Насилието вкъщи

  • 2 481
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 59
Мило момиче,не позволявай на майка ти повече да се върне при този човек.
Знам,че ти е баща и че го съжаляваш,но той няма да се промени никога!
Хубаво е,че майка ти има при кого да остане,да се поуспокои малко...
Бъди до нея,заедно ще си помагате.
За правната страна на въпроса другите майчета са писали вече.
Успех и щастие,заслужавате го! Hug

# 16
  • Мнения: 15
vitaminka Пощата ви е пълна и не мога да ви изпратя необходимото.

# 17
  • Мнения: 66
Витаминка,  не позволявай на майка си да се върне при този човек! И тя заслужава щастие, помогни и , като я пазиш от баща си. Дано всичко се развие благоприятно за майка ти.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 444
Отивате в прокуратурата и описвате в една жалба цялата ситуация.Те ще се разпоредят на полицията за проверка и издаване на ограничителна заповед.Ведно с това пускайте молба за развод.Това е
Учудвам се, че Анимус не са ви помогнали, те имат консултанти, които могат да ви разяснят нещата и които имат връзки и задвижват процедурите по-бързо.Миналото лято водих майката на съученичка на дъщеря ми по нощите при тях и помогнаха много компетентно.
Успех, ужасна ситуация, но не бива да се предавате и тя да се връща назад.Ще стане още по-зле за нея като се върне.Действайте с всички институции, да види той че е твърдо решена и това е краят, че няма да се върне и да позволи повече посегателство над себе си.Само това ще го откаже.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 677
Анимус ни отпратиха пак за другата седмица (консултантите им били в отпуска), а майка ми трепери все повече с всеки изминал ден Sad

# 20
  • Мнения: 92
McKitty Идеята ти е много добра, със сигурност ще бъде в полза на много жени. Знам, че има има доста хора, който са жертви на домашно насилие, но се срамуват и притесняват да говорят за това. Макар, че според мен чакането, отлагането, че със времето нещата ще се променят...... е чиста загуба на време. Баба ми казваше - един мъж ударилите веднъж - бягай, че пак ще повтори.   #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire

vitaminka ти сама ли си при баща ти, да не ти направи нещо и на теб, пази се.  Hug

ЖЕЛАЯ ВИ УСПЕХ И В НИКАКЪВ СЛУЧЕЙ НЕ СЕ ПРЕДАВАЙТЕ!!!!

П.П. Макар, че майка ти доста е чакала, доста е изживяла, а за съжаление и ти покрай нея, но горе главата, един ден всичко си идва на място, вярвай ми. Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт