M&S (Маркс енд Спенсър) вече с доставка до България!

  • 86 438
  • 768
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 61
виж тук-
http://www.myvouchercodes.co.uk/discounts/marksandspencer.com
има един код за безплатна доставка ако пазаруваш за над 150 паунда  Laughing и други разни, но май няма такъв,какъвто да ми свърши работа.
нямам идея дали ще ми приемат поръчката с тази карта Виза електрон  newsm78

# 61
  • София
  • Мнения: 2 045
Привет,
Трябва ми един желаещ за обща поръчка за София  bowuu

# 62
  • Мнения: 105
Защо не мога да регистрирам българския си адрес?Някой може ли да помогне. Praynig

# 63
  • Мнения: 1
МОЛЯ! някоя мама да ми измери блузка на МиСпенсър размер 9-12 или 12-18 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 64
  • Мнения: 534
Момичета да ви питам вчера поръчах разни дрешки от сайта и уж завърших поръчката направих всички стъпки платих с VISA  на мейла ми имаше писмо с order confurmation, обаче от картата ми нямам дръпнати пари единствено 1,36 за регистрацията (така ми обясниха от онлайн банкирането ми към ДСК ) пари обаче няма дръпнати все още newsm78 Трябва ли да потвърждавам нещо и на вас кога ви дърпат парите 

# 65
  • Мнения: 5 790
Момичета да ви питам вчера поръчах разни дрешки от сайта и уж завърших поръчката направих всички стъпки платих с VISA  на мейла ми имаше писмо с order confurmation, обаче от картата ми нямам дръпнати пари единствено 1,36 за регистрацията (така ми обясниха от онлайн банкирането ми към ДСК ) пари обаче няма дръпнати все още newsm78 Трябва ли да потвърждавам нещо и на вас кога ви дърпат парите 

Ще ги дръпнат, не се притеснявай.
А е възможно и да са ги дръпнали вече, а да не ти е осчетоводена още транзакцията.

# 66
  • Мнения: 537
На мен ми взимат по 1 паунд в момента на транзакцията и цялата сума, когато изпратят поръчката.
Това го пише и в мейла за потвърждение.

# 67
  • Мнения: 428
Мацки, има ли някой, който е съгласен да поеме и моя поръчка?
Моля, пишете ми на лс.

# 68
  • Мнения: 79
Мацки, има ли някой, който е съгласен да поеме и моя поръчка?
Моля, пишете ми на лс.
От къде си?
Към момичетата от Варна - мацки, кой ще пусне поръчката? Аз бих я пуснала, но имам само Виза Електрон  Sad

# 69
  • София
  • Мнения: 3 857
Напазарувах си прилично в Гърция, но цените тук определено са по-ниски.Ще поръчвам и аз след някой и друг ден.

# 70
  • Мнения: 79
Аз  съм плащала с Виза Електрон на ЦКБ. Дадох адреса на Емпреса за доставка. Приеха ми поръчката и не съм имала никави проблеми.

# 71
  • Мнения: 340
Много харесвам сайта Heart Eyes Имам няколко поръчки чрез Емпреса и една самостоятелна вече от средата на мин.седмица с новата екстра International delivery,сега прочетох назад,че идвали с куриер и бързо,браво,ще я чакам тези дни Peace
Моите впечатления от сайта:
-до сега не ми е отказвана поръчка или артикул
-скорострелно изпращат и пристигат на англ. адрес
-често добавят нови неща
-когато нещо свърши изчезва напълно от сайта,досега не съм виждала да се появи повторно
-почти няма липса на номера,освен по време на намаление
-много бързо се изчерпват номера и артикули по време на намаление
-сайта помни кошницата,има и удобни Save for later,Move to basket и Recently Viewed Items опции
-Buy now in 1-click-много удобно,прескачаш няколко стъпки
-в акаунта могат да се видят всички подробности за направени поръчки,дава и тракинг номер
-дава дата на изпращане и дата на получаване
-има лимит за броя артикули в кошницата-25бр.,макс 26
Изобщо-много добре организиран сайт Peace

За детските обувки-имаме два чифта ботушки-тези-8 е №25 1/2;9-№27,отговарят си,и есенни обувки и боти на Walkmates-тези и тези,малко уголемени ми се струват с тази марка.Момичешките дрешки на Autograph са страхотни,сега чакам и момчешки за подарък.Бельото детското също е с добро качество,особено по-скъпото.Номерата на всичко според мен си отговаря точно.И козметиката им е хубава-душ-гелове,пяна за вана,слънцезащитни,сенки,ФДТ ползвам-доста съм доволна.

# 72
  • Мнения: 1 464
Здравейте края на седмицата ще поръчвам от сайта,ако някой е съгласен да се включи в обща поръчка за страната,да ми пише Peace

# 73
  • Мнения: 534
Момичета да ви питам вчера поръчах разни дрешки от сайта и уж завърших поръчката направих всички стъпки платих с VISA  на мейла ми имаше писмо с order confurmation, обаче от картата ми нямам дръпнати пари единствено 1,36 за регистрацията (така ми обясниха от онлайн банкирането ми към ДСК ) пари обаче няма дръпнати все още newsm78 Трябва ли да потвърждавам нещо и на вас кога ви дърпат парите 

Ще ги дръпнат, не се притеснявай.
А е възможно и да са ги дръпнали вече, а да не ти е осчетоводена още транзакцията.

Днес им писах и веднага получих отговор, че просто не е осчетоводена транзакцията да очаквам между 1 -3 септември,ако имаше проблем щяха да ме уведомят с мейл платих с VISA ELEKTRON на ДСК, нямаше проблеми.
Сега очаквам с нетърпение пратката, и ще пиша отзиви Mr. Green Peaceи

# 74
  • София
  • Мнения: 8 283
Ей, Алексче обичам те  Simple Smile ... късно видях темата.

Общи условия

Активация на акаунт