ПЛЕВЕН - 115

  • 21 622
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14
Наброска, Фтал, ми мяза на скица, нахвърляни заготовки на рисунки.
Ама кат си рекъл, съветник ще те направя. Няма да се излагам, я  Laughing

И това също. Идеята е една.

# 46
  • Мнения: 2 070
Споко мацки, това решение за бележките за данъци не е на Зеленогорски, така било във всички градове вече

Да бе, мн ясно, че е със заповед на кмета, но казвам, че не е само в Плевен



Абе вие мъжете верно не схващате нюансите нещо

Кмета може да подпише всичко, което приеме, че става, не е задължително той да е дал идеята или да го е измислил, може да е национално решение и той само да слага подпис, независимо дали за това или нещо друго, процедурата е такава, че трябва да има кметска заповед
На голяма част от нещата, които подписва нали са на заместник кметове и други там негови подчинени

В случая е яхната антикризисната вълна, която върви в тия институции в цялата страна   Peace

# 47
  • Мнения: 14
Всичко е описано в закони и разпоредби. Няма такъв над решението на кмета, което го прави инициатор. Това, че е видял от другите го прави плагиат  Wink Че не е само в Плевен и поредицата щото и Гошо прави така са несериозни.

Ако подписва заповеди спуснати му "отгоре" за какво е изобщо кмет?

Ние мъжете и вие жените ... ще предам на баба ми  Laughing

# 48
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Вместо запис, да кажа и мен да ме имате предвид за срещата, моля  Simple Smile .

# 49
  • Мнения: 189
МИнах през "Будапеща"-запазих 15места в градината/видях я Mr. Green/ с опция за още места.
Резервацията е за утре от 19 часа на името на Константина Недкова
Хайде да се преброим,защото се разбрах с тях ако сме повече да се обадя.

Та:
1.Нади-Миши
2.Моя милост
3.
4.
5.
6.
.......

# 50
# 51
# 52
  • Мнения: 1 196
1.Нади-Миши
2.Моя милост
3.Atrakcia
4. Тина
5.
6



Това за потвърждение за срещата ли да го разбираме?

# 53
  • Мнения: 87
Бе ще ходи на срещи - в къщи с престилката пред печката ще ми прай романтична вечеря за компенсация, че аз няма да дойда.  Laughing Laughing Laughing
п.п. върху неговия смайл се кликва.

# 54
  • Мнения: 1 954
Не беше ли за 20ч. ?
Аз в такъв случай ще дойда с два часа след началото на срещата. От 20 до 20.30 приспивам Калин.
В 19ч. ще е жега най-малкото.

# 55
  • Мнения: 22 479
Хайде и аз да се разпиша....
днес голяма жега на вън, а ме чакат още някой задачи за вършене...))

За срещата не съм сигурна, че ще дойда, и да прескоча, ще е за около час, така че не ме бройте за сега.

# 56
  • Мнения: 2 070
и аз ще дойда

# 57
  • Плевен
  • Мнения: 239
И аз.

# 58
  • Мнения: 153


W.T.F.???!!!   Joy Joy Joy  мале тоя много куха лейка ... 10х Ftall, разсмя ме  Laughing

# 59
  • Плевен
  • Мнения: 973
И мен ме бройте за срещата. Вероятно ще закъснея, този час ми е ранен и жежък...

Общи условия

Активация на акаунт