МAРТенче-диваче за купони плаче!

  • 10 244
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Тук при нас пък снощи духаше ураганен вятър. Има паднали клони от дърветата. И аз почти не съм спала. Митко ми вдигна Т и ми беше притеснено. Има в момента вирус със повръщане и разтройсто. Дано да ни отмине.  Praynig
Относно апартаментите - ние също скоро ще се местим в наш нов апартамент. Сега сме на квартира със свекърите. А в новият ще сме си сами. Още месец има до финала на кооперацията и после следва - обзавеждане и т.н Не ми се мисли от къде ще я захващаме, но поне ще си живеем самостоятелно!

# 241
  • Мнения: 267
Слънце,супер за новото жилище,обзавеждане... кеф  Grinning,най-важното е,че сте сами,а Надили ми е любимия магазин при вас,от там си взехме холовата  Peace
Много ми е скучно нещо,Крис спи и ще ви досаждам  Mr. Green

# 242
  • Варна
  • Мнения: 858
Здравейте  Hug

Хайде и аз да се пУфаля - ремонта свърши, готови смеееее  newsm44  Цял апартамен, ремонтиран из основи .... взе ни се акъла, хем повечето неща си ги правехме ние с Пламен сами, а Вики беше с нас през цялото време, хем бяхме и недоспали - той на работа през нощта, а аз заради неспящата принцеса..... Но свърши. Всичко е готово, обзаведено че даже и пердетата си сложих вчера. Вдруги ден заминаваме за Пазарджик за 2 седмици, да се порадват на Вики другата баба и лелите и като се върнем се нанасяме  newsm44  Решихме че няма смисъл сега за 2 дни да бързаме и после тати да седи сам там докато нас ни няма и затова ще изчакаме да се върнем.

Честити месечинки на днешните бебета   bouquet

# 243
  • Мнения: 5
Tony_st и аз имах много мерак за Стийм моп, но прочетох доста негативни мнения, а и най-вече, че не е подходящ за естествени паркети, че много мокри и има опсасност от надуване... та незнам, ти казваш, че нямаш подобни проблеми...а тази стълба с пронто и вода я почистваш ама с какво приспособление, тоест се чудя към какво да се насоча, което хем да е влажно, но да не мокри много пода...
Ели, ами да знаеш и аз колко го чаках този нов дом, тоест много преди да се отвори възможността и ние се нанасяме в нова кооперация, в момента правим довършителни неща и чакаме разрешение за ползване...но всяко нещо с времето си, поне на това ме е научил живота... че трябва много търпение...а аз хич не бях от търпеливите, но се понаучих...и вие рано или късно ще бъдете сами. Peace Това е много важно за спокойствието на всяко семейство, да са самостоятелни и най-вече сами...
Мерси за комплимента за Марти, ами аз не се връзвам особено, но тези дни един след друг коментари та рекох да споделя... newsm78
Десис радвам се за вас  Hug,  прати снимки да видим ремонтирания дом. Wink

Последна редакция: нд, 06 сеп 2009, 14:55 от dobro_nastroenie

# 244
  • Мнения: 4 428
Добро утро и от нас  Grinning

ЧЕСТИТ ВИ ДЕН НА СЪЕДИНЕНИЕТО!!!

И да почерпя, че ние с мъжо на тази дата преди 6 год също се съединихме официално  Laughing


Леле, колко нови апартаменти  Grinning Само така. Да качите снимки да разгледаме. Друго си е в отделно жилище. Каквото и да е  Peace Много любов и щастие на всички ви в тях  Hug

Дума, ето ти официалния сайт на Петит Стар
http://www.nurseryvalue.com/viewproduct.aspx?prod=78&src=3
Зиата е тяхна. В момента има промоция и е 100паунда, което са 240лв  Peace Има и кратко филмче.

Ние нямаме проблем с вечерното хранене  Peace Аз кашата я давам към 18,30-19ч. Но, ако закъснея и става страшно  Laughing

Аз вече съм на път да се отказвам да се дохранваме с АМ  Rolling Eyes Снощи пак беше мъка. Не мога да го разбера това мойто - хем е гладно, дърпа, дърпа, ама няма повече. Хем не иска и на помирише /съвсем буквално/ АМ  newsm78 Вече си мисля да питам педито какво мисли по въпроса от другия месец преди лягане да й правя кис.мляко с бисквити  Rolling Eyes
Съвсем определено кърмата ми намалява и не й стига вече и през деня  Rolling Eyes Останали са ни 3 кърмения през деня и вече и на трите не й стига. Аз се надявах за седмица да свикне с АМ и да види, че и то става за ядене  Mr. Green Ама не та не. Днес сутринта след кърменето, пак си искаше още. Реших да се пробвам да й давам с лъжичка. Ами отваря си устата, но само като усети млякото и започва да се мръщи  Confused Днес следобяд ще се пробвам да й дам половин бурканче плодово пюре м/у храненията. Да видим дали ще го удобри.

Ние днес явно ще си седим в къщи  Rolling Eyes Вече ще си правим сбирки по апартаментие май. Наближават студените дни  Rolling Eyes

Вчера ходих до Джъмбо да поогледам цените и да видя дали има нещо интересно за коледни подаръци. Май ще си поръчвам нещата от САЩ или Англия  Rolling Eyes Щом в Джъмбо нещата са по-скъпи отколкото от там и то с доставката  Rolling Eyes
КаЯна, а има ли английски сайт от който да си поръчам храни от Англия  Rolling Eyes Ако наистина са такива цените и с доставката ще ми стъпят на цената на българските пюрета  Laughing

Русана, вчера ми се обадиха от Малечко, че вече имат сенници  Peace Така, чи би трябвало и на теб да ти го донесат. Днес не работят и няма как да отида да си го купя. Но утре ще пратя мъжо до там, ако е гадно времето  Peace

Хайде хубав ден  Grinning

# 245
  • Мнения: 4 428
Леле, сега видях, че днес няма да се чества празника заради инцидент вчера с корабче  ooooh!
Ние пропуснахме новините снощи и нищо не съм разбрала  Tired
Егати нелепата смърт на горките хора  Tired Да отидеш на почивка и да не си заминеш  Tired
Мир на праха им  Flowers Rose

# 246
  • Мнения: 151
Деска ,честито миличка ! Много любов и разбирателство в новия дом:)
Слънце честито и на вас.

Аз до сега се рових да гледам менютата на детските кухни.Ми те са супа,манджа и десерт.Нещо не ми е ясно кое кога се дава?Закуска аз ли трябва да правя ? А и това 3-кратно дневно хранене ми се струва пълен абсурд за 7 месечно бебе (гледам ,че някои кухни предлагат и от тази възраст меню).

# 247
  • Мнения: 4 428
Попринцип менюто на детската кухня се води само за едно хранене - обедното  Peace
Но понеже повечето бебета не могат да изядат всичко наведнъж, много майки го разнелят.
Аз с Маги правех закуска. На обяд й давах манджата. Следобяд, ако е гладна въобще, й правех нещо или давах десерта от кухнята. Вечер й давах супата с 2 сухара  Peace
Но някои бебета си хапват повече и си изяждат примерно малко от супата и после манджата още на обяд  Peace
А ти къде видя меню от 7 мес  newsm78
Аз съм виждала на-рано оо 10мес

# 248
  • Мнения: 151
В някакъв сайт на частна кухня го видях,но не помня на коя.

# 249
  • Мнения: 74
Деска ,честито миличка ! Много любов и разбирателство в новия дом:)
Слънце честито и на вас.

Аз до сега се рових да гледам менютата на детските кухни.Ми те са супа,манджа и десерт.Нещо не ми е ясно кое кога се дава?Закуска аз ли трябва да правя ? А и това 3-кратно дневно хранене ми се струва пълен абсурд за 7 месечно бебе (гледам ,че някои кухни предлагат и от тази възраст меню).

И аз това се чудех, но доколкото разбрах сутрин се прави попара, кус кус или нещо от тоя сорт,а вечер трябва да е мляко или каша.Другото се разделяло.
Аз видях ,че са от 8 месеца ,по частните(което е все тая де ..)

# 250
  • Мнения: 151
Знаете ли нещо за тази количка?Колко струва и от къде може да се купи?
http://www.mailce.com/otomatik-bebek-arabasi-uzaktan-kumandali-cocuk-arabasi.html

# 251
  • Мнения: 267
Да ви питам пускат ли вече в Метро с детска количка  newsm78,някъде бях чела,че не пускат,те пък каква е тая политика,много тъпо  Tired

# 252
  • Мнения: 222
Привет Hug

Чесит ден на съединението!
Честити месечинки на бебчовците от днес!
Честита годишнина на Веси!
И честито на всички останали с поводи и без поводи!


Отвратно време, ще изкукаме в къщи, мъника си свикна навън и това си е - иска си разходката. Сутринта го опаковах хубаво, че голям студ навън и ги пуснах из квартала с таткото. Прибраха се след час, умряли от студ и малкия веднага заспа умарен  Peace

# 253
  • Мнения: 35
Здравейте мамита Hug

Аз съм болна - имам температура, боли ме гърлото и съм отпаднала, нямам никакви сили Sad От една страна се радвам, че е гадно времето - не се налага да излизаме. Сега се разхождам с маска в къщи, дано да не заразя бебо.

ЧРД на Нани на патерица, както и годишнина на Веси Петровска - много щастие ви желая. veselina_s_p  и на вас честито съединение - още много години щастие, разбирателство и любов Hug

Браво за апартаментите. И аз ще чакам снимки Rolling Eyes

И аз забелязах, че кърмата ми намалява, Алек от вчера само на първото сутрешно ядене се нахранва и не плаче след това. Добре, че той пие всичко дето е мляко, та нямам проблем с дохранването.
Вчера за първи път дадох каша вечерта, ама нещо не се справих с правенето и стана много водна. Сложих 1 супена лъжица с 40 мл. кърма (на опаковката пише 4-5 лъжици за 160 мл. кърма). Хареса му - дадох оризовата на Хип. Исках да питам вие като за първи път давахте кисел (мисля да правя по рецепта на Нинчето) въвеждахте ли го,  в смисъл днес 2, утре -4 и т.н. лъжички?
Алек продължава с мрънкането нощно време, добре че тази нощ спах в другата стая (да не го бацилосам), та се наспах

kikoikris не пускат, ние като ходихме по-миналата седмица сложихме Алек в столчето за кола и така в количката на Метро Peace
Аааа, да добавя, Слънце изглеждаш перфектно (пу-пу, да не те урочасам). Да ти кажа като гледах тоалета си мислех, че много ще отива един черен сандал, фин, на висок и тънък ток Peace

Последна редакция: нд, 06 сеп 2009, 15:35 от vily_st

# 254
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета!
Аз от 2 дни съм с ужасен вирус днес успях малко да се вдигна от леглото.Добре че мъжлето ми не беше на работа вчера та той гледаше Габриел иначе незнам какво щях да правя.Дано да не се разболее малчо.
А сега да честитя на всички които са празнували през последните 2 дни.
Деси
поздрави за апартамента и да не забравиш като дойдеш в Пазаджик да се обадиш да се видим. newsm51
Слънце тоалета е супер и ти също. newsm74
Честито на всички месечинки от вчера и днес.
Ако съм забравила някой моля да ме извини но нещо не мога да се концентрирам.
За хората загинали във вчерашната трагедия Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт