Отговори
# 270
  • Мнения: 360
Добро утро Hug

Иве да ти е живо и здраво милото,много да те  слушка и обичка и ти него newsm59

Диде на вас много семейно щастие,обичайте се,разбирайте се и се подкрепяйте винаги  bouquetа всеки път като ти видя снимките от сватбата и онемявам,толкова си красива на тях Heart Eyes

ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА НАСЕТО И  ГОШКО,НА КРИСТИЯН И ЧЕСТИТА ПОЛОВИН ГОДИНКА НА ВАЛЕТО



Аз за народния съм, в 11 на линия,на фонтаните да пия капучино от Коста smile3534

# 271
  • Мнения: 80
Диде, честита годишнина, пожелавам ви дълго семейно щастие и любов.

Снимките са прекрасни.
Честити месечинки на всички пораснали бебчета.

Иве, да ти в е жив и здрав и много да те слуша.
Моята беба, днес ме остави до 8 да спя  Laughing.
Хубав ден. Hug

# 272
  • Мнения: 17
Диде да сте живи и здрави, много да се обичате и уважавате и едно братче скоро да спретнете на Зари   bouquet Много хубава двойка сте, мъжа ми много ви хареса на срещата  Blush
Иве честит ден ден на половинката, много да те слуша и да помага и от здраве да не се отърве.
 Аз да "почерпя" с една снимчица, как моето чаве използва коша за играчки по предназначение  hahaha

Доре малко инфо за теб. Не знам дали ще ти е от полза , но в рекламния вестник на Кауфланда видях че тази седмица има промоция на надуваеми ,плюшени, детски кресла. И това, което предполагам би те зайнтригувало е че са на Йори и Мечо Пух по 30 лв са. И щом видях Йорито се сетих за теб та да не забравя да ти кажа  Wink
 

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 11:17 от PIS74f

# 273
  • Мнения: 15
ДОБРО УТРО!

Диде, честита годишнина. Пожелавам ви още мноого години дълго семейно щастие.   bouquet

Честит имен ден на всички празнуващи!
Честити месечинки на малките сладурковци!   ura  Tada

Доре и аз имам същите намерения. Смятам още 2 месеца да го кърмя и да го отбивам лека по-лека, че и аз съм човек. Първо аз февруари се връщам на работа, второ ТРЯБВА ДА ОТСЛАБНА - ИМАМ СПЕШНА НУЖДА. Трето - смятам да си правя тотален ремонт на млечния отдел и да лягам под ножа, та може и малко да ги набъбнем , а и едни антицелулитни масажчета нявма да ми се отразят зле.

И за финал - малко снимки от нас.

Или аз съм най- малоумното същество на света или не знам каквао се случва. Не мога да кача нито 1 снимка в снимка бг. ПОМОЩЩЩЩЩЩЩ








# 274
  • София
  • Мнения: 2 508
Доре и аз имам същите намерения. Смятам още 2 месеца да го кърмя и да го отбивам лека по-лека, че и аз съм човек. Първо аз февруари се връщам на работа, второ ТРЯБВА ДА ОТСЛАБНА - ИМАМ СПЕШНА НУЖДА.

В наше село аналогичен случай! Peace Tired

Ето снимките, добавих на Wondertedy:

http://www.autumnsphere.com/mami/wondertedy.rar

Снимките на Фокси:

http://www.autumnsphere.com/mami/foxy.rar

Снимките на Дидето:

http://www.autumnsphere.com/mami/dideroncho.rar

# 275
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА ПОРАСНАЛИТЕ ДЕЧИЦА! Да са живи и здрави!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!

Иве, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на твоят любим! Желая му най-вече здраве!

Момичета, БЛАГОДАРЯ за поздравите и пожеланията, както и за хубавите думи! Засрамих те ме  Blush !

Биби, и аз не мога да кача снимки, мисля, че проблема е в сайта на снимка.бг!  Hug

Писче, и ние много ви харесваме! А за Ачо, направо съм влюбена  Heart Eyes ! Голям е красавец!

Мими,   bouquet ! Ще има ли среща утре?

Доре, не мога да ги сваля! Незнам какво става!  Cry

# 276
  • София
  • Мнения: 2 508
Ами, трябва да въведеш юзъра и паролата за личните данни!

# 277
  • Мнения: 360
момичета като влезнете в снимка бг,до самата снимка има с оранжево написани-кодове за споделяне-голяма снимка,средна и малка,аз докато го разгадая ми се е.. м....,ама пусто нали не чета и зор като преди само копи и пейст ама нейсе Laughingдано да съм го написала хубаво,ако ли не ми теглете една дълга и това е  Mr. Green

# 278
  • Мнения: 242


Да се почерпим за 7-мата ни месечинка   Mr. Green

Аз също не мога да си сваля снимките newsm78

# 279
  • Мнения: 60
Честита годишнина на Дидето - щастлив и дълъг семеен живот Ви желая от все сърце! Ама найстина си много красива на сватбата! Ей, като видя такива снимки и на мен ми си иска да се омъжа - ма никой не ме иска Mr. Green Все викам на мъжа - айде, че ще остарея и погрознея, а искам хубави снимки от сватбата newsm62
Честито на всички пораснали бебоци и специални целувки за Гошко и Наско! Heart Eyes
Е днес е първия ми свободен ден от толкова много време насам.................................. Вчера последен напъни на работата и всичко изоставям! Поне 4-5 месеца ще си гледам детето на спокойствие, че ми писна от пустата работа - цял живот ще работя, а изпускам най-сладките моменти на бебока ми! Sad
Както обещах вече ще съм по-редовна посетителка на любимата ми сектичка! Иначе на нас ни направиха прифолактичните изследвания на 6месеца и всичко е наред! Вчера за пръв път ядохме попара и много ни хареса! Ето и една снимка с любимия ни тигър:

# 280
  • Мнения: 5
ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА НАСЕТО И  ГОШКО,НА КРИСТИЯН И ЧЕСТИТА ПОЛОВИН ГОДИНКА НА ВАЛЕТО



ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА ! нека завинаги да сте заедно и влюбвни!

може ли кода и ника за тези снимки на autumnsphere да ви се порадваме с мишо на лични Simple Smile мерси предварително

ставам да върша домошарската работа че пак няма да мога да смогна

# 281
  • Мнения: 236
Честита годишнина, Диде! Да сте все така влюбени още 100 години!
Иве, честито за рожденика. Да ти е жив, здрав, по-малко да те ядосва, много да те слуша и като остарееш, пак да те гледа влюбено!
Честито на месечковците и месечинките, да папкат и слушкат!

Утре за Народния - последно в 11 или 12, че на мен и в двата часа ми е възможно, ама не ми се виси сама , честно казано.

Биби, ти лифтинг или напълване на млечния бар ще правиш? На мен милото ми е обещало тунинг, ама се чудя дали да не родя още едно чудо, пък тогава да започвам освежителни ремонти. А,  честно казано, умирам от страх. Аз от подплънки май нужда нямам, ама един лифтинг там ще ми дойде идеален.

# 282
  • Мнения: 24
Хайде Февруарската дружина нова тема вече има  Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт