Отговори
# 360
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
Ама сте скици бееее! Нема такива като вас, ейййй!  Heart Eyes

Добре съм, насосих пейзажа тука в темата, обърсах сополите с левия ръкав и продължавам напред. След кратки размисли реших, че ще си я нося нощницата, па и аз съм човек, що требе за некой друг само да я нося. Ще си се кефя и ще съм си хубава, па  който иска да се възползва от гледката - добре е дошъл.  Blush

Хайде казвайте сега 19 часа харесва ли ви като час? Аз ще съм си у дома след 18 часа. Така че който иска да дойде по-рано - добре е дошъл, таман ще се включи в готвенето. Който трябва да закъснее - пак е добре дошъл.

# 361
  • Мнения: 1 586
Хи-хи... аз винаги така казвам  Crazy Кой знае, моята мома как го приема Thinking Ама гледам, когато се опре до сериозни дела все без тях ми се явява  hahaha

... реших, че ще си я нося нощницата, па и аз съм човек...
'ми така ами  Crossing Arms Ако не друго поне няма да настинеш  hahaha

... Ще си се кефя и ще съм си хубава, па  който иска да се възползва от гледката - добре е дошълBlush ...
Загрубя играта, а?  newsm66 Да не си мъж в този коварен свят  Confused Нямат край грубите, женски номерца  Crazy Ние поне си правим простотиите ей така най-невинно от несъобразителност, отплеснатост или престараване  Blush

# 362
  • Мнения: 2 556
Ей, тук е супер настроение както винаги  Grinning

Така си е, дрехите не са от особена важност  Crazy Поне по мои наблюдения. Без тях определено е по-добре в описаните ситуации  Mr. Green

# 363
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
'ми така ами  Crossing Arms Ако не друго поне няма да настинеш  hahaha

К'ва настинка бе, Квази! Тя нощницата тъъънка, сатенена с гол гръб до ........  Mr. Green

Тессче, настроението е на мах!  Whistling Laughing

# 364
  • Мнения: 2 556
Да, така си е  Grinning

# 365
  • Мнения: 1 622
К'ва настинка бе, Квази! Тя нощницата тъъънка, сатенена с гол гръб до ........  Mr. Green

Значи нощницата е именно с гърбиеMr. Green
А пък преди няколко дни като ви казах тази дума, вие се скъсахте от смях...!  hahaha Ей го на, че има такъв модел!  Joy

# 366
  • Мнения: 2 556
Те по филмите тези нощници обикновено ги разкъсват  Sunglasses

# 367
  • Мнения: 1 622
Те по филмите тези нощници обикновено ги разкъсват  Sunglasses

АААААААААХАХАХАААААААААААААААААААААААААААААААААА!  Joy  Joy  Joy
ОООООООООООООХОХОХООООООООООООООООООООО!  Joy  Joy  Joy

НЕ МОГА ПОВЕЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!  rotfImbo

# 368
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
 hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy

# 369
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
Сега обява ли да пускам да стана за резил:

Търся някой да ми разкъса новата, скъпа нощница!  Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha


P.S. Май все пак добре стана, че зачекнахме такива теми. Я вижте, всички се наредихте на дзеркалото, друг път по сами си седим в темата.

Mileto, Tess, milasara, Margaritka, Pippi_M, milly vanilly (+ 1 Скрит/и) и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

# 370
  • Мнения: 2 556
Ми как, те тези теми са най-важните  Grinning Няма смисъл да взимаме скъпи нощници, сами разбирате че ще си заминат веднага, така че - само за еднократна употреба  и от магазините за левче  Mr. Green Мъжете няма да забележат разликата така или иначе.

# 371
  • Мнения: 1 045
Айде един поздрав от мен

# 372
  • Мнения: 1 622
Лелеееееееее, Рослемчееееееее,

толкова МНОГО сексапил на едно място не бях виждала отдавна!  rotfImbo

# 373
  • Мнения: 1 045
Лелеееееееее, Рослемчееееееее,

толкова МНОГО сексапил на едно място не бях виждала отдавна!  rotfImbo

Нали  Joy  Joy  Joy Виж Ората как съблазняват

# 374
  • Мнения: 305
Хаааааааа, хааааааа Joy rotfImbo rotfImbo rotfImbo Ще ме съсипете,бе милички.......Те тия прозрачните секси дрешки са по-примамливи...........пък после нЕма вече значение, разбира се......Ама това със скъсването по филмите обаче ме съсипа.......Ооооооооооххххххх не успях да кажа едно здравейте!!! rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Общи условия

Активация на акаунт