МAРТенче-диваче за купони плаче!

  • 10 249
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 222
Да ви питам пускат ли вече в Метро с детска количка  newsm78,някъде бях чела,че не пускат,те пък каква е тая политика,много тъпо  Tired
Да, вече е разрешено. Днес ходихме с количката и с баткото. Но беше лудница, особено около канцеларските материали, че нали наближава първия учебен ден.

# 256
  • Мнения: 105
Честити месечинки на бебоците от вчера и днес!
Нани, честит рожден ден на патерица   bouquet
Още дълги години семейно щастие на двете Весита  Hug
Честито и на всички останали с поводи!
Вили, Ан_ив, оправяйте се бързо.Дано не го предадете на малките. Аз от няколко дни съм с болно гърло и запушен нос и малката от вчера и протече носа. Имаше и 37.9 температура снощи, а и сутринта. Давам панадол и капя физ. р-р в носа. Дано не се влоши.

# 257
  • София
  • Мнения: 659
 Честито на днешните месечинковци

Има в момента вирус със повръщане и разтройсто. Дано да ни отмине.  Praynig
Дано, `щото нас не ни подмина. Бях пратила Ники при майка ми за уикенда и тя сутринта ми звънна да ме зарадва с новината. От сутринта не е повръщал, дано по-леко се размине.

 veselina_s_p, честита ви годишнина - още много години семейно щастие, любов и разбирателство

 dobro_nastroenie, с машинката е много по-безопасно подстригването, отколкото с ножица. Аз уж щях само дългите косми отпред да му фъкна на Тео, но като видях, че кротува и не го е страх и го минах целия.
 Вкъщи сме навсякъде с паркет (лакиран) и чистя също като Тони - първо прахосмукачка и после Стийм Моп-а. Преди миех с тези парцали с "космите" и препарат Pronto. С Моп-а става много по-лесно и бързо, а и по-чисто според мен. А да не забравя - честито за дивана (и ние доста време обикаляхме докато си намерим, такъв който да ни пасва на преправяния апартамент)

 В една от предните теми май Deziderata питаше за тестовете на столчетата за кола - ето я таблицата
 Ники се вози в такова, защото исках да е със собствени колани и да му се регулира височината на облегалката за главата. Това столче го няма в тестовете, но когато купувах, то беше единственото в BG, което ми отговаряше на изискванията. Той сега е 15кг., но старото му столче, което беше до 18кг. му умаля доста преди да стигне тези кг.

 dessiss, ще чакаме снимки на апартамента като се нанесете.

 Бързо оздравяване на болните  Hug
 

Последна редакция: нд, 06 сеп 2009, 16:48 от veroniki

# 258
  • Мнения: 4 428
Ей, какво правите в това гадно време, та никакви ви няма  Laughing

Ние ще поотложим празнуването. Мъж ми се обади, че са го ударили с колата и сега чакат КАТ  ooooh! Малко да валне дъжд и веднага почват да се бутат тия хора  Tired Какво си мислят, като карат не знам  Crossing Arms

# 259
  • Мнения: 88
Здравейте мами,
малко се позагубихме, малко емоции си имахме с доста клатене на главата и разните му там изследвания, кръв, ортопед... сега давам по 2 капки вигантол и сме нонстоп на някъде, на слънце, даже малко тен има бебо. изби му 1вото зъб4е и 2рото се вижда и взе, 4е намаля да си върти главата, та се надявам да е било от това. много го мъ4ат зъбките, хлен4и и дъв4е вси4ко по цял ден, буди се през но6та и пла4е... ина4е преди 2 седмици, на 6м. бе6е 7700 и 72см. ве4е не се одържа, мислим за проходилка, ортопеда каза, 4е 6том се нау4и да седи, да пази сам равновесие, може да го пускаме в проходилката.
в4ера бяхме до солун и нападнахме зара и икеа, бебо намаза най-много есте, има страхотни дре6ки за моми4енца, за мом4енцата бяха по опоскани.

4естити месе4инки и на вси4ки с повод в последно време   bouquet
бързо оздравяване на болните   bouquet
ставам да изварявам пак 6и6етаааа.... ве4е се 4удя дали е необходимо, стефан дъфффф4е ффси4ко, което докопа...

