скорошно раждане в Шейново?

  • 350 569
  • 2 534
  •   1
Отговори
# 1 125
  • София
  • Мнения: 8 131
Колко ново да е? От година и половина, две поне е така.

# 1 126
  • Мнения: 227
За мен е нещо ново, раждах там в началото на 2011 г. и не знаех за промените. По това време даваха децата на всеки три часа.

# 1 127
  • София
  • Мнения: 8 131
Ясно. Леко раждане и здраво бебче! Ако забременея пак и аз пак там ще раждам. Simple Smile

# 1 128
  • Мнения: 227
Бебчетата ще са две, благодаря. На теб скорошно забременяване тогава Laughing

# 1 129
  • София
  • Мнения: 8 131
Имаш едно и сега две, тала ли? Супееер!
Благодаря.

# 1 130
  • София
  • Мнения: 2 901
Колко ново да е? От година и половина, две поне е така.

И аз съм раждала там 2005 и 2008 г и даваха бебетата на 3 часа и след час си ги прибираха. А и в темата не прочетох никъде това инфо за оставянето им от 3 до 20 часа, така че беше ново и за мен.

Първия ден след раздвижването бях много зле, операцията беше минала тежко, трето секио и не можех да стоя права въобще, причерняваше ми, отделно бях с 2 дренажа висящи от мен, които трябваше да си нося, за да не се влачат и закачат, та дори бях благодарна, еч не ми донесоха бебето целия ден, бях готова и да ги моля на следващия ден да го вземат след час, защото не знаех как ще се оправят с дренажите и бебето, но се оправих. Хубавото на това оставяне с майката е, че контролираш изцяло кърменето - не ти го носят току що нахранено и спящо и след 3 часа пак така...

# 1 131
  • София
  • Мнения: 1 735
Бебетата се оставят при майките от 13 до 20ч.Моя приятелка роди преди 2 седмици в Шейново и беше в обикновена стая.

# 1 132
  • Мнения: 475
Да споделя и аз за моето раждане във Шейново.

Моето слънчице се появи на бял свят на 21.08 с помощта на д-р Г.Николов и д.р Петрова.Невероятни хора и лекари.Нямам думи с които да им благодаря за това малко щастие което спи до мен.

Болницата е добре поддържана.Чиста и приветлива.Персонала е невероятен.Много мили и отзивчиви хора.
Живи и здрави следващото ми раждане ще бъде отново там. 

# 1 133
  • София
  • Мнения: 8 131
Честито бебче!
Твоят пост е още едно доказателство, че в Шейново всички лекари са добри.

# 1 134
  • Мнения: 42
Да споделя и аз за моето раждане във Шейново.

Моето слънчице се появи на бял свят на 21.08 с помощта на д-р Г.Николов и д.р Петрова.Невероятни хора и лекари.Нямам думи с които да им благодаря за това малко щастие което спи до мен.

Болницата е добре поддържана.Чиста и приветлива.Персонала е невероятен.Много мили и отзивчиви хора.
Живи и здрави следващото ми раждане ще бъде отново там. 


Да ти е живо и здраво бебенцето Simple Smile аз съм в 13 г.с. и изобщо не съм доволна от моя гинеколог при който ходя във Втора Градска д-р Исаков, много съм разтревожена и си търса добър лекар, но искам да знам колко струва самото раждане в Шейново и как мога да се преместя към друг лекар, случайно ако знаеш...Много, много ти благодаря за инфото, което ще ми дадеш!

# 1 135
  • Мнения: 475
Благодаря момичета!
stankeva ,ти да не би да си от Дупница ? Или само ходиш при д-р Исаков ? Той ми води ЖК във Дупница,но да си кажа честно не съм разчитала много на него.
Лекарите във Шейново са невероятни и съм сигурна ,че към който и да се обърнеш няма да съжаляваш.
Моето раждане струваше 1200 лв ,защото бях със външен лекар понеже съм ин витро и исках моя си лекар да ме изражда.Д-р Гергана Петрова е невероятен човек и лекар.Тя ми следеше състоянието докато бях в болницата.Иначе самото раждане не струва пари но които ти се падне на смяна.Ако искаш определен доктор да те изражда струва 800 лв.

Във ценоразписа има обявена цена за ЖК -380 лв ,а след 20 г.с. -190 лв.
Но най-добре според мен да попиташ или по телефона или на място във самата болница .

# 1 136
  • гр.София
  • Мнения: 243
Честито бебче! Стрaхотно, че имa още мaми свързвaщи Шейново с прекрaсните емоции нa този неповторим миг Simple Smile

# 1 137
  • Мнения: 38
Здравейтеее.

Искам да попитам дали има някоя от вас,която да е родила по-рано от 37 седмица.

Ако има такава, нека напише :

-добри ли са с грижите там за недоносените бебчета
-реагират ли адекватно на раждане по спешност
-каквото още се сетите, че е полезно да знам

Може и да ми се наложи да раждам по-рано ( дано всичко да е наред до края )
и просто исках да знам как седят тези неща ако се наложи.

Благодаря предварително !

# 1 138
  • Мнения: 46
Аз родих наскоро там и съм много доволна . Имах избор на екип но доктора незнайно защо не дойде. smile3543 smile3543 Въпреки всичко - изражда ме екипа който беше на смяна. Дори имената не им знам - уникално отношение. Горещо препоръчвам болницата. Хигиената е на супер ниво - постоянно се мият баните и тоалетните . И отношението и грижата за жените е супер..  costumed050  costumed050 Успех на всички , на които им предстои раждане  Hug newsm10 preggo  ylinfant

# 1 139
  • София
  • Мнения: 8 131
Да не би да е Ненов този, който не е дошъл? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт