И у Кипро, и в БГ на есен с песен пак школόто ни зове (28)

  • 22 902
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 577
Мастерче,аз съм изтървала купона .
Аркудаки ли се  е вихрила?За какво ставаше дума---за образованието или за супер къщата ,или за това,че ние тук ядем доматите с колците?  Nerd

# 706
  • Мнения: 5 001
Мастерче,аз съм изтървала купона .
Аркудаки ли се  е вихрила?За какво ставаше дума---за образованието или за супер къщата ,или за това,че ние тук ядем доматите с колците?  Nerd
Ами ориентирах се по цитатите на другите момичета....явно ние тука сме под нейното ниво(разбирай под нивото на река Дунав  Joy Joy Joy) и само гледа за коя дума да се закачи и да се заяжда.....Ма голям смях е паднал като гледам... smile3532 smile3534

# 707
  • Мнения: 903
Ха добрЮтру ви мацоранки, на метеното! Mr. Green

Влизам значи във форума и гледам на 47-ма стр. сме, пък снощи ясно си спомням че бяхме са прехвърлили на 48-ма... newsm78
О-хооооо, smile3508 някой явно е минал с голЕмата метлЪ clean и е хубавинко позамел... newsm65 Който е инициатора да си признае, та да го бацна  love001виртуално smile3521..., че и на мен ми се въртеше таз`идея у главЪта - да използвам функция "информирай модератор", ама нал`съм си УФСЪ-рогата  animal085 исках за последно да си изкажа позицията #Silly

Опаланкааа.., докато пиша и тука каква почерпка само се е сервиралаааа...
Линка, жива и здрава да е мамето ти!
Пожелавам й много щастие в личния й живот..., а като майка смятам, че тя има с какво да се гордее!... Hug

Брейййй, от един час не мога да го завърша тоя пост... smile3560...- що народ публикува докато пиша на пресекулки... Crazy

Жу, ти взе като халеевата комета да минаваш бре душко Joy....много на рядко...
Пък за мача просто не думай... smile3544 Embarassed...такъв резил, че не е за разправяне bambam  Stuck Out Tongue Winking Eye

Цвети, Веси, радвам се че ви е допаднало първото проекто-заглавие bowuu Mr. Green...
На мен по-добря идея от еснната тематика не ми хрумна.., но го направих в два варианта - първият по- меланхолично-лиричен Heart Eyes..., а вторият по-бодряшки newsm19...... Ама вие не бързайте...., тя ей сега Кати ще се появи с поне 2-3 свежи идеи  Hands Thumbsup

Милички, време е да приключвам....

На всички ви пожелавам...

# 708
  • Мнения: 213
Блондееееее, аз съм душо, аз  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Вчера бях в много, ама много миролюбиво (и дипломатично) настроение, и след като ти и Анчето й обяснихте за последен път как стоят нещата с общуването, аз само отбелезАх, че съм информирала модовете, като все пак се надявах да има реакция - я от нейна страна, я от другаде  bowuu

Мацки, не се косете  Mr. Green В едно мое мнение й бях събрала цитатите, все сте ги видели там  Joy А за последното й заяждане в резюме информирах модераторите, че "Въпросната дама ни е чела, без да се включва. След това изведнъж проявява интерес към мен, желае да види снимки и т.н. на моето семейство, като тези снимки се пазят в албум с парола  Naughty Аз любезно й отказвам й я подканям да се представи надве-натри, но тя започва да обижда всички по образователен и материален ценз  Laughing Ние се опитваме да я приемем с хумор, но не се получава. И завърших излиянието си, че "най-вероятно това е или човек с много негативна енергия, или откровен провокатор" Naughty Naughty Naughty

Бях й дала 1 седмица общо-взето да се кротне, преди да я наколадя  Crazy

Включвам се телеграфно   bouquet

# 709
  • Мнения: 213
Мастерче  Grinning То вие почнахте приказката за майките и еднояйчните близначки и т.н. по семейния кодекс  Laughing Обаче я виж кой се уредил в крайна сметка със съвпадение (дори и да не е 100%):

Да ти е много здраво, щастливо и обичано майчето! Все така да ви радва, да я слушате, по-малко да работи, повече да пътува из красиви места, и да има освен машина за хляб и 100 други за автоматизиране на всички майсторлъци  bowuu



Момичета, много ви благодаря за топлите пожелания!  Hug Hug Hug Да ви се връщат по преки, съребрени, възходящи и низходящи линии  Grinning

# 710
  • Мнения: 5 001
Нали Линче?Видя ли какъв съвпадък пак  hahaha hahaha hahaha hahaha
Благодаря ти от сърце!

# 711
  • Мнения: 213
Ти знаеш ли, че на днешната дата Кростофор Колумб вижда първия остров преди континента на Америките  Grinning Та един вид днес е открита Америка....  Sunglasses Така го водят  Flutter

# 712
  • Мнения: 5 001
Ми и ние днес "открихме Америката"  Hug Joy Joy

# 713
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро слънца ....,

Мастерче, жива  и здрава да ти е мамето!  Hug
Да те радва, да ти помага и хайде скоро на сватбено
хоро да се хване! Mr. Green

Линче, и на твоето маме много здраве и късмет й желая!   bouquet

Весел празник на празнуващите, а на всички други прекрасна седмица
и много усмивки!

Имаме две заглавия за момента. Блондичке, ще пусна
анкетката, ма да се сберат още няколко, а?

# 714
  • Мнения: 5 001
Добро утро слънца ....,

Мастерче, жива  и здрава да ти е мамето!  Hug
Да те радва, да ти помага и хайде скоро на сватбено
хоро да се хване! Mr. Green


Казвам ти дъще-Сещай се снахо,а?  smile3532 smile3534
Айде дано! От твоите уста в Божиите уши!

# 715
  • Мнения: 577
Мастерче,що така съм`` недоскив`` днес   ooooh!

Жива и здрава и да е  майчето ти.Нека дните и бъдат изпълнени с радост а вечерите с топлина.

Муцка,как си?Как е Алексче?

# 716
  • София
  • Мнения: 1 456
Жу, добре сме...Днес се пооспахме малко и такова бързане
падна.... Crazy Mr. Green
Иначе ходихме пробно на балет. Много искаше, искаше и когато се появихме в залата
се дръпна и отам. Не ме пусна и за минута.
Опитах се да й кажа, че отивам до тоалетназ ада може да я оставя саминка за малко.
Тя постоя...и после отиде до вратат и започна да плаче.
Много тъжно ми стана. Cry Сигурно е още малка. Знам ли? newsm78
А толков асе радваше на поличката и на туфлите..Не знам да пробваме ли пак...

Линче, много добре си постъпила относно навлека!
Аз да ви кажа и до момента си мисля, че това беше някой под прикрите.
Освен писанията в нашата тема нямаше никакви дреги публикации, а регистграцията и следваше млако след неприятните излияния н апредишни персони.

Както и да е! Хора всякакви, а интернет пространстото е свободно за всички.
Тук е момента да отбележа и важността на това да ползваме сайтчето си с парола, която под никакъв предлог да не се предоставя на "случайни" персонажи.
Когато качвате снимки, ако не ги сложите във вече създадените албуми, не пропускайте да ограничите
достъпа. Почти всички снимки които бяха качени бяха с достъп за everyone, а трябва да се избере поне contacts

# 717
  • Мнения: 5 001
Муцондре....Дали от нещо не се е стреснали Алексчето? От учителката нещо....Щото понякога преподавателите излъчват строгост и децата се плашат....
Щом се е радвало детето,значи е искало и е имало желание....Д е да знам де...Размишлявам си тука....
 Rolling Eyes

# 718
  • Мнения: 903
Брях,и аз кат`Жу сутринЪтЪ в бързинЪтЪ съ недовидела.., ама то що постове се нароиха докат`публикувам моя smile3560
Мастерче, сърдечно ЧРД и на твоето майче - жива, здрава и щастлива да ти е!
Па и Яз ще се присъединя към пожеланието на Муцанка за сватбеното хоро fiuuuuuu newsm19..., па и и Язе с кеф шЪ сЪ Фана newsm19 що да сЪ нИ Фана Mr. Green.... мноО обичам да тънцувам...... на чужди сватби.. smile3534 smile3532

Блондееееее, аз съм душо, аз  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Линченцеййй, ето ти обещаното бацване, пиле!  love001 ... Аз не знам дали, както казва Муци е била някоя особа под прикритие... По-скоро мен пък от самото начало ми дойде една друга мислЪ...- че въпросната персона просто си е търсила избирателно контакт на "класов принцип",т.е. с личност съответстваща на нейната самооценка за собствения й социален статус bowuu /т.е.образование, брак и имотно положение в Еладата, престижна професионална реализация...етц./... и е видяла такава личност в теб... Не съм си позволила по рано да изкажа това си подозрение, само за да не засегна теб, защото ти самата никога не си демонстрирала превъзходство по посочените "критерии" Hug Hug Hug.... а и освен това всеки има правото сам да си преценя на какъв принцип /по какви критерии/ да подбира обкръжението си Peace.... Та не е проблем че Санторини е решила да избира хората с които да общува на "класов принцип", но проблем е че го прави по един изключително дърварски начин /обиждайки множество други хора/, което само по себе си говори за липса на каква да е класа у нея #Silly... Прочие радвам се, че темата ни се освободи от паразитно присъствие finger tongue

Муцинко, според мен изчакай малко... Може би Алексче се е гипсирала от духа на дисциплина в балетната школа newsm78... Спомням си че когато в предучилищната ме записаха на балет аз се чувствах така - беше ми много притеснено от по-напредналите какички пред които се чувствах някак тромава и изобщо преобладаваше напрежението в мен /хем съм била на 6 а тя е едва на 4../... Ако питаш мен остави да минат седмица-две и после отидете няколко пъти само да погледате..., тя да се поотпусне..., да й се върне усещането, че танцуването на балет ще е нещо приятно.... Hug ----- Пък за анкетата разбира се че ще изчакаме други предложения... няма сама със себе си да се състезавам я perko hahaha.... пък и както казах по-горе, чЕкам мощното идейно включване поне на Кати yes

Последна редакция: пн, 12 окт 2009, 13:07 от Miss Blondy~Redhat

# 719
  • Мнения: 213
Блондейййййййй
И на всички   love001  love001  love001

Ами мила на мен ми хрумна в началото същото, но след това последваха още два варианта с еднаква степен на вероятност Laughing:
1. Елитарна   animal037, която ме е харесала  married за добра партия  Rolling Eyes
2. /бивша/ такава, пак от форума, която ни сам 'аресала, но пък те да са били 1-2 и не бяха чак толкова агресивни... а и не ви го споменах преди, да ни ма бийте много, че си водя такава опашка  newsm43
3. провокатор, който се прави на елитарна   animal037 /последните изказвания звучаха точно като на келеш-навлек  Laughing/.

Но който и да е вариант, всеки от тях водеше до  ban, без да изпадаме в излишна мнителност  search И ако такъв някакъв ми беше писал лично и на място, където няма модератори, щях да го запозная с някои цигански думи, останали в речника ми от детството в джипси махалата в Люлин  hahaha

 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт