как казахте на детето си че ще се развеждате

  • 931
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Искам да се разведа , децата ми са на 20 и 14 години.От дълго време обмислям да замина на работа в чужбина - просто начин да отложа  развода и се налага да кажа на децата си.Няма да го приемат добре .Семейството ни има бизнес, но аз искам да се махна.Ситуацията се усложнява от факта , че малкия ми син е в трудна възраст и не знам как ще му се отрази моето отсъствие.Същото е и с големия има силно изразено собственическо чувство спрямо мен-копирано от баща му.Да не говорим , че мъжът ми изобщо няма да реагира добре на това че смятам да замина.Терзае ме мисълта , че малкия трябва да остане при баща си заради образованието си - не искам да го мъкна със себе си по квартири и да сменя училища .А баща им ще ги настрои срещу мен- за него е недопустимо жена му да ходи чистачка някъде -ще ме намразят.Той умее да промива мозъци.Умее да манипулира и да контролира затова изхода за мен е да замина  по далеч от него, но не знам как трябва да говоря с децата си за това което искам да направя.Не искам да са нещастни .Страхувам се ,че децата ми ще ме отблъснат , ще го приемат като предателство спрямо тях.Не знам как да постъпя не съм щастлива но как да градя щастието си на нещастието на другите.

# 1
  • Мнения: 390
С тези мисли ще си останеш само с желанието да се разведеш. Трябват ти верни приятели...може би.Подкрепа.
Децата ти са големи.Смятам че биха те разбрали. Hug

# 2
  • Мнения: 2 011
Аз не съм много сигурна, че децата биха  я разбрали - поне на първо време. Ако аз бях взела решение за развод не бих напуснала страната и да оставя децата си - особено едното дете е в трудната възраст.
Няма ли някакъв вариант да останеш  в страната и да довършиш делата си ...Много трудна ( поне за мен  ситуация)  ooooh!
Бих взела малкия си син с мен.... в противен случай  бих живяла трудно с мислите си по децата и неясното си бъдеще ....
Желая ти късмет ...МНОГО късмет !!!   bouquet  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 17 292
От дълго време обмислям да замина на работа в чужбина - просто начин да отложа  развода и се налага да кажа на децата си.

Извинявай за грубостта, знам, че си объркана и така нататък, но по-голяма глупост не бях чувала.
Така се получава малко - ще си зарежа децата, понеже ме е бъз да си зарежа мъжа. Бррр!

# 4
  • Мнения: 2 175
От дълго време обмислям да замина на работа в чужбина - просто начин да отложа  развода и се налага да кажа на децата си.

Извинявай за грубостта, знам, че си объркана и така нататък, но по-голяма глупост не бях чувала.
Така се получава малко - ще си зарежа децата, понеже ме е бъз да си зарежа мъжа. Бррр!
Peace

И това са големи хора - на 20 и 14 г.. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт