Срещата дойде и мина - хубава е ФЕВРУАРСКАТА дружина :)

  • 11 695
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 508
Олеле, олеле, захраних Йойо с пестициди, дадох му точно откъм дръжката банана! ooooh! На мен там винаги ми е най-вкусен... Embarassed

# 46
  • Мнения: 192
 hahaha  hahaha  hahaha       
Олеле, олеле, захраних Йойо с пестициди, дадох му точно откъм дръжката банана! ooooh! На мен там винаги ми е най-вкусен... Embarassed

Я не се вкарвай пак в разни филми! Нищо няма да му стане на детето. То и аз от към дръжката му бях дала на моя хубостник, ама ей на - и до сега си е жив и здрав, слава Богу!

# 47
  • Мнения: 89
Мими,много хубава новина! Това ще е единствената ли братовчедка на Майчето?  Laughing

Червеношийке,благодаря!  Blush

Фокси,много игрив този кум,беее.... Laughing

# 48
  • Мнения: 226
Алхимика, чудесна новина! Февруари ще ви е натоварен месец от към празници  smile3521 .
Диде,

На всички порастващи днес, малки и големи,

Честит Имен Ден на Симона и всички останали именници!


Божкее, ако мързела можеше да убивааа...  ooooh!

# 49
  • София
  • Мнения: 311
Честити месечинки на порасналите днес!
Диде, честита годишнина - супер сте на снимките.
Иве, да ти е жив и здрав рожденика и само да те радва (то от нашата хубава зодия друго не може да се очаква де:) )
Алхимиче, супер новина! Лека и безпроблемна бременост и желая!
Червеношийке, вкарваш ме в размисли. Аз не се занимавам така с Мишето с идеята, че е още бебешор и като и потрябва сама ще научи нещо. Това в никакъв случай не значи, че мисля, че не си права, но и за себе си смятам, че не бъркам...абе не мога да си формулирам нещо мисълта Simple Smile

Да ви пусна и аз снимка в любимата позиция на Мишето - на главата на тати

# 50
  • Мнения: 140
Добро утро!!!
Честита месечинка на София !  bouquet newsm67
Доре, нищо не му е станало от един банан, по-спокойно. Написах го това,да го имат вс впредвид, не да внасям паника Peace
m@m@, благодаря! Ще изчакам с изследванията, то положението не е толкоз зле, като след раждането/ тогава имах плавници вместо стъпала и ме можех да си видя кокалчетата на краката острани/. Сега са по- лека форма, ако не бях се засилила да обувам едни сандалки на висок ток от миналото лято, нямаше да разбера #Crazy
Според мен проблема е на хормонална основа и за сега ще заложа на естествените дуеретици, а в краен случай медикаменти ще се пият, ако отека пак много.
4erveno6iika на свой ред благодарско за комплимента Hug, ама не мога да казвам "р" Blush

# 51
  • София
  • Мнения: 216
Добро утро пак мами Simple Smile))))

Ками, страхотна закуска както винаги, а за "р"-то не се притеснявай, то в това им е чара на някои хора, на кумата сестричката й не казва хубаво "р", по този повод учи френски, страшна е, а пък е голяма сладурната да ти кажа и като заговори, мале, мале, добре, че не съм мъж Wink)))))

Мими, страхотна новина, онова къдравото русо сладурче от снимките ще става батко, нали не се бъркам, Марти май беше? Simple Smile))) Че и на сестричка ще се радва, пу-пу-пу, лека и успешна бременност пожелавам и най-лесното и бързо раждане на света, пък февруари ще си имате двоен празник Simple Smile)))

Мами, страхотни сте вие и всички дечица по снимките, ама нали сте ни февруарки и малки февруарчета, няма друг начин Simple Smile)))

За срещата, аз съм даже от към 10:30, че дребния яде тогава и ако го храня вкъщи много ще закъснеем, ще поостана до към 16, че в 17 сме на консултация, да съчетаем нещата, ама ако си остана самичка в градинката ще си помисля за някой шопинг тур из септемврийските есенни намаления, ако има такива Wink))) Аааа, ще ви водя и още една мама с бебе, ама може да се окаже, че и по единично ще дойдем, ама нищо, тя ви познава, ще се ориентира Simple Smile)))

А, вчера за рождения ден да си кажа, не че е кой знае какво, ама ... събирахме се на обед в родителите на милото, те са през 3 входа, беше много хубаво, бях купила едни свещички, на които пише Happy Birthday всяка буква на отделна свещ и отделно годините, всички си играха със Стани и той намаза и после тати отиде на преглед, а ние с дребсън на разходка, милото мислеше да не празнува, обаче после се засякохме по улиците и той нали вече здрав официално според чичо доки и решихме да отидем да се разходим някъде с колата, извън София, ама наблизо и мислихме, мислихме и...отидохме в Перник, може да ви е смешно, ама той живее на половин час с кола от Перник цял живот, учил в е Благоевград, обаче в Перник не е ходил и аз не бях ходила и речено-сторено, в 5 без 10 бяхме на колата, в 5 и 20 на центъра на Перник, то уж все казват колко не бил хубав града, ала-бала, ама да видите какъв разкошен център си имат, сам одето в Струма има канапета, столове и вътрешни гуми, ама се преживява някак си, градската им градина е супер, фонтаните на центъра също, има една жълта сграда все едно от царско време, мъжът ми се влюби в нея, малкия яде, разходихме се из градината и из центъра, седнахме в едно заведение в градината, Ресторант Байкал, да ви го похваля, много вкусно беше и си се прибрахме в София в 8:30 за банята на Стани, той през цялото време ахкаше в количката и говореше, явно много му хареса, а на връщане заспа в колата, беше идеално и много си починахме, защото цяло лято не бяхме излизали от София с милото, а той не беше карал и кола от почти месец...е, имаше си и пернишки изцепки, ние паркирахме почти на центъра на едно място за коли очевидно, до нас имаше свободно място, ама един младеж си беше паркирал колата перпендикулярно зад над и по никакъв начин нямаше как да излезем, като му свирнахме с клаксона се появи от някъде и мъжът ми като му направи забележка (как можа не знам, добре че бяхме с дребсън, че кой знае какъв бой щяхме да изядем) и младежа като му се развика: "Ама, бате, те всички така паркират, погледни, какво ми се правиш...", ама добре, че си замина, а ние с мъжа ми така  Shocked, но нищо де, това да му е кусура на дългото пътеществие Wink))))) А подарък милото ще има когато си избере какво точно иска, ние сме прагматични в това отношение в нашето семейство и изненади не правим  Wink Но пък подаръците си заслужават, затова е важно да са си избрани и одобрени Simple Smile

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 08:09 от iva_angel

# 52
  • Мнения: 89
Иве,много смел мъжа ти!  Laughing Насред центъра баш на Перник да се репчи на местен..

# 53
  • Мнения: 80
Добро утро, днес пак спинкахме до 8 пу-пу, дано така да продължава.
Ками мерси за закусчицата.
TONITA 6 и нашето зайче спи така, онзи ден приспахме мънинка и  luvbed и тя нашта както спеше, като опули едни очи и ни гледа  #Crazy, дасрамя ни... Laughing.
Доре, нищо му няма на детето, не се шашкай, колко боклуци ще има да яде през живота си. Laughing.
Изчезвам че е време да излизаме след малко и на Жанет й омръзна да седи сама в кошарата.
Хубав ден. Hug

# 54
  • Мнения: 236
Добро утро!
Ние вчера пък бяхме на кино, а свеки и свекъра гледаха Яна. Ние гледахме "Гадни копилета" на Тарантино, хареса ми филма, въпреки че е малко кървав и леко шантав.
А Яна междувременно удари джакпота, тъй като са направили и вечерна разходка с баба и дядо/за вчера й се събират три разходки/, после хапнала, играли, пълзяли, опитвали се да се изправят, детето приспало дядо си  и изобщо..в 23 часа намерихме дядо, баба и внуче заспали тримцата на спалнята уморени и доволни.
В резултат на вчерашното бесуване днес Яна повтаря "Баба", ама малко по самоковски, звучи по-скоро като бУаБуа.

За Народния - ще гледам да съм към 11 там.

ОООО, забравих да ви кажа: сутринта проверих в сайта на НОИ кога ще има парички и там пише, че утре ще ги преведат. Shocked Shocked Shocked
Така че който си има ПИК , да проверява, защото както пишат в хороскопите - ОЧАКВА ВИ ПРИЯТНА ИЗНЕНАДА!

# 55
  • София
  • Мнения: 216
Хехе, Силве и аз не знаех, че е чак пък толкоЗ смел, ама нали е тати, да се доказва пред сина си от малък Simple Smile)))))

Зитка, ние затова  luvbed само на дивана в хола, вече се изгърбихме на този диван, ама няма начин Simple Smile)))) Не, че ни се е случвало да се събуди, ама нещо не ми е много приятно да е около мен дребсън Simple Smile

Пети, супер за НОИ, ама нали сега мойто мъж чака приятните изненади, пък го домързява да си вземе ПИК, та ще очакваме по картата приятната изненада, което ми напомня да го изритам към НОИ и да взима пустия код най-накрая Simple Smile))))

# 56
  • Мнения: 360
Добро утро Hug
мама пети, мерси за идеята и аз утре ще ударя джакпота Mr. Green
Иве,тамън се бях разсънила и докато те изчета пак ми  се доспа,много дълго smile3534ще гледам да се оправя по бързо и аз да дойда по-рано да не си самотна Wink
Има много софийски мами дето не идват на срещите,и се чудя защо така,че нещо не сме ви лицеприятни ли afwitchайде малко организация и хоп троп да се съберем повече,че идва студеното време и тогава няма да се виждаме толкова често.Младоските  майки,хайде имате си метро вече Hug
Хубав ден на всички и целувки на бебоците  love001

# 57
  • София
  • Мнения: 66
Добро утрооо Simple Smile

Сега гледам... Ани Цолова и тя май има някое и друго килце да сваля, като гледам и на нея косата й е отъняла... Ама да й е живо и здраво детенцето, както и нашите, явно има живот и след раждането Simple Smile)))))

За банана - някъде бях чела /гледала/ че бананът се яде във всеки етап на зрелостта, т.е. от най-зелен до най-разкашкан. Освен това се дава суров...
Ние още сме много далеч от него, но лично смятам като начало да дам готово пюре, а после - суров..
Аз май за всичко така ще правя - първите хапки - готови пюрета, после - "био" продуктите от баба, дядо и приятели с градинки и накрая... горе-долу го пресмятам да се падне през ноември или декември - педагогически започваме...
ама вече се убедих колко е далече реалността от желанията ми Simple Smile))))))))
Само се сещам как се смеех на всички за прословутите 40 дни дето се бази бебето... Нашето щях веднага да си го разхождам... и какво... почти 2 пълни месеца Белката се пази като писано яйце заради пустите стрептококи...  ooooh!

За играчките - според мен е хубаво да се показва и да се играе заедно с бебето, но не непрекъснато... /аз го правя по-скоро рядко/ Но от друга страна мисля че им е рано да се учат на цветове, букви, цифри и т.н... Мисля че трябва всяко дете да си следва собственото развитие и да не се бърза...
За мен е безсмислено да се учи примерно детето да чете на 3 години... Защото после всички очакват повече от въпросното "дете-гений" и напрежението е огромно... В един момент може да се окаже, че детето опитва по лош начин да се "принизи" до нормалните деца, за да не е аутсайдер..
Малко се отнесох...   Blush

Миме, аз на срещите не идвам по една проста причина.... мързи ме  Blush

# 58
  • София
  • Мнения: 2 508
Ама и аз така дадох... Cry Първо пюре, после - суров.

Аз ще съм към 12:30 на Народния.

И мен ще ме ощастливи чичко Ной утре. Laughing

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 09:14 от autumnsphere

# 59
  • Мнения: 360
Ми Наде айде да те отмързи Laughingти нали каза че вече ще се променяш,изменяш и т.н.,започни от днес,навий се и ела.

Доре спри с тая драма,нищо  не е станало,айде дишай. Wink

Пепи ,МИя си е тук вече вие ще идвате ли?

ааа аз ставам да се оправям че зациклих,айде до скоро

Общи условия

Активация на акаунт