Отговори
  • Мнения: 1 485
Мили дами и  уважаеми господине!
Добре дошли в новата 22 тема!!!
Нека я изпълним с много и хубави новини и приятни емоции!!!


Вече си имаме и първите бебчета!!!
Да растат здрави и щастливи и да радват мама и тате!!!


мама Lennyh си има бебе ВЛАДИ-роди се на 24.07.2009г- 3400гр и 52 см-София
мама Ифче има бебе Габриела-роди се на 26.07.2009г-2950 гр-Варна


Очакваме още бебчета на :


мама Vanhorne ๏̯͡๏)
мама Fior
мама papolino
мама Илче
Очакваме официално потвърждение от мама Маргаритка newsm10






Старите теми:


И четирилистни детелини за късмет!!!

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 18:37 от Fior

# 1
  • Мнения: 355
Пу, първа! Фиорче, благодаря отново за чудесната тема   bouquet
Пожелавам много хубави късмети на всички ни! Hug
Марги, тъкмо на място ми идва тази книга - тръгвам да си я търся!

# 2
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 327
Fior, благодарности за темата! Да е на късмет!

Маргаритка, веднага ти отговарям - точно на морето прочетох книгата. Много, много ми хареса! Препоръчвам я със 100 ръце! Само не разбрах - ти чела ли си я?

# 3
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Пу си трета Mr. Green

Фиорка, благодаря за хубавата тема  Hug  bouquet ...сега отивам да чета за тази книга Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 1 152
Съм тук и аз    Crazy
Hug

# 5
  • Варна
  • Мнения: 756
И аз да се запиша. Simple Smile Дано да е на много голям късмет новата тема. Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 6
  • София
  • Мнения: 6 302
Бързам да се запиша в новата тема. Фиорче, благодаря, миличка. Ти си нашата вълшебна фея. Напоследък във всяка тема се случва по едно малко чудо. Моля се и се надявам и в тази тема да е така. Praynig

Не съм чела тази книга, но щом я препоръчвате, ще я прочета. Даже ще помоля Милето да ми я даде. Аз вчера се бях замислила какво ще чета през отпуската..... Виж, това за пътуването до Монголия или Индия по-трудно ще се осъществи.... Crazy

Мили, дано бързо се оправиш от гадния вирус.  Heart Eyes

Дуди, къде се губиш цял уикенд? Надявам се си имала по-приятни занимания от четене и писане на курсови работи....  Wink

Хубав ден ви пожелавам и ползотворна седмица

# 7
  • Мнения: 1 622
Хайде и аз ЦОП в новата тема  Laughing

Ама нашето Фиорче ги вади новите теми направо като факир, бе!  hahaha И лелеееееее - и моето име вече стои на заглавната страница, заедно с детелинките ми!  newsm44

Отговарям за книгата - да, чела съм я, разбира се, иначе за какво ще ви питам и ще ви пращам линкове с лекции на Елизабет Гилбърт?!  Mr. Green Като я прочетете ще разберете защо ви пращам по тези места на такъв вид пътуване. Аз лично бях "на самотек" само за 8 дни в Кайро преди малко повече от 3,5 г, но това ми стигна, за да преобърна мирогледа си на 180° C.

 love001 newsm51

# 8
  • Мнения: 2 617
Здравейте! Grinning

Фиорче, благодаря за новата тема! Hug

Гледам коя книга обсъждате... а попадал ли ви е мъжкият отговор? Wink Аз налетях първо на него. Laughing

Хубав ден и лека седмица на всички ви желая!  bouquet

# 9
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 327
Каритасче, виждала съм корицата на мъжкия отговор. Чела ли си я, какво представлява и заслужава ли си?

# 10
  • Мнения: 2 617
Каритасче, виждала съм корицата на мъжкия отговор. Чела ли си я, какво представлява и заслужава ли си?

"Съвсем не знам, г-н капитан!"  Laughing

Доколкото разбрах, е пародия на тази, за която говорите. Не съм я чела още, защото при това положение ми се струва по-смислено да прочета първо другата. Но пък се сдобих с нея, така че мога да я раздавам за четене, само кажете.

# 11
  • Мнения: 305
Писахме си ние, отплеснахме се и май чакахме Фиорчето пак да ни стъкми товата темичка.....Благодаря за суперската аранжировка! Късмет на всички в новите ни старанички!!!!

# 12
  • Мнения: 2 556
Здравейте и от мен,

на всички пожелавам успешна седмичка с много хубави новини  Simple Smile При мен няма нищо ново и не се и очертава, само работа и пак работа  Tired

# 13
  • Мнения: 616
Здравейте и от мен любими  Hug  bouquet
Честита ни нова темичка и дано скоро се изпълни с мнооого положителни тестове, последвани след 9 безпроблемни месеца за всяка една от нас и ревливи финали  Hug Hug Hug
Като не успях да се включа от първите, поне да съм на първа страничка.... пък да видим какво ще се получи  Laughing
Виждам книжки обсъждате... и понеже в момента нищо не чета, да взема да си ги поръчам и двечките и да залягам. Отдавна не съм чела нещо смислено /освен специализирана литература, от която взе да ми писва/.
Да ви се оплача накратко. Днес започнахме лечението на уреяплазмата. Много зле ми се отразява този Клиндамицин. То не бе гадене, повръщане, отпадналост...да не говорим и за разстройството /не душевно  Mr. Green/, направо нямам думи. Оплаках се на док и той реши да сменим антибиотика щом толкова зле го понасям. От утре сме на Азитрокс и много се надявам него поне да понеса. Ако не... ще стискам зъби, важното е да уморим гадта.
Хайде милички, да се ориентирам към кревата, че вече едва гледам. Дойде ми в повечко понеделника.
 Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet за всички

# 14
  • Мнения: 1 169
Честита Нова Темичка!!!

Пожелавам много + резултати и много щастливи моменти!!!

Благодарим на Фиорка за красотите с които ни глези!!! Как си Фиорче? Как е футболиста? Сигурна съм, че е набрал скорост и сила и ритниците са доста по силни.

Общи условия

Активация на акаунт