Срещата дойде и мина - хубава е ФЕВРУАРСКАТА дружина :)

  • 11 708
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 797
Вместо запис за здравето на най-красивото нещо в живота ми Simple Smile и най-истинското.


Честито и на другите, които имат повод днес!

# 16
  • Мнения: 89
 Диде,честита годишнина! Все така прекрасни и лъчезарни и на стотния юбилей!!!   bouquet

Иве,да ти е живо и здраво милото!

Ламтурниче,много готини снимки! Laughing Месото в сандвича дърто,ама хлебчетата пък са съвсем прясно омесени !

Ииии...честити месечинки на всички родени на днешната дата бебоци!  Heart Eyes

Преди малко влизам в стаята да оставя приспаната Ралица и какво да видя... Shocked Боян,който спи вече от 1 час,се е завил изцяло,презглава,с олекотената завивка на нашата спалня!А в стаята е доста напечено...южно изложение!Отвивам го,а той целия,ама целия в ситни капчици пот-даже по ушите!!!И спи!!! ooooh!А чаршафа и той мокър под лицето му!Тия деца вярно оцеляват на всичко!

# 17
  • Мнения: 143
Диде, честита годишнина! Пожелавам много години щастие любов и пълна къща с деца.

Иве, честит рожден ден на милото ти! Много да те слуша и обича!

Доре, все забравям (сигурно си пускала снимки, но по едно време се загубих от форума) - ще пуснеш ли една снимка на бънджито ви. Ралица много скача като я изправя и е едно шило направо ме побърква през деня....сериозно мисля да й купувам бънджи...вашето за врата ли е или е като проходилка?

Относно това тъпо отслабване - майка ми ми наду главата за този "Вега тест" - много било ефикасно, да съм си направила, а не да се чудя каква диета да подхвана ( не че досега съм пазила диета - само се каня и после се отказвам) ...вие знаете ли нещо по-въпроса?

# 18
  • София
  • Мнения: 2 508
Дая, за миг реших, че най-красивото нещо в живота ти е шоколадът! Да ти е живо и здраво съкровището! Heart Eyes Hug

Момичета, за пръв път Йойо ака в ярко зелено! Mr. Green Дадох му суров банан сутринта, може ли да е от това? Нищо ново не съм давала - нито е настинал, нито има колики...

Ето бънджито:

# 19
  • София
  • Мнения: 66
ДИДЕ,

Иве, за мъжа ти

За всички малки месечинковци и месечинки Heart Eyes

за кърменето, аз много се повтарям, но все пак... смятам да кърмя дъъъъългооо Simple Smile) Милото малко се дърпа... смята че 1 година е супер, 2 - става, но повече - не... Та ще видим
И аз съм на опашката за операция Simple Smile Даже съм си намерила лекар - в Пловдив.. Специализирал е в Гърция, а там операциите за намаляване и повдигане на бюста са много по-чести от тези за увеличаване.. та смята мда му се доверя... май 3500Е струваше... вие нали знаете, че минимум 6 месеца след края накърменето се прави? И теглото трябва да е установено в някакви граници, да не следва рязко отслабване или напълняване, вкл. бременност...
По принцип операцията не би трябвало да влияе на последваща лактация, но не се знае... Така че най-добре е да се приключи с децата преди това... но аз лично май няма да чакам... все пак съм на 26г... ако още 10г. съм с тоя увиснал слонски бюст, съвсем ще се депресирам  Tired

И така.... изказах се Simple Smile
Хайде до по-късно Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 797
Дая, за миг реших, че най-красивото нещо в живота ти е шоколадът! Да ти е живо и здраво съкровището! Heart Eyes Hug
Мерси Доре Hug, шоколад обичам много, но 6 месеца и 10 дни никой и нищо не може да се бори за короната на принцесата, а днес е първият й голям празник, което още повече ме кара да се замислям, че я обожавам ужасно много Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 80
Да ни е честита новата темичка.
Оставих тати и бебе да спинкат и отивам да  wash hang newsm28 newsm79  и после   car003 и да  newsm71, после по едно   food010 с  1stroller и после  newsm37 и после  newsm07 и след това  1dating ,  tv ,  luvbed и накрая  smile3524  
 newsm62  newsm62  newsm62 -емотиконски разказ.
  love001   love001   love001

# 22
  • Мнения: 140


Относно това тъпо отслабване - майка ми ми наду главата за този "Вега тест" - много било ефикасно, да съм си направила, а не да се чудя каква диета да подхвана ( не че досега съм пазила диета - само се каня и после се отказвам) ...вие знаете ли нещо по-въпроса?

Дорабела, че ти си толкоз слабичка, според мен нямаш нужда Peace
Мн ми хареса сандвича с дъртото месо,Ламтурник . И на кърмачката и личи, че и се отдава професията Laughing
Водих мъжа ми на Вега тест миналият понеделник. За около 2 ч ти го правят, взеха му 80 лв и даже го прати и на кръвни изследвания.
Включва диагностика на храните,алергени и инфекции.  Като минаха вс храни, подправки, сосове му направи комбинация от някой храни, които огранизма му не преработва по отделно с други, които може и му каза, как може да ги консумира.
Не може да пие червено вино, уж само бяло и т.н.

Същият ден най- накрая Сияна посети ортопед и всичко е наред и при нас! newsm44
зитка, мн ми хареса поста ти Hug
Давайте да пълним темичката със снимки. Това сме ние от тази сутрин. Не сме в най- добрата си форма...ама като не ме оставят да спя така #Crazy



Ох, забравих да се оплача... Някой знае ли дали може да се пият обезводняващи, когато се кърми ooooh! Малко многоо тъп ми е ? и май не може според мен, ама да питам. Края на бремеността така отекох, като родих още повече...не можах да си обуя обувките , с които отидох в родилното чак #Crazy
Сега забелязах, че ръцете и краката ми са пак така Shocked Някой др с моят проблем Hug

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 16:10 от kamelllia19

# 23
  • Мнения: 89
Ками,като си рекла да пълним...ами да пълним!  Laughing А ако така изглеждаш след тежка нощ...нямам думи просто!  Laughing

Малката "затворничка"..


И нещо разхладително!


Зитка,    202uu


Карбо,ти сериозно си проучила въпроса...Хората се чудят как да намерят пари за увеличаване на бюста,а ти ?!

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 16:54 от толо

# 24
  • Мнения: 17
опаааа да се запишем да не пишете неизвинено  Mr. Green
 И нали съм си видна и расова УФСЪ сутринтта забравих да честитя месечината на днешните бебоци и специално на любимците ми Насето и Гошето, и още по-специално на Насето, че той някак си ми е на сърце  Blush
 И на имениците забравих да честитя пак по горепосочената очевадна причина  ooooh!

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 20:38 от PIS74f

# 25
  • Мнения: 71
Цоп и аз тук.
Диде пожелавам ви да се обичате дълго, да сте заедно и да споделяте радостите покрай деца, внуци и пра-внуци!!!
Иве да ти е живо и здраво момчето и да те гледа право в очите!!!
Честити месечинки днес!!! Растат с такава скорост ... Да са живи и здрави!!!

Утре и аз съм на срещата пред Народния в 11.00, сигурна съм че никой няма да виси сам  Laughing
Моля пуснете ми и на мен на лични новата парола и юзърнейм
Отивам да ме сучат  Laughing и излизаме,
цунки

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 17:24 от малката бухтичка

# 26
  • Мнения: 239
Здравейте, мацки!
Не съм писала от сума ти време и сигурно вече сте ме забравили ........
Ние се завърнахме от почивката и успях да попрочета какво сте сътворили, добре, че не сте били много активни та не се озорих много  Grinning
Снимки от моренцето ще пусна друг път, че още не съм ги свалила от фотоапарата.

Диде, честита годишнина! Да се радвате поне още 100 години един на друг! Hug

Честито и на всички празнуващи днес - рожденици, именници, месечинковци ........

Гледам, че сте си изкарали супер на националната среща, а малките душички са толкова слади, че ми иде да ги изпапкам всичките.  Heart Eyes

На мен пък много ми хареса варненската среща, която си спретнахме докато бях на морето, макар и кратка, ама то на моя мъж няма угодия - бързо му омръзна да обикаля сам мола ....... не иска да идва с мен, че какво щял да прави с толкова жени ....... пък после що не съм му казала, че в заведението където съм има цаца, че да дойдел да хапне ...... Теди, Цвети и Юлето са много готини, а за Гея да не споменавам - ние болярките сме си от сой  Blush /много съм скромна, а/

Оставям ви, че моята калпазанка от както сме се прибрали все внимание търси ... пък и пето зъбче й расте и е една кисела, кисела .....

# 27
  • Мнения: 5
Честити месечинки на всичките бебоци празнуващи днес!



Силве,ама Раличка как гледа лошо,като истински затворник Heart Eyes
Моето човече напоследък е станал голямо мрънкало.Както беше най спокойното бебе на света,така сега само да го оставя и се почва едно мрънкане,което се превръща в рев,ако не го гушне някой до 5мин.Как ще го отвикваме не знам Thinking
Ето сега пак иска внимание.Ще се включим пак по късно.Хубав ден на всички

# 28
  • Мнения: 263
 Oбичам да гледам снииимкииии  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 Раличка е голям бонбон и как винаги има едно непринудено, леко учудено изражение - направо ще ги побърка гаджоците   Sunglasses
 
 Ламтурниче, дано ви се размине боледуването, че много неприятна работа... Моята сополанка вече се пооправи, ама майка й още не я бива съвсем. Надявам се до утре да сме  двете кукуряк, че любимия има рожден ден и не е гот да му кашляме и кихаме. Моето диване много ме зарадва, защото тази настинка си я изкара "на крак" - единствените медикаменти, които съм давала, са витамин Ц и морска вода за носи-носито. Другитите чалъми бяха малко бабешки - гореща вана със сол вътре, чаша ментова тинктура в стаята за овлажняване и лесно дишане, масажи и т.н.

 Иве, честит рожден ден на твоята половинка. Какъв подарък му спретна? Или предстои?  Wink

 

# 29
  • Мнения: 360
Леле момичета аз да ви кажа каква мила бяла птица съм(сиреч гъска) от вчера все се каня да ви се похваля,че мойта не малка фамилия ще се увеличава с още един член и то февруарче newsm44 на брат ми жената е бремена,ама са крили(то аз се досещ ах,ама не смеех да питам,все ми викаше дай да гушна Мая ама седнала Wink) термина и е за 09.02.Много съм радостна защото тя имаше мисед миналата година и много тежко го приеха,но сега всичко е наред и засега са розови гащите.
 newsm32 newsm32 newsm32

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт