Отговори
  • Мнения: 1 586
Мили приятели, добре дошли в новата ни 24-a  тема!

Никога не спирайте да вярвате и да следвате мечтите си и по-рано или по-късно ще ги постигнете!



Аплодисменти за първите ни  бебчета:

мама Lennyh си има бебе ВЛАДИ-роди се на 24.07.2009г- 3400гр и 52 см-София
мама Ифче има бебе Габриела-роди се на 26.07.2009г-2950 гр- ДоВарна Mr. Green

Да растат здрави и щастливи и да радват мама и тате!!!



Очакваме още бебчета на :


мама Vanhorne ๏̯͡๏)
мама Fior
мама papolino
мама Илче
мама Бъни
мама Маргаритка








Старите теми:

Тема 1 Тема 2 Тема 3 Тема 4 Тема 5 тема 6 Тема 7 тема 8 Тема 9 Тема 10 Тема 11 Тема 12 Тема 13 Тема 14 Тема 15 Тема 16 Тема 17 Тема 18 Тема 19 Тема 20 Тема 21 Тема 22 Тема 23


И четирилистни детелини за късмет!!!

# 1
  • Мнения: 359
Пу - първа
Ииии Квази, благодаря за нова темичка.. и дано да ни е на късмет,че скоро бомба не е имало- време е!
Каритас, ммм хубаво кафе, ама къде е закуската бееее, гладнааааа съмммм  ... такъв ПМС глад ме е налегнал  #Crazy
Лора, по-добре звучиш- само така момиче!  Hug

Ееех... Маргито е в Пловдив, ама аз съм толкова отрупана с работа, че никакъв шанс няма да се измъкна  и да отскоча до там  #Cussing out

На всички весел и усмихнат ден   bouquet

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 08:29 от rumix

# 2
  • Мнения: 136
Добро утро!

А да видим мога ли този път да съм първа  Mr. Green в темата!

Каритас така ми стана мило като видях клавиатурата с български букви и кафето! Хиляди благодарности!

Квази мерси за темата мноооого да е успешна и най-вече за теб! Heart Eyes

Не стана май е здраве да е - Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор.

# 3
  • Мнения: 419
Добро утро в новата тема!  Hug
Квази, петльо наш! Огромно благодаря за старанието!  Heart Eyes
Нека ти е на късмет! Нека НИ е на късмет!  Praynig
Руми, пу трета!  Laughing
/позна за х-л Олимп, муцунке! ...ама така е като ти е в региона  Wink/

# 4
  • Мнения: 1 586
Ама хич не вдявам, какво толкова се боричкате, че и най-невъзпитано ми плюете из новата тема  Crossing Arms "Пу първа, пу втора"  Crazy То е очевидно, че по-първи от мен не може да има, така че нареждайте се тук да ви видя очите на всички и с усмивки да ръсите хубави новини, че сме зажаднели всички, види се  Hug Heart Eyes Hug
Нещо умреличко сте го давали вчера гледам, но това не трябва да се повтаря  Naughty Казах "Всички тук да ви видя" и изпълнени с надежда  Hug Mr. Green Hug

# 5
  • Мнения: 359
/позна за х-л Олимп, муцунке! ...ама така е като ти е в региона  Wink/


Аз да ти кажа, в тия басейнчета обичам през зимата- навън вали сняг - боровете отрупани, вятъра вие... а  Руми си напича г-зето в сауната, поти се в парната баня и се плацика в топличък басейн .....ехххх... ( Макар, че в Олимп- Велинград тая зима бях малко разочарована- температурата на водата от 31 градуса ми се стори недостатъчна , направо си ми беше студено )

Еееехх Квази, братко, махни ама и аз вчера бях от неактивните ( само четох) ...ама нещо не ми иде реч... едно ми тъжно такова.... дали от времето, дали щото влезе септември, дали щото и тоя месец не е нашия.....

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 09:37 от rumix

# 6
  • Мнения: 1 586
Я па "това" Heart Eyes  Crazy тъжно му било  Crazy Ей го на наближава зимата и ще... момент да цитирам дословно, че изтънчения ми език не позволява такива изрази... "напичаш г-зето в сауната"  Shocked и като нищо може и две г-зета да напичаш  Mr. Green Praynig Praynig Praynig

# 7
  • Мнения: 1 045
Квази, благодаря за новата темичка. Дано тази да ни донесе късмет, че предната нещо пропусна да ни донесе  Misc Bomb.  А така е хубаво да има приятни взривоопасни новини.
Пипи стискам ти палци за днес.  fingerscrossed
Ванхорн  Hug  Hug  Hug
Руми, за кой хотел Олимп от региона говорите   newsm78
Прасковке и мен се опитаха да ме зарибят с тази ферма във Фейсбук, но аз не се поддадох. Нямам грам време за игри. Аз едвам вас смогвам да изчета, та камо ли игри. Оставила съм тази територия за моя син.
Ние още не сме започнали стягането за новата учебна година. Трябва да започне училище, за да му кажат какви учебници ще трябват, защото учим от учебници за два класа.
Иначе за празниците сме се наканили към Гръцко да наминем, ама да видим дали ще стане.
Лек и усмихнат ден на всички.  Hug
Я да видим дали ще успея поне да се запиша на първа странична. Успяяяяях   Laughing

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 09:16 от roslem

# 8
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
Ей ме на, до гъзето на Руми!

Как сте всички?

Квазифръцко, фииилен данк за "труда" да ни спретнеш нова тема! Ша та цИлуна по челцето! (то се е видяло, че обичам да цилувам)

Бегам да видя какви задачки имам за деня и пак съм ваша!

Оставям тука две очи да ви гледат контролно какви ги вършите!  Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 189
  Пу, пу и аз на първия ред. kyllmg
Добро утро! newsm47

# 10
  • Мнения: 305
Пу-пу-пу и аз да се включа.....Квази благодаря за усилието да ни съставиш нова тетрадка за споменик!
Отивам на шопинг, ще пиша по-късно какво съм забърсала по магазинките.
Хубав ден!!!

# 11
  • Мнения: 1 485
Аха,ето ви къде сте били smile3508-в новата тема Mr. Green
Добро утро! Grinning
Чаках аз Маргаритка да пусне темата,но този път Квази се излъга!
Хайде да е на късмет!!! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover



Заповядайте!!!

# 12
  • Мнения: 94
Хайде да се запиша и аз в новия лексикон(едно време и такива неща имаше Wink)
Да е на късмет за всички!!! newsm10Че нали ще гърмим дружно Hug
Квази, благодаря за новата тема и оформлението newsm51 ,както визуално, тъй и музикално newsm19си се справил отлично. smile3501Пък като настояваш,че си пръв, ще очакваме и първата бомба откъм вас да се чуе Laughing
Аз следобяд се мятам на БДЖ-то и към морската столица(леле как мразя влаковеее,сърцето ми е свито Blush)
Рослемче, утре ги стискай палчетата,днес е още рано,ще изтръпнат в най-важния момент Hug
Руми,Деми, разбирате ги вие спа-глезотийките smile3521
Йоси, ползотворен шопинг ти желая Grinning
Ванхорне, късмет и  fingerscrossed за татенцето Praynig
Каритас,Фиорчеблагодаря за кафенцето! Heart Eyes
Лорче, попътен вятър ти желая, където и да решиш! Hug
Миленце, респектират тези очички #Crazy
Приятен ден на всички  love001Хайде,до петък Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 5 569
Записвам се и аз в новата темичка:)  Hug

Квази, благодаря за темата!   bouquet    Прекрасно е, че си я пуснал, след като ви дадоха вече зелена светлина. Споделяме светлината с вас с Пилето.  Grinning

Рослемче, ние също се замисляме в гръцка посока... Може пък и да вземем да се засечем.  Simple Smile

Марпен, учениците ги стегнахме, остава и те да се стегнат...  hahaha Joy hahaha Още в началото на август я свършихме тая работа, щото миналата година не ми хареса липсата на разнообразие през септември... Но кой знае, тази година може и да е по-различно положението.

Мили, във фейсбук си намерих една част от съучениците, които живеят в чужбина и не ги бях виждала и чувала от години. Разглеждам им снимките, пишем си, играя във фермата, такива неща...

Лорче, дано запазиш този ведър поглед върху нещата.

Пипи, приятно пътуване!  Hug

Иначе да ви кажа... Дани ще слага очила... Водих ги и двамата и на очен лекар, с разширяване на зениците и т.н. , пълна програма преди започване на училище и баткото е с диоптри... Сега избора на рамки и стъкла ни е на дневен ред. Мисля да отидем във Фокс, но ако някоя от вас има по-добра идея, моля да споделите...  Hug


Хубав ден на всички!   bouquet

# 14
  • Лондон
  • Мнения: 449
Добро утро от мен! Изпуснах края на темата, но по-добре късно...
Налегнал ме е синдромът "на работа след отпуска", направо на моменти съжалих, че съм ходила някъде, същевременно ми се искаше да си пусна нови 20-тина дни Sunglasses

Прочетох всичко и да си кажа по темите...

Ванхорн, Фиор, аз не съм от тези дето галят по главата и успокояват, но искам да ви кажа сега, че не трябва да се поддавате на страховете, всичко ще бъде наред. Не се поддавайте също на провокации колко е лош единият вид раждане и колко добър - другият, всяка 2ра тема май е с това заглавие и може да откачиш и да се комплексираш напълно, ако се задълбочиш в четене. Важното е изходът да е добър и мама и бебе да са здрави, и живи, всичко друго е бла-бла. За протокола, моето секцио беше планувано, но се извърши по спешност, от 2-3 ден бях във форма и никога не съм имала някакви оплаквания, болки, усложнения и т.н.

Тес, с малко закъснения Честит Рожден ден на принцесата, да ти е жива и здрава Hug

Лора, на теб искрени съболезнования Hug

Да ви кажа за БГ, много емоции събрах за тази седмица, и от двата вида както винаги. Впечатленията са ми също смесени. Не мога да спра да се учудват на тенденцията един вид хора да се отделят в някакъв елит и да се считат за специални на база на много смешни критерии. Много ВИП хора, много ВИП места Crazy
Прибрах се с един списък със задачи и времето ми беше разпределено по часове, и добре че направих така, та успях с повечето неща
Реших да не давам апартаментчето си под наем, просто това си е моето лично място на този свят и не можах да се навия, че някой друг ще живее там. Сигурно всеки си има такова място, и реших, че парите не могат да ми компенсират чувството за "мое" Grinning Ако пак го разбият ще останат разочаровани, че не е останало нищо от предишните #2gunfire

Най-хубавото от визитата ми беше, че успях да се видя за по-дълго със сестра ми и осъзнах колко всъщност ми липсва Sad Утре тя се връща с децата в Щатите и също утре има рожден ден, малката ми сестричка става на 35  Joy Joy Joy

Понеже питате за Аннабел, да кажа, че тя е супер, бърбори непрекъснато и неразбираемо, много сме любопитни на какъв език ще каже първо нещо смислено Grinning Ходи на градина и не спира да изисква цялото внимание да е към нея. Ще направя опит да сложа малко по-нови снимки да видите как се развива Grinning

Пожелавам много приятен ден, исках да казвам още доста неща, но става много дълго, ще гледам да се включвам по-често и да не досаждам толкова  Hug




Общи условия

Активация на акаунт