма разлика

Общи условия

Активация на акаунт