Отговори
# 15
  • София/Кюстендил
  • Мнения: 184
Добро утро и от мен  Hug
Отскачам само да ви нагледам, че днес пак е сряда  Cry и аз съм претрупана със задачи. Мразя сряда  #Cussing out

Квази, благодарности за темата. Много хубаво оформление и дано да е на късмет - за теб и за всички останали  Praynig

Миле, ти както винаги намираш емотиконки-трепач. Направо ти се чудя откъде ги изравяш  newsm78

Пипи, стискам палци за прегледа

Лорче   Hug

Изчезвам, банда. До довечера  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 045
Пипи, объркала съм дните. Пускам палците за днес, за да не изтръпнат и ги имаш за утре  Hug
Прасковка ние за малко се разминахме при Фиорката, но по гръцко може пък и да се засечем  Heart Eyes

# 17
  • Варна
  • Мнения: 756
Здравейте другарки и другарю!!! Joy Joy Joy
Е най сетне след дълго и изморително лято, ще пием кафе с Квазито и останалите. Добре, че Пипи дойде, че иначе щяхче да се видим сигурно през зимата. Mr. Green hahaha hahaha
Лорка как така не знаеш къде да се ориентираш? Hug Hug Ти къде живееш? Малко любопитно, но и аз като Квази да питам и разпитам? Аз мисля, че Варна е по добро решение, но това е мое мнение все пак.
Пипи чакаме те с нетърпение да се видим  Hug Hug Hug

# 18
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Аз, последна ли съм  newsm78 Майкооо, кога пуснахте тема, кога я изписахте  ooooh!
Квази-бубалази Heart Eyes да ни е честита новата тема, и да си я напълним с много бомбички Heart Eyes
Ванхорне Hug Дано операцията на тейко мине успешно  Praynig Hug

Хубав ден, другарчета Heart Eyes И аз като Каритас, отпрашвам на shopping Crazy

# 19
  • Мнения: 359
Хубав ден, другарчета Heart Eyes И аз като Каритас, отпрашвам на shopping Crazy

Абе, къде тръгнахте всички беееее, искам и аз на шопиииинг

# 20
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 356
Да бе, Руми, и аз това се питам, къв е тоя шопинг, кви са тия глезотии!

Епа, и аз ше си седнем са диван-чапраз, да видите вие!

# 21
  • Мнения: 1 622
Добър деееееееееенс  newsm68, мили крушки!

Ма много сте чевръсти бе - приключили старата тема, целували се по магазините, пуснали нова, уговорили си среща за кафе във Варна... Бравос!  smile3501

Ние се прибрахме преди около 2 часа, но досега се къпах (ще кажеш, че преди 12 часа не се къпах в хотела, ама нейсе - такъв ми е табиета!), пуснах пералня, с Пинги хапнахме, после изчетох края на старата тема и най-после се включвам тук.

Снощният концерт беше според нас прекрасен и продължи 3 часа!  smile3521 Не мога да го разкажа и опиша, а и трябва да си ценител и фен, за да го разбереш и харесаш. Затова ето ви просто малко снимки тук:

http://eti.meonnet.com/?sid=7775fe8933bbf824&cmd=album&view=757006

Хотелският апартамент, в който оседнахме, беше също с прекрасна обстановка и на супер място. Така че който някога се интересува от нощувка в Пловдив на добра цена и на пъпа на града - насреща съм с ноу хау  Grinning.

Засега толкова от мен - сега ще се отдам на заслужен сън, за който жадувам от 3 часа насам. После пак ще се включа!

# 22
  • Мнения: 359
Ауууу.... пъпешо- крушовидния маргаритков пингвин е допаднал  Joy Joy Joy . Бравос че така хубаво сте си прекарали  Hug

Абе, Квази , ама ти нищичко не спомена, какво стана с къщичката ?  А па ние се бяхме наточили да идваме да шетаме  Crossing Arms

# 23
  • Варна
  • Мнения: 756
Божжеее мой!!! Добре ,че е Маргито ,че да си видя родния ми Пловдив. И как ми стана мъчнооо  newsm45 smile3514
Еххх дано скоро да си го посетя. И няма да закачате Мильо, той е голяма гордост на Пловдив. Simple Smile
Радвам се ,че сте си изкарали супер Маргариткен. hug

# 24
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 356
Румчееее, супер си подбрала. Като ги сменим всички тия компоненти (Фиорче, БЪни, посете купите и миксерите) кой знае какъв пингвино-крушовидно-маргаритков киликандзер ще се получи.

Лелеее, какви ги насосих без да искам в съседната тема. Писах "силни сме, смели сме, забременели сме" така за ободряване на редиците и щръкване на мустаците. Милите момичета като взех да ми честитят, едни емотикони......
Сега сериозно, колко ми стана приятно да знаете. Чак ми се щеше да повярвам, нищо че е 3-ти ден на МЦ. Кога ли ще ми се случи това чудо на природата? Още колко цикъла стоят пред мен?  Confused

# 25
  • Мнения: 359
Сега сериозно, колко ми стана приятно да знаете. Чак ми се щеше да повярвам, нищо че е 3-ти ден на МЦ. Кога ли ще ми се случи това чудо на природата? Още колко цикъла стоят пред мен?  Confused

Миленцеее




Няма да го мислиш сега, ами след седмица почвате и действате, па и ние така та да сме си заедно, че кой ще ме води по кабинетите в София...? ...там за разните му ФМ и тем подобни мероприятия....

Малииии ... днес само аз пиша... егати и досадата съм...  ooooh!... млъквам

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 15:35 от rumix

# 26
  • Мнения: 1 622
Малииии ... днес само аз пиша... егати и досадата съм...  ooooh!... млъквам

Румиииииииии, повредата не е в твоя предаватаел, а в това, че останалите са само приемници, а не и предаватели в момента!  Grinning Hug

# 27
  • Мнения: 355
Миле-мечтиле, от собствен опит зная, че нещата се случват, само трябва да имаш даян да изчакаш. Откакто съм в този форум се засили и вярата ми в доброто бъдеще и желанието за дете. Ако не бях тук, вероятно лека-полека в ежедневието нещата биха изтляли и аз щях да се примиря.

Това ме подсеща за един въпрос, който отдавна исках да ви задам: Как се случват нещата във вашия живот - с лекота и като, че от само себе си или след много чакане и една сутрин.... Какъв е вашият житейски опит?
При мен, например, има периоди - дълго време нищо или поредица от лоши събития или поредица от хубави случки. Случват се винаги, когато Не очаквам или философски съм се пренастроила на "каквото ще да става", и тогава изненадващо идва следващия завой. Случвало ми се е да предусещам нещата или пък съм била на "вие" с промяната.

Изобщо, във време като това, когато всички сме настроили антените на "приемане", как и кога ще дойде събитието, как мислите?

# 28
  • Мнения: 1 622
Това ме подсеща за един въпрос, който отдавна исках да ви задам: Как се случват нещата във вашия живот - с лекота и като, че от само себе си или след много чакане и една сутрин.... Какъв е вашият житейски опит?

При мен нищо не става случайно или от само себе си, или пък след много чакане, а... с целенасочени действия и много настойчивост и вяра. С мъжа ми сме си говорили, че и при него е същото. И така - събрал ни Господ, за да се подкрепяме и да успяваме заедно!  Simple Smile  love001

# 29
  • Мнения: 136
Ехо банда! Ето ме пак!

И аз като другите "имигрирали"  Mr. Green бях на шопинг(пазаруване и мотаене по улиците де). То по тези шопинг центрове само бременни и родители с малки деца, другите са на работа, та се почувствах едно конфузно, не не се натъжих просто ми стана носталгично по работата ми - да ми се чуди човек. Резултата от обикалянето е налице - страхотни спортни обувки (моят като разбере тази вечер и пак ще се хване за главата, но никога не ми е забранявал да се снабдявам със слабостта ми, обувки  Grinning) и едно елече. Така че доволна с новите обувки на краката и чаша следобедно кафенце ви наглеждам.

Милето както винаги на върха на емотиконките, направо ме разбиваш всеки път  Laughing. Румикс се е отчела подобаващо със постовете също  Wink.

А сега сериозно да отговоря на прекрасната Мишанка с така интересният и труден въпрос. Нещата се случват винаги различно (стандартен отговор), но съм забелязала че се случват почти винаги в подходящия момент, дори и точно на момента да не мисля така. В повечето случаи аз знам какво искам и как да го постигна, но нещо все ми пречи(понякога за някои неща не зависи всичко само от мен) или не ми достига достатъчно смелост и търпение, и ето тук се намесва съдбата или Господ (най-неочаквано), както искате го разбирайте. Единственото което се опитвам да си повтарям е, че не трябва да се отчайвам и да търся решение (то понякога отнема повече от 10 години да намериш верният път и истинският ключ към загатката), защото то от небето няма да ми падне. За повечето неща в живота си съм чакала дълго и доста съм се потрудила, но разбира се е имало и неочаквани прекрасни събития, за които съм мечтала отдавна и съм се отказала от тези стремежи, но ето че са се осъществили. Малко объркано стана, но исках да кажа, че при мен повечето мечти, стремежи и желания се сбъдват, но след упоритост, позитивизъм и вяра. Затова сега не искам да изгубвам вярата си  Peace, че ще бъда майка, въпреки че за момента това изглежда загубена кауза  Sad ! Но вярвам, че ще намеря разрешение на моят проблем, който е по-различен от вашите, но кога и как още ми е мъгляво.

Това беше, стана малко философско, но вярвам Мишанке това ще ти даде вяра и на теб и заедно тук ще се подкрепяме докато мечтатат се сбъдне. Късмет на всички и чакам да прочета другите философчета от темата.  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт