Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 83
Фокси, честита годишнина!


Леле този Криско, голямо момче е той вече.

Честити месечинки на всички бебочета днес!


# 46
  • Мнения: 242
Благодаря на всички за пожеланията Hug

Наде,отговарям ти на поканата за приятелство във Фейсбук,обаче ми дава,че е възникнала някаква грешка и да опитам по-късно.Е,от два дена опитвам,ама не се получава..Дали да не се опитам аз да ти пратя такава покана?!? newsm78

Ларакрофт,аватара ти е мнооооооого сладурски.Обожавам снимки на тати с бебе Heart Eyes Ама и как са се излегнали двамата...много сладко Hug

@sofi_val@ , "...живейте така, че всеки ден да си казвате: „Беше по-хубаво от вчера!” ...Е,това много ми хареса Peace Благодаря!

# 47
  • Мнения: 5
Честита годишнина Фокси !!! Мн здраве и щастие да има във вашето семейство !

Честито и на месечинковците днес !

лек ден от нас с мишока

# 48
  • Мнения: 1 796

Фокси, честита годишнина, продължавайте да се обичате и след някоя друга година ви пожелавам и една принцеса да оглася дома ви  bouquet
Честито на дечицата с месечинки, да са здрави и усмихнати Hug

# 49
  • Мнения: 67
честити месечинки наМая, Габи ,Хилендара, Христо и Виктор
Фокси пожелавам ви още дълги години  щастлив семеен живот.
mrmбраво за смелоста.И аз съм станала една страхлива относно стопаджийството,  то сигурно е от годините, но майка с дете винаги бих качила.
Уеуеее какви неща могат вече вашите деца ooooh!, а пък Дамянчо -мързеланчо гледа все по-лесното- т.е. мама или тати да свършат всичко Mr. GreenНе можем още да сядаме сами , камо ли стабилно ,като ниваляжка сме, но аз и от началото на 6м. посмях да го слагам седнал за по-дълго, защото педи изрично ми беше забранила да го правя преди това, защото имало опасностот изкривяване на гръбначния стълб, а и нали съм си изпълнителна..... Embarassed
Игликада не ви мъчат зъбчета.И ние имахме един такъв период с често будене нощем с рев и след няколко дни видях зъбчето.
 И на мен заглавието много ми харесва никакво променяне Naughty

# 50
  • Мнения: 5
Привет и от нас вече на американска земя.Прибрахме се преди два дни и още се опитваме да преодолеем часовата разлика.За мен не е проблем,но за Кико този процес е по-бавен.От както сме се прибрали спи по необичайно за него време,сутрин се буди в 5ч CrazyАз изпуснах един месец с теми,но както вече писах в B.G нямах постоянен достъп до интернет.Иначе се видяхме  2,3 пъти с някои от софийските мами и бебчета.Беше ни много приятно да се запознаем с всички.А срещите ни започнаха още от самолета.Тъкмо бяхме излетяли с втория самолет от Германия и Кико взе нещо да мрънка,въпреки че се държа геройски през повечето време на дългия полет,но явно накрая му писна на детето.Една  много симпатична мама която седеше на два реда пред нас с двама сладури се обърна и ни подаде една играчка.Кико веднага се заигра,а тя след малко дойде при нас и ме попита дали пиша в б.г. мама Оказа се че това е Yanast.Беше ми много приятно да си поговорим с нея и да видя двата бонбона Алекс и Димитър.Тя както винаги беше много гостоприемна и ни покани да им отидем на гости.За съжаление тази година не можахме да се възползваме от прекрасната покана,но Яна догодина с удоволствие ще дойдем. HugА вие когато идвате пак насам непременно да се обадиш и да ни дойдете на гости,то срамота толкова близо сме били и да не се видим.Сега отивам да попрочета назад и после ще се включа по актуалните теми.
Честити месечинки на всички бебоци празнуващи днес!

# 51
  • Мнения: 80
Фокси, честита гоишнина, още дълги години любов и щастие.

Честити месечинки на малките бебоци.
.
Връщам се да чета.
 Hug

# 52
  • Мнения: 649
Фокси, честита ви годишнина. Пожелавам ви още дълги години да сте все така влюбени и щастливи.

На всички малчовци честити месечинки.

Ние се завърнахме първи от срещичката, която беше супер. Видяхме се и с Тони и М@м@. Много са готини и двете, Криско и Тошето също.

Лара, Гери мечокът е на FisherPrice. Подарък ни е от моята братовчедка, така че за цената нямам инфо. Взела го е от Джъмбо.

# 53
  • Мнения: 40
Честита месечинка на всички пораснали бебчета  newsm32 да слушкат мама и тати много!
Честито и на Фокси   bouquet
Пожелавам ти живот обсипан с цветя и Боян да е винаги до теб, а ти неговата вечна гайка  Wink

Последна редакция: пт, 28 авг 2009, 18:33 от betunga

# 54
  • София
  • Мнения: 83
Тъкмо си мислех да ходим до Джъмбо да проверим какво има там.

Хайде аз отивам да забърквам кашичката на малчо.

# 55
  • Мнения: 1 121
Фокси, честита годишнина! Пожелавам ви още много, много години да се обичате и да сте все така щастливи заедно!  bouquet

Честита месечинка и на всички бебенца празнуващи днес! Heart Eyes

Фокси, за приспиването, ами не се притеснявай нищо няма да им стане от малко рев. И моите са така, докато приспивам едното другото се скъсва да реве. Нищо, че баткото е на 2 като ме види да приспивам София започва да плаче да легна до него и да му пея. Ако легна до него обаче трябва да оставя София и тогава пък тя реве. Но колкото и гадно да звучи забелязала съм, че като пореве малко заспива по-лесно след това Mr. Green точно, както ти си го описала.

мрм, леле какви приключения ooooh! ти си герой! Аз на твое място да съм откачила ooooh! радвам се, че всичко е звършило благополучно.

maraia01, леле какъв късмет! Как сте се засекли с Янчето Grinning а къде беше в САЩ? Питам понеже съм живяла там и сега от Септември пак ще съм там за 2 години.

# 56
  • Мнения: 409
Reni, a ti kude ste si v USA. Az sum v New York.

# 57
  • Мнения: 60
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА НА ФОКСИ - ДЪЛЪГ И ЩАСТЛИВ СЕМЕЕН ЖИВОТ!

Противно на моите очаквания, че сме заслабнали този месец, сме оказа, че вече сме 8, 300кг и 73см! Не ни биха ваксина, заради изкарания скорошен вирус! И в понеделник ще ходим за кръв и урина!
И имам един странен въпрос - много се движа и стоя права най-вече и имам зачатъци на гадни вени по краката - има ли начин това да се предотврати докато е рано с медикаменти, хранителни добавки или някакви козметични процедури, че умирам от УЖАССССССС!!!!

# 58
  • Мнения: 9
Хайде и аз да се включа.
Първо - Честита половин годинка на Мая и Виктор и честита месечинка на астралните ни близначки Дара и Габи ! Да сте живи и здрави и да растете щастливи за радост на мама и тати!
Не знам за вас момичета ама аз като го погледна Ицо и го виждам колко е пораснал и ми става малко мъчно.Понякога ми се иска да спра времето и да му се радвам всяка минута, да си остане все мъничък, да мога да си го гушкам и целувам когато поискам без да се противи на това.Толкова бързо минава времето...Но от друга страна се радвам на всяко ново умение и се гордея с него, макар че като гледам Криско ние сме доста далече от тези изпълнения още.Направо съм #Crazy #Crazy #CrazyБраво на него! Ицко може само да си стои седнал, за другото още го мързи ама и гъзинката явно тежи. Днес бяхме на консултация и вече е 8500 и 69 см.На мама дундьото hahahaИначе вече си хапва по едно пюренце на обяд, а кашата му я давам вече сутрин,че вечер нещо все не намирам време, а и той все мрънка.В понеделник ще ходим да му боцкат пак пръстчето, че хемоглобина миналия месец беше много нисък -94. Цял месец почти не пропускаше да хапва месце, а и каша от елда му взех дано се е вдигнал, че иначе Малтофер ще трябва да пие, а хич не ми се иска да го тъпча с капки.
Хайде отивам да се правя на маймуна, че пак ме вика.Лека вечер и много целувки за бебоците baby_neutral baby_neutral baby_neutral а за вас  Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 28 авг 2009, 18:58 от pretty_mimi

# 59
  • Мнения: 17
А да взема и аз да се запиша най-сетне  Mr. Green
 Фокси честита годишнина да сте живи и здрави , все така да се обичате и диамантена свадба да празнувате заедно с внуци правнуци.
 А втората годишнина каква всъщност се води и какво се подарява на нея  newsm78
 Честита месечинка и на днешните ни месечинковци. Майчето си получи поздравленията на живо , а останалите да приемат най-сърдечно пожелания виртуално  Heart Eyes
 Десита , а какви са останалите препоръчителни ваксини. Аз всъщност изобщо не съм наясно  Embarassed , на мен ми се иска по-нататък да му сложим някаква за менингит, че нали ние не слагахме пентаксима, но и той нали покрива само един от щамовете на менингита. Пусни инфо ако има някъде по-синтезирано, ако не ще помоля отново мамите с по-големи дечица да споделят опит  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт