МAРТенче-диваче за купони плаче!

  • 10 252
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 187
Много сте изписали,щях и да питам нещо но по-късно дано сколасам да седна,че от днес пак съм с двете дечурлига. Crazy

Gery Moore,честит юбилей! Hug
Да си много щастлива и обичана жена и мама!
  bouquet



# 271
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Gery Moore,честит юбилей и от мен.

# 272
  • София
  • Мнения: 800
 Gery Moore, честит рожден ден!!!
 

# 273
  • Мнения: 361
Здравейте,

ЧРД на Гери !!! С пожелания за всичко най- най- най хубаво!!!

Такъв уред за под, който е показала Бухта, има и мойта мама и е супер лесно и удобно за чистене.

Аз съм леко настинала, та добре че е студено да си полежа.

Хайде   bouquet

# 274
  • Мнения: 660
Добро утро.

Gery Moore, Честит ти рожден ден! Много щастие и сбъднати мечти!

jivotinche, Честито ви ново жилище и на вас - все хубави неща да ви се случват там. Ще ти пиша на лични за Икеята.

Ние нощес спахме по-добре. Обяснявам си го с прохладното време, но и Рая се буди по-малко и аз. Дори не иска да суче през нощта повече от 2 пъти, та май съм и малко притеснена. Вчера си отказа месното пюре - яде за 5 ден заешко със зеленчуци, а следобед хапна само 10-тина лъжички пюре от круша, което преди ядеше с огромен кеф. Какво и става - не знам. Rolling Eyes На всичкото отгоре снощи заспа сама и то без да суче?! Не е яла повече от преди, дори по-малко.
То и на мен ми няма угодия - като яде, що яде, като спре да яде, сега защо не яде...та...съм в шок. Shocked

# 275
  • Мнения: 4 428
Добро утро и от нас  Grinning

ГЕРИ, ЧЕСТИТ ЮБИЛЕЙ!!!   bouquet   bouquet   bouquet

И Мира снощи спа много добре, пу-пу. Днес се събудихме преди малко  Whistling През ноща сука само 3 пъти. Но това нейното е и от недояждането  Tired Снощи въобще не се и пробвах да я дохранвам с АМ. Не ми се бори вече. Днес мисля да я пробвам да добавя малко БИО кис.мляко в разтворено АМ. Колкото да промени малко миризмата  Rolling Eyes Четох, че при някои бебета действало, за да приемат АМ. Просто не искам да минаваме на чисто кис.мляко  Rolling Eyes В АМ има много повече хранителни съставки. Да устиска така 4-5мес, докат минем на кухня, пък после каквото ще да става  Rolling Eyes

Аз да се похваля, че вчера малката ме остави за малко и играх гимнастика  Mr. Green  jump Не бях играла от година сигурно и съответно не можах да изкарам цялата тренировна по ДВД-то. И днес краката са ми, като отвинтени, но пък ес чувствам много добре  Grinning

Ели, пази се душа, че май много вируси са тръгнали  Hug Знами с теб няма да се видим днес  Wink
Аз вече съм спретнала зимного чувалче и мисля днес да се поразходим малко. Че вече два дни сме вътре и ще лудна  Sunglasses

Хубав ден  Hug

# 276
  • Мнения: 68
Включвам се набързо,с един въпрос ,после ще се връщам на зад да дочитам .

Въпросът ми е някой ползвал ли е фирма за почистване на мебели (дамаска),килими(съхо пране )и др.Аз издирвам под дърво и камък,ако някой има инфо ,моля нека сподели

Гери честит юбилей  bouquet

# 277
  • Мнения: 361
А мерси Веси, ама мойто си е чисто невнимание. В събота седях на течение и сега ми тече носа. Ама взех ударна доза упсарин и витамин С, така че до довечера ще съм ок.

за отказа от ядене- аз пане съдя по себе си, че като ям нещо често и ми писва, та какво става за децата като даваме 5 дни едно и също. Елия също си отказва пюрето понякога, кашата също.

# 278
  • Варна
  • Мнения: 858
Честит юбилей, Гери   bouquet  Пожелавам ти само радост оттук нататък и по малко тревоги  Hug



Животинче, честит ви нов апартамент и на вас  Hug  само хубави моменти да имате в него  Hug

# 279
  • Мнения: 88
добри утро Simple Smile

10х за зъб4ето Simple Smile 
Elwing да, за рахит тествахме, излезнаха разни стоъноти, педи се рови в у4ебниците да сравнява и каза, 4е няма клиника, но остана притеснена, 4ака да и звънна контролно и ако трябва да ни насо4и и към друго педи... ве4е незнам как ги раз4итат тези резултати, много глупаво е, 4е лабораториите не дават референтни стоъности за деца, какво им пре4и  Thinking ooooh! Crossing Arms

4естити месе4инки! 4РД Гери! много усмивки!!!   bouquet
4естити нови домове! да са винаги светли и топли Simple Smile)

бебо го наяде някаква гад!!! голем пъпки и твърди, ве4е 3ти ден не му минават, но поне няма нови де, не знам какво е, съмнявам се за пая4е  newsm78

а за отказването на храна, аз забелязах, 4е когато е гъсто не го яде и сега като му пробиват зъките много мрънка, а го виждам, 4е е гладен, явно го боли...

от около седмица, 10 дни, стефан запо4на да спи 2 или 3 пъти на ден по 1,5-2 4аса, а не като преди по 30-40 мин преди всяко хранене. Растат ду6и4ките  Party

хайде весел ден!

# 280
  • Мнения: 2 495
Честит юбилей, Гери!!!Да си жива и здрава и много щастлива!Това е най-важното!  bouquet

# 281
  • Мнения: 170
Алоха на всички!

Няколко дни се загубих, че имахме проблеми с нета, после дечко беше супер нервозен, после още проблеми, ама не ми се говори сега за тях..

Да честитя на всички с поводи: нови зъбки, годишнини, рожденни дни, месечинки и т.н.! Да сте живи и здрави и мноого послушни!   bouquet

poli+ : Относно почистването, знам, че "Василка" чистят такива неща. Имах преди време един познат, който работеше там, та знам, че чистеха на Хилтън всички мебели, матраци и какво ли не. Предполагам, че можеш и у вас да си ги викнеш.  newsm78

Аз ще се връщам назад да чета, че стигнах до 15стр. Моя звяр още дреме, дано да поспи, че е някакъв кошмар напоследък. Няма такова мрънкане ви казвам, направо ми бръмва главата още в 10ч сутринта..  #Crazy

# 282
  • София
  • Мнения: 659
 Честити месечинки на родените на днешната дата бебчовци

 Честит юбилей Gery Moore - ако има нещо, което не са ти пожелали досега, то аз ти го желая от душа

Въпросът ми е някой ползвал ли е фирма за почистване на мебели (дамаска),килими(съхо пране )и др.Аз издирвам под дърво и камък,ако някой има инфо ,моля нека сподели
Аз съм ползвала услугите на Блясък и съм много доволна, а и не е скъпо. яколко пъти са ми прали старата холна гарнитура и става като нова. Изтупват и перат и матраци също. За килими не съм се интересувала, защото нямам вкъщи.

 Изчезвам, че детето мрънка
 

# 283
  • Мнения: 18
Честит Рожден Ден , Гери!



# 284
  • Мнения: 267
Гери,честит рожден ден,бъди здрава и много обичана жена !!!

ние се побъркваме в къщи,времето е ужас  #Cussing out,поне да спре да вали  Praynig Praynig Praynig

Честити месечинки на бебоците и на Алекс на Алекс-мама  Hug

Общи условия

Активация на акаунт