Отговори
# 15
  • Мнения: 826
Минолтичка, темата е убиец. Grinning Heart Eyes Grinning Имаме най-хубавата заглавна страница - бая си си поиграла, но резултатът е чудесен. Благодаря ти.  Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet

Фелина, много хубави снимки имате на цялото семейство - страхотни сте. А тези с таткото и хубавия бебчо са най-милото и разчустващо допълнение. Simple Smile

Джижджи-биджи много здраве, щастие и хубави преживявания ти пожелавам. newsm59 Честит рожден ден, на патеричка.  newsm38 Tada

По темата за забелването: Имам момиченце, но преди да разбера, се интересувах и от този специфичен казус. Бях си решила, ако имам момченце, да не го забелвам. Обмислих си всичко прочетено и данните (поне на мен) ми говорят, че ненамесата е по-добрия вариант. Както е казала вече КайРен природата си създава всичко с умисъл. Някои педиатри веднага бързат да се набъркат в, това което природата е отредила... и ми се къса сърцето като знам, че ги боли дечицата...

Мушинка, дано бързо му мине на детко и да замине... И само усмивки от тук нататък. Wink
  
Приятен ден пожелавам на всички МАЙчета. Hug

# 16
  • Мнения: 0
Минолтичка,уникална е темичката.Как ги правиш тези неща Simple Smile newsm78
 Аз да се отчета след консултацията.Аглая е 62 см и 6000кг.Пораснала е с 3 см и 900 гр.Притеснявах се да не и се изострят симптомите на атопичния дерматит че понякога ваксината дава реакция-ама засега не пу пу.Педито каза възможно най-късно захранване заради АД, а аз симислех да почна 5 месец защото е на адаптирано мляко,но май ще го отложа.
 Оличка,лекарката ми каза ако има 6 хранения по 150 мл.Но тъй като ние сме на 5 да и давам по 180мл.
 Росита,браво много си смела да пробиеш ушичките на Евелин.И аз искам ама ме е страх.
Днес майка ще вземе бебка да я гледа 5 дни,че ние утре отиваме на моренце в Гърция.Нямам търпение ,само незнам как ще издържа без моето слънчице.Дано да има нет в хотела поне на скайпа да я гледам.(ако не-ще давя мъката си в алкохол) Laughing
Ани,знам че и вие отивате на почивка.Приятно изкарване и Мира много да слушка Hug

# 17
  • Мнения: 21
Минолтичка.....  bouquet наистина нямам думи......невероятни са.....
забравих какво щях да пиша.....

# 18
  • София
  • Мнения: 86
Малиииииииии, прекрасна темичка!Браво на художника - Минолтичка!!!! newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501Снимките са суперрррр, всички бебета са страхотни!

# 19
  • Мнения: 501
Дария все още хапва по 120,не иска повече,по 5-6 пъти на ден.А по някога и по-малко изяжда.  Thinking

Последна редакция: сб, 29 авг 2009, 11:20 от zruncho

# 20
  • Мнения: 96
Темата е страхотна, просто нямам думи. Всеки път надминаваш себе си Минолтичка! Много, ама много ти благодаря Heart Eyes

Катерина яде по 120-150 мл. , в зависимост кое ядене е. На обед яде повече и към 6 пак яде повече. Нали все пак са основни яденета, а другите ги кара по така. Обаче яде много бавно и на части Confused Оправяме се някак де Crazy
Бягам, отиваме на село, ще откача със свеки, ама няма как Crossing Arms
Приятни разходки милички Hug

# 21
  • Мнения: 626
И ние сме тук .
Минолтичка супер си .

# 22
  • Мнения: 826
Ей, Филимонка, тя малката грация е колкото нашето пипонче бре... - 62 см. и 5950гр. е Рада. Simple Smile

Браво за почивката в Гърция, завиждам ти благородно. Heart Eyes Забавлявайте се и задълже си направи една хубава пиянска вечер, за да ти държи за дълго време. Grinning

Момичета, вървят ли още срещичките в Борисовата? Още не се знае, но ми се искаше идващият понеделник, да се срещна с едно наше любимо мамче там, та се питам... дали няма да се видим и с други съфорумки?!?  Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 6 148
Боже, докато схвана къде е линкът към новата тема в предишната...  ooooh! Но си заслужава - тази тук е радост за очите!   bouquet
Дендри, аз, ако няма извънредни обстоятелства,се разхождам из Борисовата, така че, ако ще идваш - свиркай!  Peace

# 24
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Спрях да пиша в темата и Минолтичка не сложила дори старата снимка на Гого  Crossing Arms
Нямам снимка с по-широка усмивка от тази и затова не сложих в новия албум  Confused
Но колажите са невероятни, Минолтичка!   bouquet

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 539
Спрях да пиша в темата и Минолтичка не сложила дори старата снимка на Гого  Crossing Arms
Нямам снимка с по-широка усмивка от тази и затова не сложих в новия албум  Confused
Но колажите са невероятни, Минолтичка!   bouquet

А,ти защо спря да пишеш HugПък и не четеш де Crazy
--------------------------------------------------------------------------------

Мили МАЙ-чета дано да няма грешки. Моля ако има такива да ме извините, не са били умишлени. Тук можете да видите снимките от колажа  големи. Ако някоя мама не си вижда детенцето нека не се сърди. Ще го добавя

# 26
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Прочетох го, Сиска! И не се сърдя! Само се цупя  Mr. Green

Нямам настроение да пиша, засипахаме проблеми, децата не ми оставят време, но чета! Някъде към полунощ успявам да седна и да се информирам за вас  Hug

# 27
  • Мнения: 2 172
Еее, MINOLTICHKA ,нямам думи просто.Само не ми казвай,че си очертавала всяко една бебе  с pentoola -a  Crazy Това си е голяма игра  Heart Eyes
 Темата е брилянтна  newsm51

Ние иначе сме добре.Аз уча за държавен изпит,който ще е през септември  Close ,Виктор е полсушен.Буди се чак е 8:00 часа и си спи по цяла нощ.
Каката е на гости у баба ми,поне да рахатясам малко  Mr. Green

Да се похваля,че днес за пръв път се обърна от легнало в обратно положение.Опитва се поне от около месец и все не успяваше,но днес вече е факт.Проверих в дебелия си тефтер кака му кога се е обърнала за пръв път и с е оказа,че чак на 5м и 26 дена  Crazy А аз си мислех,че той нещо се бави  Flutter Иначе обикаля цялата кошара,намирам го все на 180 градуса завъртян и си хвърля биберона-залъгалка през кошарата с ръка  Crazy А аз се чудех как успяваше да го изплюе чак на пода  Joy

Ето малко снимчици от нас,ама нещо не са готини,това определено не е неговият цвят  Laughing

http://picasaweb.google.bg/elenasarafova/302#

Всички бебета са прекрасни и са порастнали неимоверно много  Heart Eyes

мама Мира -Честит ти нов ник  Heart Eyes



# 28
  • София
  • Мнения: 12 243
  Ха имало нова темичка  Simple Smile
  Аз днес съм зле, защото отново новите лещи за очите ми ме дразнят и едното ми око е съвсем червено. А очила нямам, хем от пет години се каня да си направя. Без лещи съм като слепец, защото съм с -9 или -10 диоптера. Сега си поръчах нови лещи, някакви едногодишни за 100 лв, дано да са хубави. Предишните от които бях доволна са ги спряли от производство.
   Иначе купона е на шест, каките си играят като едната ляга на земята другата я тъпче и се смеят на глас, а Елито ги гледа и тя се кикоти с пълно гърло, не че схваща нещо, но все пак каките се смеят, тя няма да остане по назад я  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 501
Дария днес е послушна и успях да почистя цялата къща,направо капнах  smile3507 ,а и нещо ме боли гърлото и не смея много да я гушкам,за да не я заразя.Гледам,че сте пускали снимчици,та реших и аз да пусна малко. http://www.snimka.bg/?album;aid=413857

Общи условия

Активация на акаунт