Срещата дойде и мина - хубава е ФЕВРУАРСКАТА дружина :)

  • 11 696
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 140
Ох...хич не ми харесва да си живея самичка...друго си е като знаеш, че някой ще се прибере,пък и късно. Ако не е този нет да съм изкукала напълно  newsm57. Няма с кого 2 думи да си кажеш, освен по телефона и нета тука Crazy
Скуката ни избива на снимки и клипчета, който иска да хвърли едно око

Да си поговорим след пюрето

Поне мъжо се обади, че е пристигнал и вс е ок да не го мисля и него Heart Eyes
толо, раличка винаги е с един мн интересен поглед по снимките. В първият момент ми изглежда уплашена, после пък ми се струва любопитна. Да не го е страх детето от светкавицата на  smile3509 / ако ползваш/?
Иве,  newsm59 на твоят мъж!  Да е жив, здрав и мн щастлив! Весело да си изкарате празника!
Миме, честито! Дано да е лека бременността и да си  имаме едно здраво февруарче 2010!
Ходих до Кауфланд и ги гледах тия столчета/ надуваемите,плюшени пухчовци и йорита/ Мн по- малки изглеждат отколкото на снимката във вестника и са за по- големи дечица определено.
 Моята най- много  да си докара цицина, ако я остава седнала на такова нещо  Joy
За гърдите и аз си искам старият бюст, бях 85 Б...сега не ми се коментира. На някой хора естествено им харесва, ама аз искам да си нося хубавите сакенца и якенца от преди бременността Mr. Green Като заслабнем и спрем да кърмим, дано да намалее обиколката. Няма да лягам аз под ножове Crossing Arms
Доре, ако е с бърз метаболизъм ЙоЙО, може и да е от банана. Лично аз, не бих експериментирала да дам суров банан. Прави му на пара и пасирай, ако не искаш купешки готови Hug Ние като ядем пюре го чакаме в памперса на следващият или ..... ден Whistling.

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 20:04 от kamelllia19

# 31
  • Мнения: 192
Иве, да ти е жив и здрав рожденика! Много да те обича, слуша и уважава!
Честити месечинки на малките сладурчета!!!
Честит имен ден на имениците!
Eто малко снимки и от нас:

# 32
  • София
  • Мнения: 2 508
Хм, Червеношийке, аз съм много проста, бре! Имаме същите кубчета, част от жирафа предполагам, и аз го чаааакам да може да си ги пуска сам! ooooh!

Ками, след всяко ядене ака Йойо, и според мен това си беше бананът! Ама какво му е лошото???

# 33
  • Мнения: 140
Хм, Червеношийке, аз съм много проста, бре! Имаме същите кубчета, част от жирафа предполагам, и аз го чаааакам да може да си ги пуска сам! ooooh!

Ками, след всяко ядене ака Йойо, и според мен това си беше бананът! Ама какво му е лошото???

Ами жал ми е на мен, за коремчето дето толкоз време е било само на мляко . Мисля си, че е хубаво да минават термична обработка плодчетата и зеленчуците още няколко месеца поне. Може и аз да бъркам, само предлагам и казвам какво правя аз Peace
Тоз Криско многооо сладъки лъчезарен Laughing. И аз съм го харесала тоз жигаф на фишър, ама още не сме го закупили Whistling

# 34
  • Мнения: 60
Ами аз може да съм сгафила но на моя синковец му дава бананче и то доста често - суровичко, само пасирано! Все си викам, че така е по-добре без топлинна обработка, като има повече витамини! ooooh! но досега няма проблем сакото и го яде с огромно удоволствие - той какво ли не яде с кеф Laughing! Ако знае някоя по-запозната мама дали е добре така и аз сега ще де разровя в нета! Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 80
Ох че са ни сладки бебчета.
Мими, честито, пожелавам ви едно прекрасно бебенце, а на бъдещата мама безпроблемна бременност.
И аз давам сурови плодовете, до сега не съм имала проблеми.
Да ви се похваля, днес бяхме на ортопед, втори преглед, че миналият докт.не ми хареса и сега пак за всеки случай, всичко е наред, много свестен човека, обясни как да я държим, даже снимка от ехографа ни даде, не че разбирам нещо на него.
Може ли някой да ми прати паролата и потребител за личните данни и за албумчетата, че  не ме пуска даже с новата, да не би да бъркам нещо.
Доре, тази думичка направо ме  #2gunfire
Лека нощ и сладки сънища.

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 22:05 от zitka

# 36
  • София
  • Мнения: 2 508
Оказва се, че бананите са хистаминолибератори - т.е. може да доведат до реакции, подобни на алергичните. Ама нищо му няма, просто имахме зелен период... hahaha

# 37
  • Мнения: 140
Оказва се, че бананите са хистаминолибератори - т.е. може да доведат до реакции, подобни на алергичните. Ама нищо му няма, просто имахме зелен период... hahaha

 Аз съм чела, че е важно за банана  да се реже 3-4 см от дръжката, тъй като тези плодове трупат там пестициди. Още Сияна  не  е  стигнала до него Crazy

# 38
  • Мнения: 69
Ето две снимки от нас за лека нощ  lovekiss


# 39
  • в гората
  • Мнения: 25
 Честито на всички празнуващи днес!

 Ками, Naughty това с оттоците не е майтап - най-добре отиди на лекар.Аз оттичах страшно много в края на бременността, а когато родих направо се подух като балон - направиха ми изследвания и се оказа ниско съдържание на белтък в кръвта и около 2 месеца пих протеинови коктейлчета Peace.

 За срещата утре и аз съм на линия, ще правя кръгчета около фонтаните ако подраня  Mr. Green.

# 40
  • Мнения: 67
Ламтурниче Laughing .Дано не вдигате по-вече температура .
честито на всички малки и големи рожденици
Честита годишнина Диде още много години по две да сте заедно и много да се обичате

Алхимиче стискам палци догодина да си имате  хубава и здрава  племеничка.
А ето как "спи" Дамян , докато мама и тати се гушкат

# 41
  • Мнения: 192
autumnsphere, ти трябва да го учиш да ги пуска кубчетата, да му показваш. Ние с Крисето отдавна си играем с този жираф, като всеки път му обяснявам какви животинчета има във всяко кубче и от няколко дни го питам къде е например папагалчето. Имам чувството, че е запомнил вече някои животни.А иначе той си разглежда сам кубчетата, гризе ги , дрънка с тяхКами, на нас този жираф ни е подарък, но знам, че можеш да го получиш срещу събрани точки от пелени Памперс. И мерси за комплимента!  Party И вие сте много сладки, а ти пък имаш много приятен глас (направи ми впечатление на клипчетата).  Flutter
Толо, ама много красиво семейство сте! И Раличка и Боян, ама то има на кого да приличат такива хубавци!  Party На мен пък не ми се струва да гледа лошо Раличка.
Ламтурник, да оздравявате и дано не се зарази мъничката!

За банана - аз бях давала веднъж на Криско малко пресен смачкан с вилица, добре го понесе, но по принцип и аз бланширам плодовете за сега.

# 42
  • Мнения: 15
Привет отново за втори път за последните 10 мин. /предният пост си го изтрих преди малко/

Аз сега смогвам да седна след като малкото ми диваненце  заспа. После вдигнах масата от вечеря, измих чиниите, проснах и се тупнах пред компа. Да ви кажа днес докато разхождах малкия си направих един бърз шопинг и сега съм изкл доволна. Купих си СТРАХОТНИ, НЕВЕРОЯТНИ есенни обувки  на 15 см ток. Мн съм горда с постижението си.Друго се гледа света от горе. То с тези равни обувки откак се роди малкия дюстабанлийнка станах вече. Брей тук в Пловдив всичко е или супер намалено или в ликвидация. Явно кризата почва да си казва думата.

Наде, Мама Пети, Доре нали  с вас обсъждахме тунинга на млечния бар. Аз съм решила да го правя тук при д-р Енчев. Те са двама братя близнаци мн добри пластични хирурзи.Не знам точната процедзура защото трябва да спра да кърмя и тогава да отида при тях за да видим от какво ще се нуждая точно.

Мами, моля някоя от вас с биволски нерви да ми обясни как ги качвате тези хубави снимки. Нищо не мога да кача. Аз или съм затъпяла от това майчинство или технологиите са станали по сложни.

Ламтурниче  дано се оправи, а на Алхимичето една жива и здрава племенница догодина.

# 43
  • София
  • Мнения: 1
И аз да се запиша да не ви изпусна. Hug искате ме неискате ме

Честита месечинка на празнуващите бебоци! Да са весели и засмени! nbirthday

dideroncho честита годишнина, желая ви дълъг и щастлив семеен живот. Много хубава булка си била, а и снимките са страхотни.
iva_angel да ти е жив и здрав рожденника.
Честит имен ден на празнуващите!
Ох пак много хубави снимки, обожавам да разглеждам снимки и много се забавлявам.
Дано болничките бълзо оздравяват.  bouquet
alximika да и е лека бременноста. Такива спомени ми върна, моят термин беше 09.02.

А пък ние днес бяхме на консултация.Качили сме само 220гр., ама док казва, че достатъчно, че вече сме 9080 гр. Както и да е.

Може ли да помоля за паролки за снимките.Благодаря предварително. newsm51

Лека и поспалива от мен. smile3524

# 44
  • Мнения: 24
Ха здравейте и от мен   bouquet
И аз съм от онези мили бели птици като Мимето  Mr. Green
Цял ден днес не се сетих да честитя седмата месечинка на Наско и Гошко , за Гошето специално и целувка от Ева  Heart Eyes Честито и на Кристиян на m.mega

Общи условия

Активация на акаунт