# 260
  • София
  • Мнения: 5 794
Привет!
Веси, честита годишнина!  Hug  bouquet Много любов, разбирателство и детски смях в дома ви!
Беба, честито ви зъбче! За рахит ли се тествахте? Предполагам всичко е наред!  Hug
Болничките да оздравяват!
Веселина, дано няма много щети при катастрофата.
На ремонтиралите и ремонтиращите собствен дом - завиждам ви  Embarassed  Hug Нас няма да ни огрее никога  Rolling Eyes , този ще бъде изплатен за абитуриентския бал на баткото  ooooh! , а не виждам кога свеки ще успее да осъществи мечтата си (ми Embarassed) за неин ап.  Rolling Eyes Та така, ще си живеем в дядовата ръкавичка  Tired

# 261
  • Мнения: 361
Веси- Честита ви годишнина, да те слушка мъжо и да носи все повече пари.
А и да се разминавате без произшествия.

Беба, честито ви зъбче.
 Честити и ремонти и бъдещи нови апартаменти на Деси и на Слънцето.
Elwing- не е лошо да си мечтае човек. И аз имам едни надежди, та ако стане ще черпя наред.

Елия се прибра от бабин дом и нова блузка. Аз дето не харесвам розово, се влюбих в нея.
Ние с таткото гледаме столчета за кола, че до 2м ще купуваме. Ама да ви кажа в щатите излиза егати и евтинията. Май ще си поръчваме от там, макар и да си плащаме митото.
С таткото сложихме 16 бурканчета с пюре и 4 плика от по 1л. Ще папка цяла зима качествено селско пюре от праскови.

Хайде от нас лека и мека   Hug

# 262
  • Мнения: 5
veroniki ами аз едва ли ще се престраша с машинката, но с ножицата може и да събера смелост да резна тук там, пък ще видим каква прическа ще му докарам на Мартинката...
За Стийм мопа като ви чета много сте доволни, незнам ще помисля по въпроса, благодаря за инфото...
Elwing никога не казвай никога, незнаеш какво ти е подготвила съдбата, нищо чудно пък и да те изненада приятно, пожелавам ти го. Peace
Мами я кажете сайт на който да качвам видеоклипчета, ама да е лесно и бързо...за начинаещи... Wink

Последна редакция: нд, 06 сеп 2009, 21:19 от dobro_nastroenie

# 263
  • Мнения: 2 495
Здравейте мами!  Grinning
Честити месечинки на всички бебчовци, които тези дни станаха на 6 мес. Hug
Честити рожденни дни, годишнини, апартаменти и т.н. Peace
Честити зъбчета!
Ние се завърнахме от село, изкарахме учудващо добре и нямахме проблеми този път с Радослав-учудващо нито му се промени режима(от което най-много се притеснявах)нито пък имахме проблеми със съня-спеше си непробудно от 9 вечерта до 8 сутринта! Mr. Green Напазарихме му няколко комплектчета от пазара в Димитровград-за деца и бебешори има много евтини дрешки(комплектчета от блузка с панталонки за 7 лв, гащеризон с блузка за 10 лв), но за възрастните като нас-само боклуци! ooooh! Само на детето пазарувахме, нищо не си взехме за нас.
Ами това е от нас, лека нощ!

# 264
  • Мнения: 1 906
Добър вечер и от нас!
От вчера сме на родна земя  Mr. Green , но още оправям багажа  ooooh!, пък имам и да чета две теми. Евентуално утре ще се включа  Rolling Eyes
Лека нощ  smile3524.

# 265
  • Варна
  • Мнения: 58
Уффф, минаха няколко доста скапани дни. И вчера страшна жега за капак, а днес пък тоя студ  .... Дано не си устроят парти бацилите сега, с тази рязка промяна на времето.

Да ви питам пускат ли вече в Метро с детска количка  newsm78,някъде бях чела,че не пускат,те пък каква е тая политика,много тъпо  Tired
Нас ни пуснаха преди 3 дни.

Добро настроение, аз се чистя паркета ( и не само) с това и с него се родих - няма кофи, цедене и др. щуротии. В Метро ги продават.Можеш да сипеш само вода или да капнеш и препарат (или някое масло, както хитро предложи Нагаина).   


# 266
  • Мнения: 660
Зрасти и от нас... Тати го изпратихме и сега сме си само с бебка, та ми е малко криво...ама пък изгоних баба и дядо и да си ходят, че само ме нервират как говорят на Рая - все едно от сега е малоумна. Twisted Evil

Tony_st и аз имах много мерак за Стийм моп, но прочетох доста негативни мнения, а и най-вече, че не е подходящ за естествени паркети, че много мокри и има опсасност от надуване... та незнам, ти казваш, че нямаш подобни проблеми...а тази стълба с пронто и вода я почистваш ама с какво приспособление, тоест се чудя към какво да се насоча, което хем да е влажно, но да не мокри много пода...

Ми, тя и Вероники ти е отговорила, аз от мопа съм супер доволна, защото после мирише на чисто, а не на препарат и не се налага да проветрявам още веднъж. А и като пролази Рая ми се струва доста по-хигиенично да чистя само с вода и тя да пипа пода, отколкото да си лапа ръцете, докосвали пода и препарат за дърво. Rolling Eyes
Ми има специални подочистачки за дърво - едни мекички и големи. Ние си купихме такава от Бриколаж, но съм виждала и по други магазини.

Честито на Деси за довършеният нов апартамент. Само хубави неща да ви се случват там.  bouquet

Отивам да си полягвам и аз до бебока.

# 267
  • София
  • Мнения: 459
Добър вечер и от нас!
Първо да честитя на всички, станало на половин годинка тези дни, и 5 месеца на "изтърсачето" на Деси  Party   bouquet
Честито и на останалите с поводи!!!

Ние също сме от отбора на местещите се в нов апартамент, та вчера ходихме до ИКЕА в Солун да напазаруваме липсващите ни неща. Много съм доволна от резултата  smile3508. Взехме всичко, което бяхме запланували. Даже много ни хвана яд, защото имаше диван, който щеше да ни свърши страхотна работа, а ние си поръчахме вече от тук и хич не сме доволни от резултата Sad Но... решихме, че звяра като попорасне малко и през това време разруши каквото докопа в къщи, ще го сменим. Та мисля да не го пазя много тоя диван  Twisted Evil
Днес сглобявахме покупките и осъществихме първата семейна вечеря в собственото ни жилище  newsm44, мноого съм доволна, вижда му се края.

kikoikris не пускат, ние като ходихме по-миналата седмица сложихме Алек в столчето за кола и така в количката на Метро Peace
Ние влизаме вече 2 пъти в Метро без проблем с дребния.

И да питам само Алекс ли "суче" от лъжичката. Не знам дали го обясних правилно, но ми се струва, че просто изцоква от лъжичката, това което е в нея.  newsm78 А някои мадами пък от чаша пият  ooooh! Кога ще ги стигнем, не знам  Laughing Hug
Искаш да кажеш, че като му доближиш лъжицата до устата, той си го изсмуква сам, така ли? Ако е така, мисля, че не е проблем, даже според мен така е правилно. А не да му го изсипеш директно от лъжицата в гърлото... Тошко като му сложа върха на лъжицата в устата и той с примляскване си го взима. Ако е нещо по-гадно на вкус (като картофеното пюре  Sick), му го набутвам по-навътре в гърлото, че иначе го плюе.

Ами това е май за сега, лека нощ!  Hug

# 268
  • Мнения: 69
И да питам само Алекс ли "суче" от лъжичката. Не знам дали го обясних правилно, но ми се струва, че просто изцоква от лъжичката, това което е в нея.  newsm78 А някои мадами пък от чаша пият  ooooh! Кога ще ги стигнем, не знам  Laughing Hug
Искаш да кажеш, че като му доближиш лъжицата до устата, той си го изсмуква сам, така ли? Ако е така, мисля, че не е проблем, даже според мен така е правилно. А не да му го изсипеш директно от лъжицата в гърлото... Тошко като му сложа върха на лъжицата в устата и той с примляскване си го взима. Ако е нещо по-гадно на вкус (като картофеното пюре  Sick), му го набутвам по-навътре в гърлото, че иначе го плюе.

аз като му доближа лъжицата и той така засмуква,все едно баба "фирца супата" hahaha

# 269
  • Мнения: 222
Много спите, айде ставайте  smile3534


Честити месечинки на днешните бебоци!!!
Вчера все пак излезнахме на разходка, по-точно излизаха на разходка  Mr. Green Сутринта и след обяд за по 1 час, ама така му бяха измръзнали бузките на Борис.  Whistling  Може би от студеното време се поизмори и след двете разходки спа блаженно( за радост на мама и тате  Mr. Green) по цял час  Party

Ооо, и рожденичка сме имали днес  Hug
Gery Moore Честит Юбилей   bouquet  bouquet  bouquet Много щастие и любов ти желая !!!

Последна редакция: пн, 07 сеп 2009, 08:42 от cvetka-koketka

Общи условия

Активация на акаунт