Отговори
# 255
  • Русе
  • Мнения: 343
Добро утро!

Slavaa, съжалявам за проблемите. Дано бързо се оправи малката принцеса! Обикновено реакциите на ваксини отшумяват за ден-два.
Благодаря за кафето и закуската!

GaBiTuu, добре дошла  Hug!


  Рере,[/b] много хубавки морски снимчици.Помня , че Йоли още на изписването беше с усмимвка, ако не се лъжа BlushОт кое моренце са, че може би ми е познато.


Усмивка ми е тя  Grinning! Снимките са на плажа в Ахтопол.  Peace

Много са хубави всички снимки на бебоци, които сте пуснали. loranholl, малкият направо ти е одрал кожата, пу-пу.

Един бърз въпрос- да ме светне някой как става качването по много снимки наведнъж в снимка.бг?

Като отидеш в папката, където са ти снимките, щракаш на първата, задържаш Shift и щракаш на последната /голямо щракане падна Laughing/. Така се маркират всички снимки, натискаш бутон отвори и те се източват една след друга.
На едната снимка на Рая и липсва дистанционното, дайте й го моля  Laughing.

Бебоците май са се наговорили дружно да стачкуват. И при нас е така. Единственото нормално и охотно хранене е след баня, преди вечерният сън. През другото време е едно мрънкане, рев, напъване... Дано скоро отшуми.

Хубав ден от нас!

# 256
  • Мнения: 66
Моя не стачкува. Но пък цяла нощ си говорихме!

# 257
  • Мнения: 69
Madam Stasita мерси а гелче си имаме на калгел или нещо от сорта
Добре дошла на мама Габи и бебе Криси. Вече сте на първа станичка на съответната дата
Може ли линк

# 258
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Ако ви се занимава да разтваряте хапченца, може да опитате Дентокинд на Немската хомеопатична асоциация. Баткото ги прие много добре, дори и сега като му никнат последните кътници си ги пийва и има мир вкъщи Simple Smile.

# 259
  • Мнения: 626
Madam Stasita мерси а гелче си имаме на калгел или нещо от сорта
Добре дошла на мама Габи и бебе Криси. Вече сте на първа станичка на съответната дата
Може ли линк

Просто отиди на първа страница , след снимките на бебоците сме изредени всички Майски мами по дати на които сме родили и бебчетата

# 260
  • Мнения: 69
Ако ви се занимава да разтваряте хапченца, може да опитате Дентокинд на Немската хомеопатична асоциация. Баткото ги прие много добре, дори и сега като му никнат последните кътници си ги пийва и има мир вкъщи Simple Smile.

ще опитам

# 261
  • Мнения: 66
Добро утро и от нас Simple Smile
Виждам че сте подхванали темата за захранването... Аз съм си дала още два месеца почивка преди да започна да се информирам. Сега на дневен ред е как да го накарам да заспива и спи в леглото а не на ръцете ми, за да мога да си ги използвам по-ефективно докато спи.

Някой беше питал за снимки, аз съм качила албумче, добавих още няколко ето тук са би трябвало да се вижда като влезете с албумската парола, поне на мен тогава ми излизат. Simple Smile

# 262
  • Мнения: 69
да попитам ама има една БЯЛА точка  на венеца дали това е зъбче? tooth

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 13:06 от GaBiTuu

# 263
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 568
да попитам ама има една почка на венеца БЯЛА дали това е зъбче? tooth

Може и да е кистичка.Добре си дошла,ама не си ми прочела съветите във вчерашната ти заключена тема.

# 264
  • Мнения: 626
да попитам ама има една БЯЛА точка  на венеца дали това е зъбче? tooth

При положение ,че не си сигурна че е зъбче защо даваш на детето Панадол  newsm78 температура ли има . Ако е така по- добре отидете на лекар .

# 265
  • София
  • Мнения: 6 199
Добър ден и от нас! Надявам се всички неразположени бебоци бързо да се оправят!
Ние следобяд сме на консултация, да видим какво ще я мъдрим пак пустата ваксина.  Crazy Вече взе да ми писва, ако беше за мен, да съм си я сложила досега, ама като е за малкия, и не съм толкоз смела...
Имам въпрос - решили сме да купуваме кенгуру, че уж ще походим по планините някой и друг ден. Който разбира би ли ме посъветвал за какво да гледам при избора? В един магазин видяхме няколко в диапазона 25 - 185лв  Rolling Eyes, не разбрах каква е разликата... И как трябва да се носи, с лице към мен или може и навън?

# 266
  • Русе
  • Мнения: 343
Лято, аз основно ползвам слинг, но преди него, точно за поход в планина набързо си купих кенгуру. Взех първото, което ми предложиха в един магазин, на Бертони от 20 и няколко лв. Вярно, че съм го ползвала само 1-2 пъти, но нямам забележки. има и вариант за легнало положение, с лице към теб, и /според упътването/ "когато бебето може да си държи главичката стабилно, раменцата вертикално, около четвърти месец, може да се използва опция за носене, в която лицето е в посока на движение /с гръб към твоите гърди/. Последният вариант не съм го пробвала, защото Йоли беше още на 3 месеца, но стандартният - с гърди към теб и харесваше и заспиваше веднага. Има твърда част на гръбчето и нещо като сенник над главичката. Ето, тук се вижда донякъде http://media.snimka.bg/4149/014553859.jpg. Не знам по-скъпите с какви характеристики са, но ако ти трябва еднократно, не си струва да даваш много пари. Дай адрес, ще ти пратя нашето, така си стои  Grinning. Ако ще го ползвате редовно вече е друг въпрос - разгледай ги по-подробно, а аз бих препоръчала слинг, много е удобен и за теб и за бебето.  Peace

# 267
  • Мнения: 194
Момичета здравейте!
Отдавна  не съм писала, но пък редовно ви чета Hug Hug Hug
Сигурно не ме помните, но това няма значение Peace, включвам се да ви кажа, че тук са се събрали най-хубавите и сладки бебешорчета (вие си го знаете де Heart Eyes)
Много ви се радвам и чета с удоволствие Hug Hug Hug
Аз не съм се отказала и с моето мъжле, усилено работим luvbed по въпроса за  ylinfant, все тая надежда Praynig, да се вредя в майската темичка за 2010, но каквото сабя покаже, а и реших да се повталя малко 4470, че бях станала   261uu, та ще видим накрая какво ще се получи Crazy
Дано да зарадваме баткото преди да тръгне в първи клас Blush
Много  Hug Hug Hug Hug Hug Hug за всички ви милички!

# 268
  • Мнения: 79
nadejdata, аз те помня  Hug
Надявам се съвсем скоро да видиш така желаните EFP и този път да гушкаш малко и сладко бебенце  Praynig
Успех и по-честичко ни навестявай  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 269
  • Мнения: 3
siska79, благодаря ти за бързия отговор   bouquet Вчера взех въпросното "кремче" (което за мое учудване се оказа 200мл  Crazy) и започнах да мажа бузките след баня и сутрин след тоалета, та да видим... Забелязвам, че когато спи или е буден, но спокоен(в количка или гушнат) тези сухи и червени петна ги няма. Разбеснее ли се обаче... пламват за миг. Сутринта почти не се забелязваше нищо и като започна да се върти като пумпал (обърна се поне 30 пъти по корем, след което остана без грам сила и заспа  Joy) пак "пламнаха". Ще мажа, пък да видим какво ще излезе Simple Smile Успокоявам се, че не е след кърмене, т.е. проблемът не е на алергична основа от кърмата.

Ние утре и уикенда ще направим един бабо-тур  Laughing по троянските и плевенските села и като знам пак какви софри ни гласят... свят ми се завива Crazy ще оцелеем де!

Хубав ден на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт