Къде ще ходим за 4-те почвни дни през септември?

  • 18 557
  • 161
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 655
Хотел Фламинго Гранд в Албена, само че ще бъдем за уикенда след почивните дни. Peace
http://flamingogrand.com/bulgarian/news/flamingo-grand-award/

# 136
  • Мнения: 571
Ние бяхме за два дни (20 и 21.09) в Северозападна България. Първия ден бяхме на Околчица, пещерата " Леденика" и няколко часа децата лудуваха в Приключенски парк " Приказката". Вечерта бяхме отседнали в хотел " Мира" във Враца. Прилично хотелче на прилични цени. На следващия ден се отправихме към " Магурата" и Белоградчишките скали. Снощи се прибрахме в Плевен изключително доволни от екскурзийката и заредени с нови сили. Днес следобяд мислим да отидем във Велико Търново, за да видим довечера зарята и аудио-визуалния спектакъл " Звук и светлина".

# 137
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Ние бяхме за два дни (20 и 21.09) в Северозападна България. Първия ден бяхме на Околчица, пещерата " Леденика" и няколко часа децата лудуваха в Приключенски парк " Приказката". Вечерта бяхме отседнали в хотел " Мира" във Враца. Прилично хотелче на прилични цени. На следващия ден се отправихме към " Магурата" и Белоградчишките скали.
Точно такъв маршрут ми се върти в главата за следващата разходка, ама ни е доста далечко... ще видим.

Иначе ние сме маратонци големи.  Crazy  
Тръгнахме за Свищов с планове за круиз по Дунав. Но на Шумен ни се скъса гърнето, та правихме гърне и кораба тръгна без нас. Така и така бяхме там решихме да разгледаме обектите от 100 НТО. Посетихме крепостта и джамията.
После отидохме на Крушунските водопади (невероятна красота) и Деветашката пещера, минахме през Ловеч, нощувахме близо до Троян. На следващия ден посетихме Троянския манастир, Етъра, Трявна(искам да имам къща там някой ден Heart Eyes) и Дряновския мамастир(боба по манастирски, който приготвят там е любим на половинката).
Голяма хубава разходка, с много положителни емоции.
Искам пак.  Crossing Arms

# 138
  • Мнения: 1 047
Бяхме в Априлци. Времето беше подходящо и си изкарахме доста добре.
Благодаря, на zigizagi за препоръката.  bouquet

Кога са следващите празници?  Laughing

...съвсем неочаквана, страхотна и голяма изненада ...
Дали не са те изпробвали как ще реагираш? Wink

# 139
  • Мнения: 571
Снощи бяхме в Търново- всичко беше като приказка- и зарята и шоуто " Звук и светлина".

# 140
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
От колко до колко часа продължи шоуто във В. Търново? Ние минахме от там вчера, но бързахме да се прибираме. А толкова исках да го видя. Crossing Arms

# 141
  • Варна
  • Мнения: 2 097
От колко до колко часа продължи шоуто във В. Търново? Ние минахме от там вчера, но бързахме да се прибираме. А толкова исках да го видя. Crossing Arms
Информацията беше, че ще започне в 20.00ч. и ще трае 15-20 мин. И ние не можахме да отидем, а толкова исках...

# 142
  • Мнения: 674
Бяхме в Мирамар Обзор.
Доволни сме.
Храната беше вълшебна. Анимацията много добра.
Ако имате път минете от там.

# 143
  • Мнения: 571
От колко до колко часа продължи шоуто във В. Търново? Ние минахме от там вчера, но бързахме да се прибираме. А толкова исках да го видя. Crossing Arms
valka, и ние сме от Плевен. Прибрахме се около 23 часа , а децата предварително бяха инструктирани, че щом се приберем трябва да си лягат , защото на следващия ден ги чака училище.
Зарята и шоуто бяха от 20.00 до 20.30 часа.

# 144
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Яд ме хваща. Но с компанята не стигнахме до консенсус и отпрашихме за Плевен. Едва ги склоних да спрем на МОЛ-а за малка почивка и с детето изиграхме две игри боулинг. Само за толкова стигна времето. Mr. Green

# 145
  • Мнения: 719
Ние бяхме в Троян, после се разходихме и до Троянския манастир, Природо- научния музей в Черни осъм, децата бяха очаровани, в това число и малката  Crazy , пробвахме и прехвалената във форума странноприемница в Орешака, ммммммммммм много вкусно  Crazy
Доволна съм.  Mr. Green

# 146
  • Мнения: 256
И ние прекарахме страхотно  в Арбанаси, макар че доста походихме насам натам - Етъра, Дряновски манастир, Велико Търново - Царевец, за съжаление не успяхме да дочакаме звук и светлина, а много ми се искаше. Гледала съм го преди десетина години и бях очарована.

# 147
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Бяхме в Априлци. Времето беше подходящо и си изкарахме доста добре.

Къде бяхте? Не съм ходила никога на АПрилци

# 148
  • Мнения: 1 047
Къде бяхте? Не съм ходила никога на АПрилци
По препоръка на съфорумка: http://www.vilaslance.piczo.com/?cr=1
И аз не бях ходил, но вече съм. За сефте ходих. Самото Априлци се състои от 4 махали и е много дълго.
Има доста къщички и вилички. Някои от които много красиви.

# 149
  • Мнения: 10 629
Къде бяхте? Не съм ходила никога на АПрилци
Голям пропуск, Хера, голям!
Има тема за хотелите в Априлци и Чифлик, пълно е с къщи за гости (цените са народни - 40-50лв за апартамент със съвременно онзавеждане). Природата е вълшебна - ако обичаш планина.
НИе бяхме в Павел баня, хубаво е ,спокойно, чисто....ама какво да ви кажа - сърцето си ми е в планината и това си е!

Общи условия

Активация на акаунт