Отговори
# 330
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 356
Браво, Маргаретен-Щеттен!

ТУП по рамото! Лекооо, ше паднеш.  Mr. Green

# 331
  • Мнения: 1 045
Пак ще се включа за малко.
Първо да не забравя да поздравя новите попълнения Mira_p и Станекс /ако не се лъжа в името/ с  welcome
После да благодаря за поканата на Милето за рожденият й ден, но за съжаление ми е невъзможно да дойда. Вярвам, че с хората от групата на Шаро ще си изкараш един страхотен и незабравим "ДЕН ДЕН"  Heart Eyes
Мили Ванили, това което си изживяла покрай майка ти е ужасно. Аз също имах една колежка, която знаех, че по това време ще е в Охрид, и въпреки че не ми е толкова близка, се притесних. А при теб, представям си какво ти е било на сърчицето. Дано скоро шока от случилото се отшуми.
Мишанке, търпение му е майката. Мисля, че в най-скоро време твоят Мишо ще кандиса. И после може той даже повече зор от тебе да дава за второ. При мен така стана.
Зази, радвам се, че си почиваш пълноценно.  Hug
Паполино, не се ядосвай на свекито, не си заслужава. Сигурно го е бутнала там където си прибира гребените в нейната къща.
Руми, ама наистина защо ти е предписан този антибиотик при положение, че нямаш никакви проблеми  newsm78 . Виждам, че Милето е писала докато публикувам. Ако искаш помощ за доктор в Пловдив пиши на ЛС. С каквато информация мога да ти помогна, ще го направя.
Дуденце  Hug
Деми, дано при теб нещата се развият като при Ана - две дъщери и после хоп, едно момченце. Пожелавам ти го от сърце.
Danito ако можем с нещо да помогнем, само кажи.
Сигурно пак изпускам някой, ама да ме прощава.
Реге, Лени надявам се скоро да се включите. Има и още много момичета, които не са се появявали скоро на хоризонта. Дано да са добре.
Изпращам виртуални  Hug на всички.

# 332
  • София
  • Мнения: 5 574
Включвам се съвсем на бързо, само да кажа на Руми да отиде в клиниката на д-р Даскалов в Пловдив (за пазарджишки читави гинеколози не съм чувала).

Отивам на родителска среща на първокласника и много се вълнувам!  Embarassed  Grinning  hahaha

Хубава вечер на всички!   bouquet

# 333
  • Мнения: 1 768
Милите ми сладкиши , не смогвам да ви прочета , но довечера си обещавам повечко време за четмо  Laughing Hug
Тези дни са ме налегнали здрави битови проблеми , налага се да сменяме квартирата  Close много съм кисела по този повод , но не си издържам съседите особено тези под нас .Чудо сме направили за тях живеят с майка си която е само на легло и я гледат двете и дъщети. Качиха се онзи ден да ми вдигат скандали , че от банята ни им течало , а в хола паркета скърцал и те не можели да спят и ей такива. Два дни след това имах тежко главоболие и една безсънна нощ изкарах от нерви. Сега търсим жилище , а аз съм си докарала чудесни контракции.За моя радост вчера видяхме бебчо и при него всичко си е ОК .Няма даун и разни подобни , днес дадох и кръв за БХС.Растем бързо с още два дни бърза детето , а според док на 70% ще е девойка  Laughing Гушкам ви и се полагам пак в кревата  Hug

# 334
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 356
Браво бе! Голяма активност!  Peace Ние цяло кино изгледахме и вечеряхме, а то само Маринексчето писала междувременно.

Маринексче, на твоите съседи ма.....     фа.....   Донкеле! Как ще си трошиш нервите за тях!  #Cussing out Няма да позволяваш такива неща да ти докарват нерви и контракции. Ти и бебето сте най-важни. Можеш ли да ги игнорираш или местенето е наистина наложително?

# 335
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Еее, тия квартири бре  #Cussing out Дани и Маринекс , дано бързо  успеете да си намерите, и то най-хубавата Heart Eyes Само по-спокойно, че с нерви нищо не става Heart Eyes
Руми, какъв антибиотик ooooh! Сменяй, сменяй незабавно #Cussing out виж там мацките са писали, имат предложения...спри се на някой, и смело напред.  Hug
Рослеме, добре сме, вече ни размина Heart Eyes Сега съм на друга вълна...хотели и билети за мача Манчестер/Евертън  Crazy

 
Мили, ти стига ни го рекламира тоя слънчев Манчестер, че току виж сме ти се изтърсили всички на място. Питър ще се види в чудо, ще се покрие, а като си тръгнем ще ти спре нета. Така че тихичко, спокойничко, без много рекламни послания.  Mr. Green

Куче с кокал, седнала да плаши  Mr. Green И какъв ти слънчев бре, три дни слънце сме видели, и завидехте  Mr. Green От три месеца само дъжд Wear Umbrella Рейн, рейн...теръбъл....хорабъл  Wear Umbrella  umbrellaна мухъл замирисах Mr. Green

# 336
  • Мнения: 305
Маринексчеееее, абе я да не им обръщаш внимание на тия фукли.....Как може да се изнервяш сега и да тревожиш бебчо заради 2 кокошки.......Как го виждаш сега местенето заради тях? Ти не трябва въобще да се преуморяваш.......как ще събираш цяла къща.....я, помислете пак...поне да мине още време и с чужда помощ, ама......Само положително мислене за девойката и поспиване........хайде де....скързал им паркета........има запушалки за уши и успокоителни лекарства!

Уауууууу Милли.....как съм се изказала неподготвена за футбора.....Срам!!!  tooth smile3555 Какво да правя......нищо не разбирам, а и не ме интересува........по принуда понякога гледам.......

Мира welcome

Отивам да извъртя едни спагети  cookс нещо и ще погледна по-късно......Хубава вечер!!!

# 337
  • Мнения: 4 358
Ей Маринекс аз се чудех какво, пък то квартира.Милата тя.Мноооого неприятно.Лоши съседи могат да ти състарят живота.
Ама така както описваш тия не са опасни а мрънкащи и безкрайно досадни.Не може ли мъж ти да пратиш да иде да види къде кво им тече.
Пък паркета #Cussing out да си гледат работата.
Ти си знаеш най добре.Ако ти е нервно там местенето може и да стане ама то знае ли се на какво пак ще попаднеш.Тука е пълно с луд народ ooooh!
Дани ех Дани и ти същата работа.Пре тебе обаче ще кажа, че ти стискам палци  Praynig Praynig Praynig да намерите най подходящото място, че като дойдеш на тая на Маринекс да ти е спокойно Hug
На пукащите фоликули Peace Peace Peace
Закуската не я коментирам, че Sick Sick Sick
Ей не можах да ида на концерта на Мейси Грей на 9 Rolling Eyes.
Така ми се ходешееееее хора.Ето сега дават реклама с нейния глас  Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesАма нищо бебето е по важно.На Маргаритка евала.Малгаритке аз за такова хойкане и ум не ми идва.Все така да си до края Hug
Мира добре дошла Hug

# 338
  • Мнения: 359
Еххх... няма ви народе.... благодаря ви че ме отразихте, наистина не смятам да го вземам антибиотика. И вероятно ще сменя лекарката, макар че е за втори път- миналия месец бях при един, който ми каза че ако не станело сега, щял да ми направи една лапароскопийка да ми видел дали са проходими тръбите. И всичко това без никакви изследвания, освен едни хормони. Без изобщо да проследи пука ли се фоликула... Та го смених с тази  ooooh! . Баси тъпата провинция.... яд ме е да му се не види  #Cussing out  Сега като чета , за да отида при Даскалов- във Пловдив например, трябва да е другия месец за да е в началото на цикъла и да се пуснат всички изследвания. От друга страна сме малко в затруднение финансово.... Tired И от работа трудно ще стане да отсъствам толкова често, за да пътувам до Пловдив..., (ама да речем че това успея да го уредя...) Баси омагьосания кръг....  Close

# 339
  • Мнения: 4 358
Ох Румикс като те чета Cry.Онзи ден си мислех колко хора има в Щереф дето не са от София.Горките хора.Наистина положението в провинцията е  ooooh!.Не, че няма добри лекари....но имаш ли по сериозен проблем...не знам.
Аз само съм чувала за клиника Селена в Пловдив и д-р Ставрев.От тук четох за тях.Нищо не знам повече.Може да потърсиш информация.
Тука ти е трудно да дойдеш нали... newsm78

# 340
  • Мнения: 359
Тука ти е трудно да дойдеш нали... newsm78

Трудно ми е, цял ден ще се утрепва и като са начесто незнам, как ще стане да отсъствам от работа... а и финансово казах... че то не е само прегледа ми и бензина си е 2 лв  Close Пък и незнам... ще поговорим с мъжа ми, като си дойде от командировка... незнам от де да я захващаме... пари ли първо да се спестяват... кредити ли да се взимат... или да зарежем всичко и каквото ще да става... незнам... скапах се днес... много ми е тъпо и смотано  Tired Tired Tired
Хайде, лека нощ от мен  newsm46 smile3524

# 341
  • Мнения: 1 586
rumix-че  spoko Няма да е леко, каквото и решение да вземете  Confused Тези прегледи за съжаление струват доста пари... По-добре малко поспрете. Да се съвземете и обмислите ходовете си. Във всеки случай утрото е по-мъдро от вечерта  Hug Утре ще ти е малко по-светличко и половинката като се прибере и обсъдите всичко на спокойничко, мисля, че нещата няма да са толкова стресиращи  Hug

Мира  Hug и аз да кажа добре дошла  Hug Вероятно вече подозираш, но... тук е уютничко и пилетата са много чудодейни  Heart Eyes Винаги намират начин да вдъхнат вяра и да ти лепнат една усмивка на мутричката  Hug

Аз лично не обичам смяната на къщи  Confused Загнездя ли се някъде трудно можеш да ме поместиш. Консервативен съм в някой отношения и макар че лесно понасям промените, гледам да ги избягвам. Мъчна работа - Дани, Маринекс  Hug дано поне е за добро  Hug

# 342
  • Мнения: 379
Добро утро!!! Благодаря на всички за подкрепата...ще се справим , но как хем на работа ,хем да се местим (другата събота и неделя)  къде обаче и аз още не знам...Маринексче,  Hug Hug Hug късмет и на вас и дано е за добро..... Praynig Praynig Praynig
Мира , добре дошла при нас  Hug Подкрепа , разбиране и обич ще намериш тук.Момичетата и Квазко са прекрасни.Успех и дано скоро поемеш към отчетните.
Румиксче, за жалост финансите са важен фактор ... с подкрепата на момчето ти ще вземете и вие най- доброто решение за момента. Hug
Бъни , имам усещането ,че  в   провинцията като цяло всичко по трудно се движи , но какво да се прави бутаме я  лека полека. Hug
Прасковче, знам чувството съпътстващо първата родителска среща...а първият учебен ден леле леле...Аз се бях накиприла с най- хубавата си рокля (дълга) и най- високите токчета и от мерак да го снимам не си гледах в краката ...спънах се и се отъркалях на стълбите... WinkСега първокурсник ще изпращам ей!
Я едно кафенце за разсънване


Лек ден и дано всеки намери решение на проблемите си още днес  Praynig Praynig Praynig

# 343
  • Мнения: 419
Добро утро, милички! Hug
Дани, съжалявам, мила, мисли от добрата страна! Ще си намерите нова, по-хубава квартира и може да е на късмет за бебето! Praynig Страхотно кафе си направила, леле леее какъв каймак има само! Crazy
Маринекс, и вие ще се справите! Peace
Добре дошла, Мира, късмет в нашата тема!
Руми, радвам се, че резултатите от прегледа са ти добри! Няма лични наблюдения от Селена и клиниката на д-р Даскалов, но отзивите около мен са твърдо против Селена и за д-р Даскалов. Евентуално другия месец и аз ще се насоча натам. Whistling
Деми, дано при теб нещата се развият като при Ана - две дъщери и после хоп, едно момченце. Пожелавам ти го от сърце.
Рослемче, от твоята уста/пръсти/ в Божиите уши!   bouquet
Йоси, благодаря ти за идеята за спагетите! Heart Eyes Тази вечер племенника ми ще спи у нас и е доста капризен, та се чудех какво да готвя. newsm78 Спагетите ги обичат всички деца, а и каката може да ги прави, така че си реших проблема.
Квази, аре ся, не обичал смяните на къщите, на кой ги разправяш, Naughty ти ни пусна мухата за китна къщичка, аз помня, та съм се и размечтала по темата. Flutter
Прекрасен петък на всички! Heart Eyes

# 344
  • Мнения: 1 586
Добро утро  Hug Heart Eyes Hug Петък е  newsm62 newsm62 newsm62

Данюхина  Hug ще ме умориш  hahaha Отъркаля се, казваш, като мечка на панаир  hahaha Там, както се полага, с всички цветя в ръцете и пред възторжените погледи на малките сополанковци  Heart Eyes Ох, то хич не е било смешно, ама аз нали съм телец  Blush и като си представя гледката, и не мога да се въздържа Blush Нищо - важното е било, че децата са разбрали, че и на училище може да бъде забавно  Mr. Green

Хайде, ставайтееееееее Mr. Green Няма с кого едно кафе да изпие човек и да сподели радостта от петъчния трудов ентусиазъм  Crazy

И вижте там някой да се подготви и в подходящия момент да ни представи проекта за нова тема. Fior-чето ли ще е, Маргаритхен ли или някой друг, който има усещането, че ръката му днес е особено лека  Hug Heart Eyes Hug

Lennyh Heart Eyes хубаво писа два реда, но на мен май пак ми домъчня Blush А за Регенцето Heart Eyes да не говорим  Blush

Demi Hug аз бях  Hug В понеделник може и да има окончателно новина за съобщаване, но до тогава - да не дърпаме дявола за опашката  Praynig

ifче-пифче Heart Eyes видях те, видях те Grinning Как сте пиле? Усмихни ни се Hug

Последна редакция: пт, 11 сеп 2009, 09:33 от Quasimodo.

Общи условия

Активация на акаунт