АПРИЛки кажете, видяхте ли вече малкото човече?! - 4

  • 10 539
  • 313
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 494
Мерси много !Толкова бях изплашена че незнаех какво правя Sad А Аз отидох там защото докторката ми каза да ида там.А този център Фемина къде се намира

http://www.mcfemina.com/

Обаче е само платено, да знаеш, аз феталната морфология си я правих там, преди 4 години беше 50лв, сега е 60, мисля, че прегледа ще е около 30, незнам  Hug но са най-добрите, поне така са отзивите  Simple Smile
Ти още ли имаш кървене, кога се връща лекарката ти, ако ти е спряло кървенето няма какво да се притесняваш, всичко е наред  Praynig

# 31
  • Мнения: 0
Ей, сложих едни бебешоци близнаци в първата темичка, страхотни са, нямам търпение някоя от нас да чуе две сърчица  Laughing  Heart Heart

# 32
  • Мнения: 278
Привет момичета ,
толкова много сте писали!
ще се опиатм да пиша по които теми запомних
На 34 години съм и 2 ра бременност.
Козметина не ползвам, освен разни шампоани за тяло . Крем за стии не съм ползвала и стии не съм получила, дано и сега е така.
Пап теста може да даде по лоши резултати поради отслабен имунитет през бремонноста и контрола се прави няколко месеца след раждането. Това е ако някой има притеснения относно резултатите.
Аз явно доста се бях уморила, за9ото вчера бях скапана и днес не успях да отлепя изобщо до сега  Rolling Eyes И аз пак имам зацапване . Явно умората си оказва влияние. Гледам да внимавам колкото мога в понеделник пак ще попитам лекарката.

ЛЕк ден на всички писарушки  Wink

# 33
  • Мнения: 30
Цитат
Здравейте и от мен !
Вчера ми се случи нещо ужасно имах леко зацапване и отидох на спешният кабинет в Тина Киркова понеже докторката ми е в отпуска.Там ми казаха че най -вероятно зацапването е от някаква раничка която имам на шийката ,но до сега не съм имала такива проблеми и съм страшно много притеснена.Каква може да е тази раничка ,има ли нещо общо със секса и може ли сега да ми направят цитонамазка     

И ми предписаха УЛТРАГЕСТАН за раничката ли е за да заздравее или за нещо друго моля кажете.И момичета ако спре зацапването значи ли че и раничката е зараснала или с самозалъгвам

Последна редакция: сб, 29 авг 2009, 17:02 от navail

# 34
# 35
  • Мнения: 157
Цитат
Здравейте и от мен !
Вчера ми се случи нещо ужасно имах леко зацапване и отидох на спешният кабинет в Тина Киркова понеже докторката ми е в отпуска.Там ми казаха че най -вероятно зацапването е от някаква раничка която имам на шийката ,но до сега не съм имала такива проблеми и съм страшно много притеснена.Каква може да е тази раничка ,има ли нещо общо със секса и може ли сега да ми направят цитонамазка    

И ми предписаха УЛТРАГЕСТАН за раничката ли е за да заздравее или за нещо друго моля кажете.И момичета ако спре зацапването значи ли че и раничката е зараснала или с самозалъгвам
Утрогестана е естествен прогестерон, доколкото знам прогестерона удебелява лигавицата на матката и защитава бременността, а за раничката спокойно - и аз съм имала и дори незнам какво стана с нея. Ббременна си - не може да се лекува раничката.  А те прегледаха ли те за да видят че имаш раничка или само предполагат? - не се шашкай! За зацапването - и аз имах, надявам се да не ми се появява повече - кафяво беше моето.
Бъди спокойна -не си помагаш така, иначе знам какво е като чуеш за 1-ви път думата "раничка"  Shocked без да знаеш какво е - спокойно, гледай си бременността на този етап  Hug Hug

# 36
  • Мнения: 30
Благодаря ти много Вяраа !!  Hug Hug
Да, прегледахаме и ми казаха за раничката .И моето е някак си светло кафяво  Tired

# 37
  • Мнения: 157
Благодаря ти много Вяраа !! ooooh!
Да, прегледаха ме и ми казаха за раничката .И моето е някак си светло кафяво  Tired
Пии си хапчетата и прави каквото са ти казали лекарите - чак ме замисли да не би и аз заради това да цапах  newsm78 - ще видим

# 38
  • Мнения: 30
Оооо нали ти е минало вече и мойто днес започна да изчезва

# 39
  • Мнения: 157
Оооо нали ти е минало вече и мойто днес започна да изчезва
Моето от вчера го няма, иначе около 8-9 дни м изкара гадината и не беше постоянно ту има ту няма и само в тоалетната на хартията, нямам превръзки или нещо но си беше гадно всеки път като се появеше и изпадах в луда паника  ooooh!
Дано да не се появява повече и всичко да е наред !!!

# 40
  • Мнения: 30
На мен от вчера но Днес само веднъж го имаше на превръзката  Praynig Praynig и се надявам че вече няма да го има
А ти ходи ли на лекар и какво ти казаха за течението

# 41
  • Мнения: 52
Момичета и мен да ме запишете на 1 страничка
navigatorka 30 години първа бременност термин 8 април 2010

# 42
  • Мнения: 63
Аз също спя само по корем, но от известно време адски ме болят гърдите и едва се намествам удобно. Чудя се по натам какво ли ще стане...Ама пък, то да е само спането Simple Smile
Макар да е рано, започнах да се мажа за стрии с бадемово масло на Икаров след баня. Вярно, малко е мазно, но пък докато попие оправям нещо из спалнята гола  Mr. Green  Малко по-натам ще си купя и нещо по-скъпо (предполагайки, че ще е и по-ефикасно).
Мисля си и за сутиен за през нощта...
А най-много ме е страх, че трябва да ходя на зъболекар - кариеси имам да оправям, а без упойка не сядам на стола. И как ще го направя - просто идея си нямам!!!
Поздрави на всички за сега.

# 43
  • Мнения: 283
момичета, от вчера с мъжо си правим мохито- мойто е безалкохолно и е много свежо. ще ви споделя рецептата мисля че ще помогне на всички борещи гаденето- 1 лъжица кафява захар, 4-5 листа мента, сока на 1 лайм, сода и много лед . става страхотно почти по нищо не се отличава от истинското мохито.
иначе аз вече 2 седмици спя със сутиен- купих си един спортен без банели и чашки, или с потниче тип сутиен- не ме болят самите гърди но просто са натежали и като си сваля сутиена от натежаването ме болят а и нощем като се въртя ме заболяват. аз нощем ставам контролно по 1 път до WC, по корем нещо не ми е добре да спя или настрани или по гръб.
като цяло не се гримирам и боядисвам но ми е време за козметик и се чудя дали мога да отида
вие как мислите

# 44
  • Мнения: 339
Аз също спя само по корем, но от известно време адски ме болят гърдите и едва се намествам удобно.
И при мен е същата работа Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт