С трепет мама чака, МАРТенчето да подскача (14)

  • 9 143
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 324
Нинчу, стискаме палци да е наред всичко утре  Praynig Объркващо беше с еднаквите картинки, пък и тази русата изобщо не приличаше на мен  Joy , така че няма проблеми
Карамел, откакто съм бременна сигурно нито един косъм не ми е паднал от главата  Mr. Green , само че не знам след това как ще е - сигурно ще има възмездие  #Crazy

# 46
  • Мнения: 54
Карамел аз бях с прекрасна и бързо растяща коса през първата си бременност. И родих момиче. По закона за всеобщата гадост, сега все още не съм забелязала подобрение или бърз растеж и най-вероятно ще раздам момче. Не че косата има връзка с пола, но просто го отбелязвам.

Наистина се подготви да солидно падане след раждане и определено ще е нужно подхранване .

# 47
  • Мнения: 41
Здравейте и от мен, днес май не съм писала.

Това за косата не го бях чувала, на какво се дължи падането след раждане?
За това ли едно време, която жена роди и се подстригва?

# 48
  • Мнения: 6 323
Това за косата не го бях чувала, на какво се дължи падането след раждане?


Трети месец от бременността
http://www.bg-mamma.com/?action=article;id=13

"Сигурно вече сте забелязала: косата ви се е изменила, откакто забременяхте.
Омазнява се по-малко, станала е по-обемна. Това се дължи на факта, че насищащите ви хормони на бременността, от една страна, спират нормалното и падане, а от друга, секретирането на мастните жлези.
Косата ви отново ще започне нормално да пада след два месеца, до половин година след раждането.
Освен това ще паднат и космите, които не са опадали през 9-те месеца на бременността.
Вече сте предупредена и няма смисъл да драматизирате косопада, сполетял ви след раждането на бебето. Това е съвършено нормално явление и след няколко месеца всичко ще се оправи
."

# 49
  • Мнения: 1
Това с косата ме притесни, на мен по принцип си ми пада косата, но от както съм бременна е нещо страшно, просто не знам, ако се засилва косопада след раждането на мен сигурно ще ми трябва перука  Simple Smile

# 50
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Това скосата не ме притеснява изобщо,защото имам в излишек и ако окапе малко ще ми е по леко.

# 51
  • Мнения: 2 926
цветослава
направо си се подготвям.Видях какво стана с косата на моята приятелка, направо падаше на кичури и беше ужасно.
Пък аз съм манячка на тази тема.Постоянно съм от маска в маска и много ми е важна косата.
По принцип имам много коса, ама като започне онова прослувото капане едва ли ще остане много  Cry

Още нещо интересно забелязах.Бях чела някъде,че организма си помни датите на цикъла.
Забелязах, че е вярно - около датите на цикъла така се опъпчвам, че лицето ми заприличва на торта с орехи.

# 52
  • Мнения: 2
момичета благодаря че сте ме вписали Hug
Това ми е втора бременост. Имам момченце на 5 годинки.

# 53
  • Мнения: 2
[
Забелязах, че е вярно - около датите на цикъла така се опъпчвам, че лицето ми заприличва на торта с орехи.[/b]
[/quote]

и при мен е така. Даже ми излязоха някакви кафяви петна покрай устата, които ту изчезват, ту се появяват.

# 54
  • Мнения: 41
Още нещо интересно забелязах.Бях чела някъде,че организма си помни датите на цикъла.
Забелязах, че е вярно - около датите на цикъла така се опъпчвам, че лицето ми заприличва на торта с орехи.[/b]

Да, това и при мен е така. много се опъпчвам точно по това време на месеца.
и още нещо съм забелязала, окосмяването по тялото ми много е намаляло, аз по принцип нямам много много, но сега се епилирам редичко!

# 55
  • Мнения: 521
Моята коса също расте като обезумяла... Аз хич не съм доволна защото се боядисвам и сега не мога да и смогна!!!

# 56
  • Мнения: 54
ООООООООООО само моята коса ли пада в момента. Дано след раждането да е по-добре. Тинк, не те мисля с това боядисване как ще наваксваш.

Момичета, ако косата ви сега е добре, значи след раждането ще има грах, и обратното надява се поне де. Така че, ако можете да се предпазите е добре, аз при първата си бременност оставих всичко на природата и както беше пораснала 15 см, така се наложи да я подстриша, защото правих топки от козина по възглавницата.

За пъпките и аз поддръждавам ,че наистина около датата на цикъла излизат , и аз съм така, но не много една- две пъпки, най- много.

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 17:07 от цветослава

# 57
  • Мнения: 190
аз сега съм се изпъпчила като пубертет Sad

# 58
  • Мнения: 521
Ох момичета, тоя зъбобол ме побърква... тотално ми е скапал настроението... Приключвам сега с работния ден и се прибирам да почивам пък дано утре зъбаря отстрани проблема и всичко е наред....

Лека вечер на всички!  Hug

# 59
  • Мнения: 54
Милата Тинк, дано да ти отстранят проблема утре. Сложи си паста за зъби на болния зъб или жабуркай с ракия, но без да гърташ ракийката ей Grinning Grinning Grinning

Представям си колко ти е гадно и чукам на всичко дървено около себе си да не ме сполети и мен, че и аз имам зъби за правене

Общи условия

Активация на акаунт