Отговори
# 345
  • Мнения: 2 994
Много благодаря на всички за топлото посрещане!
Хайде, ставайтееееееее Mr. Green Няма с кого едно кафе да изпие човек и да сподели радостта от петъчния трудов ентусиазъм  Crazy
От мен по едно кафенце, надявам се за всеки според вкуса:


За съжаление тъкмо сега прочетох, че във Фонда за инвитро вече са прехвърлили 4 000 брой молби, като до момента са одобрени около 1500 и май тази година няма да успеят да разгледат дори всички попадени. Пък аз си мислех тепърва да тичам да събирам документи, но май няма смисъл. Ако съм забравила да спомена, първото ни дете е след ин витро и макар от медицинска гледна точка да не е изключено нормално забременяване, силно се съмнявам да успеем без АРТ.

# 346
  • Мнения: 1 586
Пу за мен чистото кафе  Mr. Green Малко късичко ми се види, но... ще се наредя пак на опашката  Blush
Мира  Hug ти вземи ги събери тези пусти документи и ги подай, пък не се знае  Heart Eyes Човек няма шанс за успех само, когато не го търси. Ако не тази година, ей къде е 2010  Hug Хич не се и замисляй - бягай и събирай документи, а после заедно ще си гризем ноктите "Тази година ли ще ви одобрят или следващата"

# 347
  • Мнения: 1 045
Добрютро на всички!
Mira_p страхотни кафенца си предложила - кой каквото си избере, избора е голям.
Руми писах ти на ЛС.
Квази значи за понеделник да стискаме палците. Имаш ги.
Прасковка, браво на вас с гези голфаджийства. Къде ще играете голф през празниците? Значи ние все се разминаваме. Може пък другият път вече да се засечем. Ние си направихме вече резервацията за Гръцко и живот и здраве на 19-ти   car003 Това между другото е подаръкът ни за годишнината от сватбата, която празнувахме май месец. Все отлагахме, отлагахме, но решихме, че е крайно време да го направим, защото все пак юбилея си ни е тази година.
Иначе при мен нищо ново. Ще видим как сме преборили фоликулите. Тези дни ще си пускам и имунологичните изследвания, но разбрах че ставали бавно. Тамън като се приберем да са готови.
Фиорка намаля ли работата вече? Как е бебчо? Чакаме и другите кандидат-мами да се отчетат.
Йоси пусни някоя рецепта на ЛС как приготвяш октопод, че моят мъж се готви да ми лови октоподи - казали му че ги имало много.
Лек петъчен ден на всички  Hug

Последна редакция: пт, 11 сеп 2009, 11:14 от roslem

# 348
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
Здравейте, любимчета!

Днес усмивката ми не е много истинска за съжаление. Мислех да си трая и да не развалям слънчевия образ, който съм си създала, но си викам: аре малко да се посипя и аз с пепел по главата за разнообразие.
Та така,  Tired Tired Tired, още една овулацийка ще мине и отмине, а аз ще й помахам  welcome ей така отстрани като на президентски парад, дето зрителите ги държат зад огражденията и не могат и на сантиметър да припарят. Бях си решила миналия месец да не се ядосвам и да оставя нещата на самотек, че иначе само се нервирам, но не успях. И този месец ще идат 60 лв. за фоликулометрии и консултации, по-добре дет се вика на Румито да ги дам паричките , повече работа ще й свършат. И така, животът си продължава, всичко  е наред, ехеее, още колко овулации ще има, пей сърце. Няма да се притесняваме и зор да си даваме. Даже се двоумя, дали от следващия месец яйцеметрийките да не спра! Щото няма никаво съществено значение това безсмислено упражнение! Хайде сега спирам със себе си да се гъбаркам. Може пък да си сменя ника на нещо по-грозно и облъскващо, та повече да ми отива. Така е то!  Mr. Green

Давайте по едно кафе да пием поне и това е!
Поне съм добър клакьор в темата, ще ви изпратя всички по живо по здраво оттук!

Обичам ви!

# 349
  • Мнения: 359
Та така,  Tired Tired Tired, още една овулацийка ще мине и отмине, а аз ще й помахам  welcome ей така отстрани като на президентски парад,

Милееее , и ние те обичаме пиле, ама защо така бе? Аз ли нещо не съм схватлива?  newsm78  Какво имаш предвид, че ще мине и замине овулацийката? В смисъл, че не я оползотворявате със  luvbed , или има някакъв проблем? Я хубаво да си го споделиш, че така само ме притесни  Sad

# 350
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
В смисъл, че не я оползотворявате със  luvbed 

# 351
  • Мнения: 359
В смисъл, че не я оползотворявате със  luvbed  

Ееее... ама и днес е ден дееее, я по-ведро  Naughty  Никакви такиви увесени нослета да не виждам!!! Замисляй план за прелъстяване за довечера, ако трябва тука ще помагаме с идейки  Mr. Green Хайде банда- давайте предложения, да ви видим сега въображението  Mr. Green
Хайдеееее Милееее, да видя усмивка на мутричката  Hug

# 352
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
Замисляй план за прелъстяване

Румчеее, какво повече, бе мило! Знаеш за вчерашното пиле, стана супер вкусно. От вчера съм и горд притежател на една сатенена спалноа туника с халат за цели 72 лв.!!!!!!! мога да го подаря на който има нужда, един път носено не се брои.

Спирам дотук, че станах за резил и направо ме е срам. Хората с какви проблеми се борят, аз съм седнала да се оплаквам. Повече няма да ме чуете.

# 353
  • Мнения: 359
[ Повече няма да ме чуете.

Aaaaa, такива да ги нямаме, тука си има устав и той трябва да се спазва!  Naughty Ще те чуваме, а ти трябва и с пълно гърло да викаш за да излезе по-лесно онази бучица дето се е загнездила на гърленцето и те тормози   #2gunfire
Хм.... спална туника.... супер.... ще ми стане - кажи речи сме един калибър с тебе Mr. Green , ама ще ти я поискам, като му дойде времето за мене, сега си е твойто време и ще си я оползотворяваш по предназначение  Naughty Я виж там нещо ... научи някоя техника за масаж.... може уморено да е момчето, да го поотпуснеш, а и друго - никакво стоене на компа до късно- бухаш Адка да спинка и бух и вие след нея  Simple Smile ... ей такиви ми тактики, бе ще измислим ние.... до довечера има ехеееееее ...сума ти време  Heart Eyes Hug

# 354
  • Мнения: 355
Здравейте мили мои!
Миленце, ти си ми най-прясна, затова започвам с теб - няма да се даваш мило. Всеки човек е единствен и няма втори такъв като него. Видях те и мога да кажа, че си един слънчев и ведър човек, пълен със светлина и положителна енергия   bouquet! Има ги моментите с потъналите гемии - и аз ги изживявам, но я си представи, че след два месеца или след шест месеца вече си бременна и очакваш своето детенце, тогава сегашните ти тревоги ще изглеждат направо безпочвени. Може би твоето бебенце чака неговия си момент да се появи, а сега се събира положителната енергия за събитието. При мен така се е случвало - няма и няма, скука и скука и после нещата се редят едно след друго, естествено като зърната в броеница. И накрая, нали знаеш защо живее циганина - ами да види какво ще стане УТРЕ! Много гушки от мен   bouquet!
Момичета, колегата ми, който чака бебе наскоро се премести. След около две седмици активно търсене, намери хубава квартира и сега е много доволен - новото място е по-хубаво, по-близо е, а освен това се появи и новата му надежда - бебето. Спомням си моята квартира с Мишо - беше най-хубавото и романтично място на света и сега когато минаваме оттам и двамата се размечтаваме. Така, че понякога местенето е за хубаво. Пожелавам ви много късмет!
Румикс, не го мисли - нещата накрая винаги се подреждат  Hug. Когато с твоя човек измислите план за действие и Господ ще е с вас! Сигурна съм, че има ли желание се намира и начин. Когато имате целта пред себе си ще намерите стъпките една по една   bouquet.
Хубав петъчен ден на всички  

# 355
  • Мнения: 1 586
Милето Яко те клъвнаха Карастанчовите, а?
Не ми обяснявай  Stop Знам, че е трудно и едва ли не невъзможно Crossing Arms

Ами смени си името на NoWay, Kicked или там нещо също толкова жизнеутвърждаващо... К'во чакаш?!?
Ясно е, че си станала с гъзО нагоре и кой знае какви "благинки" ти е струпал живота от сутринта...

Виж сега  Shocked Ние ще те прегърнем с всичка сила  spoko spoko spoko за малко кураж, но от там нататък ти ще решаваш за какво да го ползваш. Аз предлагам този път с негова помощ да генерираме малко Налудничъв Оптимизъм и Вяра. Те не са от най-дълготрайните неща, но номера е да те "закърпим" до момента, в който успееш да се вземеш в ръце и спреш да точиш сополи.

Не схващаш ли, че никога няма да излезеш от този път, по който си поела? Представи си го само за момент и ще разбереш, колко е абсурдна идеята да се предадеш  Crazy

Хей, любимче няма да те оставим да стоиш на този камък до пътя, докато ти се срастне задника с него, без да усетиш  Naughty Не за друго - просто ще ме е супер яд да те гледам  Hug

# 356
  • Мнения: 1 622
Добрютро на всички крушки!

Мили мои, прегръщам ви всички -
и бодрите, и отчаяните,
и веселите, и омърлушените,
и усмихнатите, и ядосаните,
и вярващите, и обезверените,
и апатичните, и устремените...  Hug  Hug  Hug

Аз само да кажа, че в нашата тема само ПОСРЕЩАМЕ постоянно прииждащите нови попълнения  Grinning, но НИКОГА НЕ ИЗПРАЩАМЕ никого! Защото нашето приятелство и нашата подкрепа не се заключват до момента, в който нечий наследник се роди. Тук сме винаги всички, за да се подкрепяме един друг.

http://vbox7.com/play:9f00db89

Оставаме, оставаме и нищо, че е есен.
Oставаме, оставаме и нищо, че брегът е пуст.

Оставаме, оставаме понякога така,
пред погледа на залеза изпращаме деня.
Отива си и лятото, пристъпва есента,
отива си понякога и някоя мечта.

Един, един самотен плаж,
един скелет на лодка
и вече не е златен този пясък,
и вече не е слънчев този бряг.

Не, не, не почва листопада,
не, не, не, не, не идва есента!

А ние си оставаме, оставаме така
пред погледа на залеза изпращаме деня
и тръгваме на някъде - навярно към дома,
обрулени от вятъра вървим покрай брега.

Оставаме, оставаме и нищо, че е есен,
oставаме, оставаме понякога така,
оставяме, оставяме усмивка и тъга.

Хайде сега: Един за всички, всички за един!  Hug
И още един музикален поздрав, ще ме извините, ама този е специално за Милето:

http://www.youtube.com/watch?v=icX7-fmCnlU

Последна редакция: пт, 11 сеп 2009, 11:21 от Margaritka

# 357
  • Мнения: 1 586
Милено ма  Crossing Arms Веднага да се явиш и засрамено да се извиниш задето зацапа положението  Crossing Arms
Моля те  Praynig
В противен случай ПингвинЪТ (винаги се пише с главно "ЪТ") ще продължи до безкрай тия постове, от които на човек му се прищява да се размаже от всякакави положителни енергии и да стане част от всемирната пингвинска любов Hug

Милетоооо...  newsm51 няма да се кОсиш  Naughty  Тя моята мома, ако трябваше всеки път да си слага въжето заради моето моментно безхаберие отдавна щеше да е обявена за св. Пиле покровител на производителите на въжета  Crazy

# 358
  • Мнения: 1 622
В противен случай ПингвинЪТ (винаги се пише с главно "ЪТ") ще продължи до безкрай тия постове, от които на човек му се прищява да се размаже от всякакави положителни енергии и да стане част от всемирната пингвинска любов Hug

Абсолютно!  newsm10

Яхууууууу!  newsm68 newsm44  bigdance2 smile3535 newsm57  261uu newsm35 ukliam1 moresmile dancing

# 359
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Миленце-пиленце  Hug Нема да ми се омърлушваш така Hug Онзи ден си купиш едни гащички...ама много сладки, и снощи се фръцкам Crazy "Хубави са, нали...?" Питър ме погледна изпод вежди  Thinking - "Без тях по-добре..." hahaha Малееее, и за какво ги купих  ooooh! Да не се окаже и при теб, че напразно си си дала парите за секси нощничка Mr. Green То било толкова просто, ама на  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт