МAРТенче-диваче за купони плаче!

  • 10 236
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
dessiss

# 31
  • Мнения: 222
Деска, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!

# 32
  • Мнения: 690
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ДЕС, ПОЖЕЛАВАМ ТИ НАЙ-ПРЕКРАСНИТЕ НЕЩА, КОИТО МОГАТ ДА СЕ СЛУЧАТ НА ЕДНА ЖЕНА В ЖИВОТА. ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ И МНОГО СЕ УСМИХВАЙ

# 33
  • Мнения: 1 187
Мила Дес,пожелавам ти цялото щастие на света,споделено с любимите ти хора! Hug
Бъди здрава,все така слънчева,позитивна и ефирна!
newsm51

# 34
  • Мнения: 288
Добро утро!
Слънце  bouquet Мерси за темата,супер е!
Гледам и рожденичка си имаме!!! Party
Dessiss,ЧРД!!!Да си все така красива и усмихната!Да се сбъднат мечтите ти и да те слушкат много тати и бебе! Hug

# 35
  • Мнения: 10 014
Честит рожден ден, Деси! Бъди много обичана и щастлива!

# 36
  • Мнения: 660
Dessiss,Честит Рожден Ден! Много здраве, радостни дни и прекрасни мигове поне още 100 години!  bouquet

Чесито и на всички други с поводи за празвуване.

После ще пиша, че още гледам ей така Crazy Tired.

# 37
  • София
  • Мнения: 5 782
Десис, честит рожден ден! Бъди здрава, щастлива и обичана!  

Днес и свеки е рожденичка  Simple Smile , почерпете се за нейно здраве.
Тони, и тази нощ ли ви беше тежка?  Rolling Eyes
И нашата не мина много спокойно, преобличахме се, че се беше напикал, голям рев падна  Tired Всъщност и на кръщенето само тогава рева - като го обличах, хич не обича тази процедура.
Пропуснала съм да честитя на Зеленкото количката!   bouquet Със здраве да я ползвате!  Hug И нашият кош на Ариата се скъса от триенето в тротоарите, та го преправяхме. Абе, хубави са количките на Пег Перего, но явно са си за Италия  Simple Smile Веси, гледам вие още си ползвате Ариата - Мира добре ли се чувства в нея? Чудя се дали да не извадим нашата, белким Алекс я одобри повече от Маг-а.  Rolling Eyes А че ще купим нова съм 100% сигурна.  Thinking

# 38
  • Мнения: 74
Dessiss, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
 От здраве да не се оттървеш и усмивката да не слиза от лицето ти!


Специален поздрав за теб: http://svejo.net/home/link_summary/212559-ChESTIT-ROJDEN-DEN-Man0l

# 39
  • София
  • Мнения: 5 293
Здравейте и от нас. Честит рожден ден на Десис и на всички месечинковци   bouquet



Вижте само какво ми пратиха: http://kaka-cuuka.com/1691

От какво всъщност се правят…  

Кренвиршите или митът за тоалетната хартия
Пушеното месо или защо пушеното е течно
Елате сиренца при батко
Кисело мляко и да живеят картофите


А за парка Заимов, не помня вече защо не сме ходили там... кой се сеща? По едно време имаше разни ремонти там, да не е заради това?

Вероники, добре сте си дошли  Hug



EDIT: Мхмхмх, явно са оправили снимка.бг, откога се мъча да кача снимка за колажа и все не дава, но днес се предаде  Mr. Green Обаче я плесна по средата на другите снимки, а не като последна - дали затруднявам обработващия  Embarassed

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 11:21 от зелено човече

# 40
  • София
  • Мнения: 659
 Ехо, помните ли ни?  Wink
 Вече сме на линия и се надявам скоро да намеря малко време да кача снимки и да попрочета, че доста съм изпуснала.

 bdbaloni dessiss - бъди най-обичаната мама, най-желаната жена и да си все така с усмивка на уста.

 Засега толкоз. Хубав ден на всички  Hug

 

# 41
  • София
  • Мнения: 5 782
Ей, Вероники, драго ми е да ви видя  Hug

# 42
  • Мнения: 1 906
Привет от Боровец  Grinning !
Колкото е хубаво, толкова е и студено  Mr. Green .
Като се прибера ще чета темите и ще пиша повече.
Благодаря за съветите да взема топли дрехи за бебка  Hug

# 43
  • Ловеч
  • Мнения: 184
Деси ЧРД, желая ти всичко най-прекрасно и спокойна и здрава Вики   bouquet
Ние от Понеделник сме си в София за консултация и ваксини. Резултатът е 6500гр и 64см, бихме ДТК и Полио и добре ги понесе.
Както писа Зелено човече вчера се видяхме на кафето, побъбрихме на воля, а количката им е страхотна - със здраве да я ползвате и Калин да седи повече в нея. Та Косьо наистина се държа много добре, дали заради факта че трябваше да ходим на консултация или за да пази поведение, но спа 2часа и половина - чак аз се облещих.
Въпреки сравнително леката количка, вече започна да ми тежи много вариантът с коша и смятам съвсем скоро да минавам на седящия вариант, че е минус 3кг.
Да кажа две приказки за пюретата: Ганчев няма да купувам повече/взех едно и баткото го изяде/. Може ли на плодово пюре да се слага захар, нишесте, пектин и куп други бълвочи и то да е сравнително рядко като консистенция. Визирам пюре от ябълки и моркови.
Каяна - право казваш аз заради това си поръчвам храна от швабско, веднъж изръсвам повече пари, но ще имам за месец и половина... че и отгоре. Развносметката от вчера: 8кутии с мляко/Алете, Бебивита, Аптамил/, 3 млечни каши/големи разфасовки Алете, Бебивита, Хумана/, 4сока по 0,5литра/Бебивита/, 31 големи пюрета /зеленчукови,плодови Бебивита/ за 160лв. Далавера отвсякъде и без нишестета, пектин и сгъстители.
На моя човек не му се нрави чисто зеленчуково пюре. Снощи хем беше гладен, хем като му дадох броколи и картофи щеше да  Sick . Забърках му го 50/50 микс с пюре от круши да видите как лапа  hahaha
Качих малко снимки, че не бях качвала от месеци - да не му забравите физиономията http://martenichki.snimka.bg/baby/veche-s-m-na-5-meseca.396273.14577662
ПП Вероники - добре завърнала се.

# 44
  • Мнения: 63

Dessiss, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Желая ти много здраве - то винаги е нужно,
много щастие - то никога не стига,
море от любов и бряг,
на които винаги да те чака някой!

Общи условия

Активация на акаунт