2880 лв. накуп за майки студентки - 2

  • 57 083
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 467
Днес се замислих  Thinking
Веднъж дадени тези 2880 лева за едно дете,могат ли да бъдат взети повторно и за второ?Или е еднократно?

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Днес се замислих  Thinking
Веднъж дадени тези 2880 лева за едно дете,могат ли да бъдат взети повторно и за второ?Или е еднократно?

за всяко дете са си отделни
за второто също ще имаш право,ако отговаряш на уславията

# 707
  • Мнения: 9 467
Днес се замислих  Thinking
Веднъж дадени тези 2880 лева за едно дете,могат ли да бъдат взети повторно и за второ?Или е еднократно?

за всяко дете са си отделни
за второто също ще имаш право,ако отговаряш на уславията

Благодаря Елфита!  bouquet

# 708
  • Мнения: X
Аз си получих паричките, на 26.01 е родена дъщеря ми, не знам кога са ми ги превели но на 17.март реших да проверя и вече бяха в сметката 2880 +еднократната от 250лв.
Ех че е е хубаво значи...  newsm44

# 709
  • Мнения: 5
Искам да попитам понеже изчетох всичко написано до тук ,но така и не разбрах при положение,че термина ми е месец август а мога да запиша втора магистратура чак октомври ще имам ли право на тези пари или по-точно на каква част от тях?

# 710
  • Мнения: 262
tanita_tanita и аз съм с това питане...

# 711
  • София
  • Мнения: 175
Мисля, че веднага щом извадите необходимите документи и ги подадете в социалните ще ви изплатят помощта, ако не за 12 месеца то за месеците оставащи до навършване на една годинка на детенцето ... При всички положения си подайте документите пък каквото стане!!! Сега се наслаждавайте на бременността си! Peace Успех  Hug

# 712
  • Мнения: 294
Аз съм магистартура.То всички магистратури са редовни де.Дали има смисъл да подавам документи.все пак плащам семестър 800 лв.Иначе бебо е на 3 месеца.Ох дано има някой в мойто положение,който да е получил парите!

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
miri4ka13 ,имаш право на помощта за студенти-подавай документи

# 714
  • Мнения: 294
2. копие от заповедта на директора на дирекция "Социално подпомагане" и/или решението на съда за настаняване на децата в семейство на роднини, близки или в приемно семейство по реда на чл. 26 от Закона за закрила на детето - в случаите по чл. 6а, ал. 5 ЗСПД;

Може да е малко тапо,ама кво ще рече това?

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
това е в случайте,когато ти не си гледаш детето-мисля,че твоя случай не е такъв-нали ти си гледаш бебето

# 716
  • Мнения: 294
Ох,много благодаря! newsm51 smile3525Момичета още утре отивам!Дано поне веднъж видим нещо и ние пт държавата Hug Обичам ви!

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Искам да попитам понеже изчетох всичко написано до тук ,но така и не разбрах при положение,че термина ми е месец август а мога да запиша втора магистратура чак октомври ще имам ли право на тези пари или по-точно на каква част от тях?
Да,може да си подадеш документите,след като запишеш семестъра  Peace

Въпросът е да си редовна студентка в момента на подаването,а пък след това от службата ще изчислят каква сума ще преведат.

# 718
  • Мнения: 1 243

моят термин също е през август и се чудя следното нещо: аз съм записана редовно студентка, но очевидно, че през август летният семестър от 2009/2010 ще е завършил, а пък зимният от 2010/2011 няма да е започнал... най-вероятно няма да мога да се запиша за следващата година през лятото и се чудя значи ли това, че ще трябва да изчакам до началото на семестъра през октомври за да подам документи за паричната помощ?

 newsm78

# 719
  • Варна
  • Мнения: 46
Аз днес ще ходя да видим какво ще стане Simple Smile) малката госпожица е вече на 5дни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт