Дали красивите снахи не дразнят повече свекъвите

  • 3 778
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 426
Здравейте,
Не приемайте много сериозно темата за да няма конфликти  Laughing-просто едно леко неделно намигване.
Та все пак представете си че едно момче води в къщи красиво и дори предизвикателно момиче и го представя като новата си приятелка. Каква ще е реакцията на майка му?
И ако същото това момче заведе в къщи обикновено, дори леко грозновато момиче, скромно изглеждащо, с блузка закопчана догоре (защото няма цици и копчетата не й се пукат).  Коя от двете мислите че майката би одобрила без дори да е обелила и една дума с нея? В тоя ред на мисли, не мислите ли че хубавите момичета са леко дискриминирани в това отношение и на тях винаги им се налага да се доказват повече, докато по-смотанките автоматично се приемат като свестни.

# 1
  • Германия
  • Мнения: 240
За снахи не знам, но майка ми определено би се зарадвала много повече на красив зет, от колкото на смотан такъв...мисли си за внуците жената  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 12 672
Ох, ще ме умориш, красавице. Засега затвърждаваш мнението , че красивите са по-кухи. Естествено, че няма да изпадва във възторг, ако ми доведе някоя с циците навън и пола, от която й се вижда ... на красива ще се зарадвам - ще имам красиви внуци.

Последна редакция: нд, 30 авг 2009, 15:55 от Трещерица

# 3
  • Мнения: 426
Ох, ще ме умориш, красавице. Засега се затвърждаваш мнението , че красивите са по-кухи. Естествено, че нямам да изпадва мъм възторг, ако ми доведе някоя с циците навън и пола, от която й се вижда ... на красива ще се зарадвам - ще имам красиви внуци.
  Laughing Laughing Laughing

# 4
  • Мнения: 187
Коя от двете мислите че майката би одобрила без дори да е обелила и една дума с нея?

Нито една от двете, щото все ще й откраднат сина.  Joy

# 5
  • Мнения: 109
Има разлика между хубава и предизвикателна.
И между предизвикателна и предизвикателна Wink
Малко майки биха се зарадвали на цици над блузата, пола като коланче, ток 20 см и пет пласта грим. И ако разтяга дъвка през цялото време и мучи нечленоразделно...
Знам ли newsm78

# 6
  • на майната си
  • Мнения: 425
Ами не знам. Аз правя разлика м/у красиво и предизвикателно. Първия вид асоциирам с Моника Белучи, вторият с всички наши фолк диви с едно име Simple Smile.
Ама аз няма да ставам свекърва, та какво ли да мисля.

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Хубостта за мен значи стил. В този смисъл ще се радвам на красива снаха. Предпочитам да се сродя с по-обикновено момиче, но с добри маниери, отколкото с неземна красавица, която си личи, че най-важното нещо за нея е да копира всичко що е модерно, а в главата й духат ветровете  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 59
При нас е точно обратното.Много е искала предизвикателна и отворена
снаха,а аз съм по-консервативна.Е,не ме прие радушно жената и това е. Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 2 448
Признавам, че ще направя проблем, ако ми се види грозна.

# 10
  • Мнения: 426
При нас е точно обратното.Много е искала предизвикателна и отворена
снаха,а аз съм по-консервативна.Е,не ме прие радушно жената и това е. Crossing Arms
Стига бе

# 11
  • Мнения: 411
аз като бъдеща свекърва(някога,но не сега)пък харесвам жената да е предизвикателна,казвам на сина винаги когато ми харесва или не някоя мацка,е беШе се хванал с една ама толкоз ритната в муцуната,4е и до пъпа му стига, даже му казах да внимава много ,4е не искам грозни внуци.
добре 4е за сега няма сериозна приятелка.

# 12
  • Мнения: 426
Хубостта за мен значи стил. В този смисъл ще се радвам на красива снаха. Предпочитам да се сродя с по-обикновено момиче, но с добри маниери, отколкото с неземна красавица, която си личи, че най-важното нещо за нея е да копира всичко що е модерно, а в главата й духат ветровете  Simple Smile
Не е задължително да й духат ветрове Simple Smile първо трябва да я опознаеш, което много хора не намират за необходимо а съдят само по външноста.

# 13
  • Мнения: 109
При нас е точно обратното.Много е искала предизвикателна и отворена
снаха,а аз съм по-консервативна.Е,не ме прие радушно жената и това е. Crossing Arms
Стига бе

Що се чудиш?
Че то и свекървите са били млади, преди да станат свекърви! А много от тях и предизвикателни Wink

# 14
  • Мнения: 32
Според мен няма достойна за сина й в нейните очи. Wink Но пък да предпочете по-грозната пред по-хубавата при еднакви други условия- не ми се вярва. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт