МAРТенче-диваче за купони плаче!

  • 10 237
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 288
Гери,честит юбилей!Нека всичките ти мечти станат реалност!!!  bouquet
Ние днес ставаме на половин годинка! Party Тооолкова бързо мина,че не е истина!Почерпете се за здравето на калпазанчо!

Kikoikris,нямам думи как винаги ни помниш още преди да съм се появила даже!Благодаря ти! Hug  bouquetЗа сестра ми беше питала,добре са,бебчо е такъв дреееебен един Laughing,като го гушна не го усещам взела ли съм нещо,не съм ли?! Mr. GreenЩе кача някоя снимка днес да го видите. Grinning
Приятен ден,майчета! Heart Eyes

# 286
  • Варна
  • Мнения: 38
Здравейте, мамчета! Е-е-ех и аз остарях.... Simple Smile Благодаря ви от сърце за милите пожелания! Да ви се връщат тъпкано!
Представете си любимото ви питие и мезе и нека това бъде почерпката по случай рождения ми ден. Целувки!
P.S. Имам няколко злободневни въпроса, но ще ги оставя за друг път Simple Smile

# 287
# 288
  • София
  • Мнения: 459
Честит рожден ден на Гери! Много здраве и късмет ти пожелавам!   bouquet

Някой питаше за царевично нишесте. Аз купих на Биосет от Метро, чисто царевично, не плодово. Но още не съм го ползвала и не мога да дам отзиви.
Аз да ви се оплача - май и последните отчаяни опити да продължавам с кърменето са към края си  Cry. # месеца успявам да кърмя по 2 пъти на ден - сутрин и следобед. Но от 5 дена Звяра ми отказва да суче следобед. Ама тотално отказва - като види цица и почва да реве истерично, а уж е гладен... Сутрин успявам да го излъжа, може би защото яде в просъница, обаче вече не му стига. Та така, радвам се поне, че успях да го добутам до 6 месеца, макар и с по едно-две хранения на ден.

Благодаря на всички за честитките за апартамента.  Hug Да ви се връща Simple Smile Много се вълнувам вече, до края на месеца ще сме се преместили.

Веси, я препоръчай някое чувалче, от което си доволна, моля  Praynig Praynig Че аз нали нищо не разбирам от колички и аксесоарите им, ама така като гледам май ще ни трябва и такова чудо.

# 289
  • Мнения: 6 324
Моля, обърнете внимание на закованите теми.

Лимитът на отчетните теми вече е 50 стр.

Моля, използвайте функцията Информирай модератор, за да информирате за приключване на старата тема.

Благодаря!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт