Дали красивите снахи не дразнят повече свекъвите

  • 3 782
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 426
nevenababy, на мен ли така ми се струва, или ти твърде много мислиш за свекърва ти  Wink

Не, не ти се струва, не мога да си обясня някои нейни действия и затова се допитвам до мнението на по-широка аудитория Simple Smile

# 61
  • Мнения: 804
Има такава приказка за кандидат-годениците и кашкавала. Май беше чешка.
Първата обелила кашкавала дебело - прахосница, втората тънко - свидлива, третата прецизно, точно колкото трябва, за да се махне само кората - точния човек. Това в резюме. Но става въпрос за кашкавал дето не сте виждали. Един такъв дето е узрял, не е в найлон и има благородна плесен.

# 62
  • Мнения: 426
Разбира се,че конституцията и екстериора са важни....Отпосле ще я помоля да нарежи кашкавал  Laughing.
 



Ъ?

В началото... А "после" като една стара българска народна приказка. Не си ли я чувала? Laughing
Стига де, какво наистина имаш в предвид?

# 63
  • Мнения: 804
Стига де, какво наистина имаш в предвид?
Чети бе дете! Разказах ти я в резюме.
ПП: Достатъчно е само "предвид". Нама нужда от нещото отпред.

# 64
  • London,Istanbul,Varna
  • Мнения: 30
Има такава приказка за кандидат-годениците и кашкавала. Май беше чешка.
Първата обелила кашкавала дебело - прахосница, втората тънко - свидлива, третата прецизно, точно колкото трябва, за да се махне само котата - точния човек. Това в резюме. Но става въпрос за кашкавал дето не сте виждали. Един такъв дето е узрял, не е в найлон и има благородна плесен.

Бабилия,благодаря   bouquet!
Точно  Peace!

# 65
  • Мнения: 426
Стига де, какво наистина имаш в предвид?
Чети бе дете! Разказах ти я в резюме.
ПП: Достатъчно е само "предвид". Нама нужда от нещото отпред.
Добре, тогава "няма нужда" а не "нама нужда" Laughing

# 66
  • София
  • Мнения: 399
 Няма значение хубостта, свекървата ще предпочете тази, която има по-малко влияние над сина й, за да остане територия и за нея. Колкото по силна и самодостатъчна е връзката между младите, толкова по-"лоша" е снахата.

# 67
  • Мнения: 12 685
 Дано да мислиш така и след време защото нали знаеш ние жените все се конкурираме на всякакво ниво и сина ти един ден като ти доведе някоя Памелитка, а ти си вече стара и загубила хубоста си може малко да поизревнуваш. Но ти май не си такава, така че ти пожелавам готина снаха Grinning

То май оттам иде цялата работа - че все искате да се конкурирате. Не виждам как едно младо момиче може да се сравни с възрастна жена. Ама вие искате във всичко да докажете, че сте по-по-най.

# 68
  • Мнения: 1 844
явно никога няма да спре надпреварата.. Thinkingкаква е тази мания свекърви и снахи да се избиват не знам. Tired Mr. Green Mr. Green

# 69
  • Мнения: 608
 Сина ми доведе преди близо 2 години приятелката си у дома. Мъничка, нежна и мила като фея. Човек на изкуството, изтънчена и земна. Не съм се вглеждала нито в дрехите й, нито в деколтето й. Той я обича, тя него също, за мен остава радостта от това, че са щастливи. Гушкам си я и я обичам като свое дете. В интерес на истината е красива, но и да не беше това нямаше да ме бърка.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт