Отговори
# 240
  • Мнения: 2 784
Влизам да се оплача- Калина се прибра от градината с 38.8 температура. Sad Аман от болести, сега пак две седмици в къщи, а и малката пак ще разболее... На всичкото отгоре не можах да се свържа с педиатърката и ги изпратих с баща и в Денонощната мед. служба, а там доколкото знам не са педиатри, а ДжиПи-та, та кой знае с какви лекарства ще се приберат.
Толо, очаквай да те намеря във Фейсбука.  Wink Мама Пети вече я намерих и съм и изпратила покана.
И при нас захранването върви много зле. След като претърпяхме пълно фиаско с картофа и моркова, спряхме за 2 дни и опитахме по схемата на Гея- първо плодове, после зеленчуци. Започнах с банан, сега давам банан и ябълка, ама пак не върви. Изяжда по 2 лъжици, след това започва една борба- аз тикам, тя плюе. Confused Освен това се опитвам да и удържа ръцете и краката, защото се опитва да си ги навре в устата и маже навсякъде.
Накрая вдигам белия флаг и доизяждам останалото. Embarassed

# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Жълтият Ламтурник ,много неприятно,че голямата е болна.Ако ги разделиш в две стаи и не контактуват по между си,може и да не се зарази малката.

# 242
  • Мнения: 24
Абе какво не му харесвате на палеца  newsm78 Аз моя и до ден днешен го смуча някога на сън е и какво от това. Да не спя на публично място та да се изложа  Laughing Мъжо даже веднъж се бъзика, че ще ми смени палеца с "нещо друго" да посмуча  Embarassed

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
k.penkova ,нищо против палеца,но от него зъбките отиват напред и самия пръст се деформира.Виждала съм го с очите си.Но може би не при всички става така.

# 244
  • София
  • Мнения: 311
Simple Smile, ей, много е сладък курортистът! И двете мацки с много коса (Раличка и Сияна) са страхотни! Много обичам бебешки снимки!
Мишето няма зъби и не пълзи, но пък здраво нервничи вечер (особено днес). Иначе и тя през нощта се буди през 40 мин., давам вода, биба и така до след малко.
Иве, мъжът ми е със същия вирус и само гледам да не доближава бебка - много гадно.
Жълтият Ламтурник, дано бързо се оправи каката и да и се размине на малката!
k.penkova, Laughing

# 245
  • София
  • Мнения: 2 508
Най-после си свърших работата:

Снимките на Фокси:

http://www.autumnsphere.com/mami/foxy.rar

Снимките на Дидето:

http://www.autumnsphere.com/mami/dideroncho.rar

# 246
  • Мнения: 356
Абе какво не му харесвате на палеца  newsm78 Аз моя и до ден днешен го смуча някога на сън е и какво от това. Да не спя на публично място та да се изложа  Laughing Мъжо даже веднъж се бъзика, че ще ми смени палеца с "нещо друго" да посмуча  Embarassed
hahaha hahaha hahaha Joy

# 247
  • Мнения: 360
Ламтурник дано бързо се оправи Калинчето Hug
Пенкова ми той човека алтернатива ти е дал  Joy Joy Joy

ОХ на мама зетя,ще го изям Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesама ми е красавец,ей сега ще я събудя мойта фуста да го види какъв и е убавец Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Национална среща в сряда,11 на народния,там някъде около фонтаните

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Пенкова ми той човека алтернатива ти е дал  Joy Joy Joy


ами то за момиченцата добре,ама за момченцета ...................  Laughing

# 249
  • Мнения: 2 784
Жълтият Ламтурник ,много неприятно,че голямата е болна.Ако ги разделиш в две стаи и не контактуват по между си,може и да не се зарази малката.
Елфитка, аз ги гледам сама и за съжаление е невъзможно изобщо да не контактуват. Ралица постоянно е на ръце, когато не спи, а Калина е на четири и не мога да я оставя да се оправя съвсем сама. А това, че кърмата пази за второ дете с кака-вирусоносител у дома не важи.
Пък аз днес се зарадвах- каката на градина, мъжо на работа, успях и да подредя, и да сготвя, и на компютъра да повися, и на разходка да отида. Друго си е с едно дете у дома,друго с две, при това с различен график.

# 250
  • Мнения: 360
следващите две снимки са за сватята,специално,те децата наистина са родени един за друг Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Къде ме заряза тоя Венци на море без мене тръгна Cryсамо с етикетче ме остави и ме той забрави
а това е ефекта от зъбите,някои се опитват дървесина да хапват, а други по цветя си падат

# 251
  • Мнения: 15
Привет мами

Пенкова, внимавай! Някой тайничко би ти завидял!  Joy   Joy

Ние спим от около 1 час и вече 2 пъти се събуди да си посуче за по 1-3 минути. Не знам зъби ли са, корем ли е, ама нема мира. А по цял ден не спира това шило. И не че нещо ама, май искаме да ходим. На дупарата не стоим, направо си стъпва чавето. Не знам проходилките от колко месечни ги дават, че това нашето е кошмар.

Днес си купихме и столче за хранене. Отивам аз в магазина с едни 300 лева в джоба, с намерение да му взема нещо свястно / не беше никак наложително да ги похарча всичките/.  И гледах, гледах и накрая чавето сам си избра стола. Като се лепна на една шаренийка на Мак Ингланд - много шаренко и веселко. Аз с недоверие поразпитах за екстрите които предлага - о, ми те напълно ме удовлетвориха. Точно това което търся и накрая  и цената - 115 лева.. ЕЕЕ, изкефих се. Сега вече е сглобен в къщи. Само да придумам малкия и да почне да си стои на дъто и всичко е о.к.

Мами да ви питам някой купувал ли си е нещо от е-бей - английският. Питам щото искам да си поръчам едни нещица, ама ме е шубе малко.

А и научих нова за мен хубава българска дума - АНДАВАЛИЯ - ДА МЕ ИЗВИНЯТ МАМИТЕ ОТ СМОЛЯН /понеже е от този край/. В превод -  ВИСОКО ПЛАНИНСКИ ДЖЕНТЪЛМЕН  Joy  Joy  Joy

Моля за паролата за новия сайт на снимка.бг  Искам да ви кача и аз някои снимки, но друг начин не знам

# 252
  • Варна
  • Мнения: 78

Мами да ви питам някой купувал ли си е нещо от е-бей - английският. Питам щото искам да си поръчам едни нещица, ама ме е шубе малко.

аз съм поръчвала, даже наскоро получих едно чувалче за количката от там. Мисля че няма от какво да се притесняваш  Peace

# 253
  • София
  • Мнения: 83
Лека нощ от мен!
Много сладка снимка на курортиста Венци. Heart Eyes
Сестра ми си смучеше пръстите(поняколко наведнъж и ги сменяше) Малко и се искривиха зъбките и пръста който смучеше беше изтънял.А сега се кара на майка ми защо не и е забранявала.Ама тя не искаше да се откаже до 1-2клас.Така, че по-добре да не са пръстите.

# 254
  • Мнения: 140


Моля за паролата за новия сайт на снимка.бг  Искам да ви кача и аз някои снимки, но друг начин не знам

Опитах да ти пратя, но
Съобщението не може да бъде изпратено. 'bibi_iv' е изчерпал лимита си и е запълнил кутията си за входящи съобщения.
Малко  newsm75 кутията си Peace
Калина бързо да се оправя и дано да не се зарази малката сестричка от нея! Hug Ей, затова не ги харесвам тез детски градини #Crazy
Лека и мека на всички! Hug

Общи условия

Активация на акаунт