Отговори
# 30
  • Мнения: 616
Малииии, кви сте я забъркали... весела и аха-аха да гръмне  Peace
И аз искам на шопииинннннг, ама ще си оставя мераците за събота за варненския мол. Айде Варна, стягайте се в кръста щото идвааааааааам. Ей на, утре е четвъртък, после петък и събота съм при вас. Ама нещо не виждам желаещи за кафе. Може би е по-добре да предложа  beer beer Аре сега да ви видим  newsm08
Квази, мноооого, много благодаря и аз за темичката. И понеже момичетата така или инъче са провлачили крачета, направо те виждам как държиш базуката и дебнеш момента да ни изненадаш  newsm10
А сега изчезвам, че пак ми измислиха спешна задачка.
И да знаете всички   mrstraetz и то вери мач  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 586
Здрастииии  Mr. Green

Плъхче  Heart Eyes Прощавайки ти с Голямото си Добро сърце за последните "груби"  Crazy шегички с достойното ми име  Mr. Green (Квазимиреску, а  Crossing Arms ) и аз се включвам в анкетата ти  Hug
Аз съм късметлийче по принцип  Blush Истината обаче е, че никога не съм се подпирал на очакването си от късмета  Naughty Откакто навърших 23 години бачкам и правя всичко със старание, което поняка е дори безумно прекалено. Така си минава времето и когато някоя добра сутрин разбера, че късметчето ми отново ме е навестило съм някак безкрайно удовлетворен  Mr. Green Истината е, че нищо в този живот не съм постигнал единствено с постоянството си, труда или ума си  Blush Късметчето ми винаги се е появявало в един момент и с широки шепи ми е изсипвало кога необходими, кога не чак толкова необходими благинки  Heart Eyes 
Вярно е, че с упоритостта и вярата си малко или много разчистваме пътя на Късметчето  Heart Eyes но от друга страна съм убеден - не по-малко важни са изборите, които правим в живота си: с кого да се борим за мечтите си, дали да се откажем или да продължим да се борим, до къде да стигнем в тази борба... Просто Късметчето  Heart Eyes е някъде там зад ъгъла и дори понякога леко маскирано  Mr. Green От нас зависи единствено, дали ще намерим сили да стигнем до него и дали ще имаме вяра да си го познаем  Hug

Няма хора без Късметче  Heart Eyes Хората просто не вярват или се предават Confused Понякога минаваме покрай горкото "същество" с увиснали носове и дори не го забелязваме. Оставяме го унило на улицата и неизползвано, а това е най-лошото което можем да му причиним...

Хай-хубаво е когато летиш през живота и обираш късметчетата си със замах, като топче от флипер, което дори не разбира, какви ги върши  Mr. Green Е, сега не сме толкова вдъхновени и има много неща, които спъват ентусиазма ни, но... не трябва да изпускаме усмивката зад следващия ъгъл. Седнем ли отчаяно, като нищо ще се окаже, че не сме направили най-важната крачка в живота си... само едно малко усилие, което би ни дало енергия и Вяра за още хиляди крачки  Mr. Green

Това е моята формула: труд, упоритост, Вяра и широко разперени ръце  Hug Късметчетата са наивнички и много лесно се ловят в ака поставената "въдица"  Heart Eyes Mr. Green Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 305
Helloooooooo, Оххх изморих се днес.......

Хубаво нещо си е шопинга, ама като се юрна ха-тук-ха-там - всичко да подуша и каталясвам на края. Намаленията почти приключват. Излезнали са новите колекци за зимата и ме доядя ужасно, че не си купих едно късо - палтенце със зверска лисичена яка от София когато майка ми ме подтикваше.........ама аз - НЕ - за какво ми е? Имам си достатъчно палта, но майка ми е много по-предвидлива от мен.....Както и да е - ще го преживея........Накупих подаръци (това беше основната цел), но взех и разни джиджи биджи белиооооооо.........ще се нагорещява атмосферата този месец - пък да видим резултата после.... 1+1 дали прави 3 ?

Марги с гъзарските панталони......уаууууу, и косата ти е много ведър цвят!

Миле пожелавам ти този да ти е последния цикъл за следващите 9 месеца !!!!!!!

Мишанка - интересен въпрос задаваш.......при мен да си призная всичко става трудно и бавно и с изнервяне от чакането..........всичко.....Мога да кажа, че за работа ако става въпрос - винаги съм имала и дори когато дойдох тук, без език след около 7-8 месеца потърсих работа, намерих я сравнително лесно, после намерих друга.........за работа мисля, че нямам проблем, лесно я намирам и после здраво трябва да бачкам, но аз нямам проблем с това. Обичам си работата и ми доставя удоволствие. Но за всичко останало най-вече в личен план, всичко става като през крив макарон да се промушвам. Трудното е дори да намеря макарона, пък за промушването ще са промуша.........Какъв пример дадох, ама карай.........За това и тази история с детето си знам, че ще мина през ада, докато го постигна, ама ще стане някой ден!!! Ще стане!!! Когато губя надежда понякога, мъжа ми ме подпомага с неговата непокис вяра....

# 33
  • Мнения: 1 586
Пигвин, к'во ти е морковеното на главата, бе  Crazy Освен, ако не се сравняваш с някой недоразвит есенен морков с остра каротинова недостатъчност  Crazy Добре си така, въпреки че според мен в Каварна опитно беше установено, че зеленото е твоят цвят  Heart Eyes

Лорка  Mr. Green Ти па какво мрънкаш  Thinking Иска ли питане - ще пием кафе, бира и там всичко, което почерпиш. Хайде казвай в кой МОЛ и в колко часа и сме там  Hug Аз за другите не мога да обещая за момента, но за себе си обещавам  Hug Утре на срещата с Пипилота ще ги прослушам и останалите, какви са им плановете за съботата. Аз съм на работа т.е. свободен за срещички  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 152
Е, и трета страница не е лоша да стартирам в новата ни темичка  newsm78

Добре съм ви дошла  bowuu Mr. Green
Не съм ви изчела още, но ще се постарая тази вечер да поправя пропуските  Embarassed От работа не ми остава време за любимата темичка. Айде сега нИдейтИ рИва- знам, че мно-о-огУ съм ви липсвателна, ама не може само с цигулката цяло лято тра-ла-ла. После все ще се намери някой да ме пита "А когато сняг забръска, що ще правиш ти зимъска?". Така че трябва и да се поработи  Whistling
Ако ви се струват несвързани писанията ми, то е защото винаги преди началото на учебната година и след всяка ваканция съм си така Crazy. Обещавам си да ми свикнете Laughing
Бандичка, ще имам нужда от силно стиснатите ви палци утре следобед. С щурчо сме на преглед и изследвания в Пловдив.
Но...първо да стиснем дружно силно палци на Пипинка Hug fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Гушвам ви силно всички до един и отивам да ви чета Hug Hug Hug.
А утре се надявам настроението ми да е достатъчно добро, за да ви кажа как е минало всичко Praynig
 Hug Hug Hug

# 35
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 356
Дуденце, с теб сме цигуларке!  Peace

Руми, сърчицето е взаимно  Heart Eyes

Мишанка, и при мен не се получават нещата единствено на късмет и от самосебе си. Упорита съм, копам си неуморно, напредвам къде бавно, къде по-бързо. Работя от 19 годишна. Не помня лежерни студентски години и безгрижни дни. Но не се оплаквам. Мисля, че това ме е изтреляло напред и ме е научило на много неща. Затова съм си такава готинка сега!  Mr. Green

Ох, спирам с разсъжденията, че ме заболя главата.  ooooh!

Аре на купона, народеееееееееее! Какво празнуваме тая вечер? Ако нямаме повод, дайте да го измислим!  Joy Joy Joy

# 36
  • Мнения: 136
Милето предлагам да празнуваме, че скоро пак е пълнолуние!  Joy Joy Joy



То май и аз съвсем вече съм изкукуригала.... hahaha hahaha hahaha

А сега един истински повод за празнуване - моята приятелка ми е изпратила снимки на близначките си родени преди 10 дни (тя е над 35 годишна, първа бременност), леле колко са сладки и невероятни. Много ми стана гот  newsm68 newsm68 newsm68

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 21:53 от Kamache

# 37
  • Мнения: 1 586
И аз имам предложение за повод за празнуване  Mr. Green Първо ще полеем близначетата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes , а после ще се ольокаме за едни наши много любими приятели, с които за съжаление не се бяхме виждали от три месеца, а сега се оказва, че са бременни в 6-тия месец  Joy Joy Joy Страхотни сладури са  Heart Eyes Момъкът е на 39, а девойката на 33 

# 38
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 356
Кой има близначета?  Shocked Това съм го пропуснала.

Камъче, картинката ти е добро попадение. Това е детската ми мечта и такава казвах, че ще ставам, когато бях малка. Списания Криле се изчитаха от кора до кора. Ееееехх, времена!  Blush


АУУУУУ, ЗАЗИ ЧЕТЕ. ЗАЗИИИИИ, ОБИЧАМЕ ТЕЕЕЕЕЕЕ! ПОЧИИИИВАЙ СИИИИ!

# 39
  • София
  • Мнения: 6 302
Добър вечер, мили другарчета. Аз се завърнах. Е, кратко беше, но пък много съдържателно нашето пътуване. Сега съм уморена и ме болят краката, но утре ще разказвам. Не съм ви чела какво сте писали, но май бомба не е гърмяла тия дни. Утре като се наспя, на спокойствие ще прочета и края на старата тема и до сега написаното в новата. Сега ще сложа няколко снимки в нашето албумче, ще взема един душ и лягам. Прегръщам ви, много ми липсвахте.  Hug  Heart Eyes  Praynig

# 40
  • Мнения: 359
 Hug Зазззииии   Hug   Добре си ни дошла. Ама много кратичко беее  Crossing Arms... ама щом е било хубаво  Heart Eyes  bouquet. Хайде чакаме те утре да разправяш  Party

# 41
  • Мнения: 1 586
Зазиииии  Hug Heart Eyes Hug Абе те хората и в концлагер да ги пратиш щяха да стоят по-дълго - поне да усетят за какво става въпрос  Crazy Ама се радвам, че сте си прекарали хубавичко. И ние сме метнали едни белтъци на Малта, та после ще разказваш  Hug

Опс...  Blush rumix е тук...  Blush преди малко ме изгони от skype, за да помагам на пилето ми  Heart Eyes а минутка по-късно ей ме тук. Хулиган съм аз   Blush Отивам да си посипя косите с пепел...

# 42
  • Мнения: 305
Зазиииии добре си си дошла!!!!!! Еййййййй сега ще отворя снимките - топли-топли, а може и още да не си ги качила.....

Супер за близначетата на приятелката ти Камъче - да са живи и здрави!!!! Същото и за бременните приятели на Квази!!!

Виждате ли че има какво да се празнува - да се почерпим за БЕБЕТАТА , които ни чакат някъде да им дойде времето да ги вземе щъркела и да ни ги изръси в най-неочакваният момент!!!!!!

Абе те хората и в концлагер да ги пратиш щяха да стоят по-дълго
ххаааааа-хааааа-ха-хааааа Joy Joy Joy Joy От къде ти идват тия цветущи мисли, бе Квази

# 43
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 356
.... От къде ти идват тия цветущи мисли, бе Квази

Алеееее-хоп! Да цопна с отговора! Четеме Кърт Бонегът. Така е то!  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 305
Аааа, Зази разкошни снимки......Тази снимка с кръсловичките и как си пиеш зеления сироп е мнооооооого хубава. Тлокова си стройна! Всички градове с моренце и старини са страшна комбинация за почивка. Хем си почиваш, хем има да разглежаш. Сигурна съм, че дори и за кратко сте се заредили и двамата  с енергия за нови победи.........Надявам се само, че имаш още отпуска - след това дълго работно лято - заслужаваш да си починеш още!!!!!! Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт